10 puikių ir yummy pieno alternatyvų, kurias jums tikrai reikia išbandyti

Karvės pienas yra parduodamas kaip „Oh, kad sveikas ir natūralus“, kad mes dažnai pamiršta kai praradimas jai. Tai nėra blogai jums, bet ji dažnai yra antibiotikų, daug riebalų, o kai kurie žmonės yra laktozės; Taip pat karvės gamina didelį kiekį metano kasdien, kurie daro didelį poveikį klimato atšilimo problemą. Yra, tačiau, daug alternatyvų karvės pieno, todėl skaityti ir sužinoti dešimt geriausių, Yummy pieno alternatyvų, kad jūs turėtumėte pabandyti:

1. Ryžiai pieno

Ryžių pienas yra labai maistingas ir vienas iš mažiausių riebalų pieno alternatyvas, kurios yra. Jame nėra kalcio, kad karvės pienas daro, bet ką jam trūksta kalcio sudarančioje savo daugelio kitų vitaminų ir mineralų.

2. Sojų pienas

Sojų pienas yra turbūt geriausiai žinomas ir labiausiai populiarus pieno alternatyva. Tai gerokai didesnis baltymų ir žymiai mažiau auginimui, nei karvės piene, tačiau galite naudoti ją tik tokiu pačiu būdu, kaip tai darytumėte reguliariai pieną.

load...

3. Avižos pieno

Avižų pieno yra tiek cholesterolio ir laktozės ir jame yra folio rūgšties ir didelės koncentracijos antioksidanto, vitaminas E. Be to, ji yra fitocheminių, kurie gali padėti kovoti su ligomis, tokiomis kaip vėžys, širdies ligų ir insulto. Ji yra glitimo, tad tai yra ne jums, jei jūs laikotės dieta be gliuteno.

4. Kanapių pienas

Jei turite sojos alergiją ar nut netoleruojate, tada bandykite šiek tiek kanapių pieną. Tai turtingas omega – 3 riebalų rūgštys, puikus baltymų šaltinis, ir tai yra šiek tiek storesnis ir creamier nei kitų augalų, kurių pieno taip pat.

5. Migdolų pieno

Migdolų pienas gali būti šiek tiek brangesnis nei kitų pieno alternatyvų, tačiau ji puikus skonis ir ji turi apkrovų maistinę vertę. Ji yra visiškai pakrautas su seleno, mangano, taip pat vitamino E

6. Kokoso pienas

Deja, kokoso pienas gali būti ne girtas šalta, kaip karvės pieną, bet išskyrus, kad ji daro didelę ir sveiką alternatyvą. Ji yra ypač didelis lauro rūgšties, kuri turi stiprią antibakterinių ir skruzdžių-virusinių savybes.

7. Anakardžių pieno

Anakardžių riešutų pienas yra dar vienas geras pavyzdys iš daugelio pieno alternatyvų, kurie yra prieinami. Ji yra kaulų pastato magnio ir labai didelį kiekį vario, kuris yra reikalingas daugeliui organizmo funkcijų.

8. Linų pieno

Linų pienas turi tik tiek, kiek kalcio, nes tik reguliarus pieno daro ir tai yra taip pat turtingas alfa linolo rūgščių, kurios yra Omega tipas – 3 riebiųjų rūgščių, kurios buvo įrodyta, kad veiksmingai sumažinti uždegimą organizme. Geriausios iš visko, tai nuostabiai skanus ir labai riebus ir puikiai veikia Pochlebca.

9. Makadamijos pieno

Makadamijos riešutų pieno yra visiškai skanus alternatyva karvės pieną. Riebus ir skanus, ji taip pat kraštų su omega – 6 riebalų rūgščių, fitocheminių ir antioksidantų. Turi pabandyti alternatyva reguliariai pieną.

load...

10. Lazdyno riešutų pienas

Kurių sudėtyje sveiką derinys kalcio ir angliavandenių, riešutų pienas greitai tampa pieno alternatyvų Nr.1. Jis yra toks skanus, kad Kavinės pradeda įtraukti jį kaip standartinis su savo kavos.

Kitas pieno alternatyva, kad jūs galbūt norėsite pabandyti yra bananų sumaišytas su nedideliu kiekiu vandens. Jūs taip pat gali pridėti vieną arba dvi datas saldumo. Tai skanus, saldus ir labai naudingas ir maitinantis jūsų kūno.

Ar žinote, kai kurių kitų pieno alternatyvas?

load...