10 psichologinių gyvybių, kurios gali pagerinti jūsų gyvenimą

Kelionė per gyvenimą be jokių įbrėžimų yra neįmanoma. Mes visi sugalvoti su kliūtimis ir testavimo situacijų, ir mes ne visada išėjo į viršų. Kartais, mes laimėti, o kartais mes prarasti. Tai tik būdas gyvenimas.

Bet nors turite imtis žaliavinės su sklandžiai, yra tam tikrų psichologinių triukų, galite atlikti šią suteikti jums tiek krašto metu potencialiai sudėtingiau akimirkų.

Kartais šie triukai sureguliuoti žaliavinės stuff apskritai, todėl jūsų gyvenimas aiškesnis, efektyviau, ir apskritai geriau.

load...

Darbas su gyvenimu Kasdieniniai yra ne visada lengva, ir jūs turite savo Ratio apie jus kartais net padaryti jį per dieną škotas nemokamai. Jei manote, kad taip, lyg galėtumėte padaryti su pagalbos ranką tiek dabar, čia yra 10 psichologinių hacks, kad gali pagerinti savo gyvenimą.

Jei nesiimsime gauti atsakymą norite, pažvelgti į kažkieno akys

Ji gauna šiek tiek erzina, kad turite nuolat klausia ką nors pakartoti kažką, nes tu negali suprasti pirmą kartą aplink.

„Ar galite pakartoti, kad, prašome?“

Ypač, jei jūs manote, tarsi turėtumėte suprasti, ką jie ką tik sakė jums, galbūt nebūtinai jaučiasi, kuriame prašome pakartotinai frazė jį.

Vietoj to, ieškoti juos tiesiai į akis. Tai-rūšių Cue, kad iškelia juos spaudžiant gilindamasi į tai, ką jie ką tik pasakė. Negalima sakyti nieko, tiesiog leiskite jiems žinoti, ne žodžiu, kad norite geriau paaiškinimą.

Būkite kuo patogiau bet kokioje situacijoje

Kai mes nepatogiai socialinės padėties, kurią mes gauname nervų ir mano, kad tai labai sunku būti savimi. Kodėl tai? Tai yra todėl, kad mūsų smegenys yra laidinis saugoti mus nuo poveikio, o tai padaryti, kai ji nusprendžia, kad jis gali būti arba kovoti, arba imtis skrydį.

Ir labai dažnai tai trunka skrydį.

load...

Norėdami sustabdyti nuo to, svarbu, kad jūs bandote jaustis taip patogiai, kaip įmanoma bet socialinės padėties.

Kaip? Tiesiog tracking savo smegenis galvoti, kad jis žino, visai nepažįstami žmonės. Veikdama kaip nors jie jūsų draugai bus lengviau atsipalaiduoti aplink juos.

Likti ramus Kai pašnekovas Kaip Įtempta

Mes visi buvo stresinėse situacijose, kai kitas žmogus praranda savo atvėsti. Jie pradeda šaukti, Smerkti su savo rankas, ir sprogimo ant stalo.

Stormy situacijos, kaip tai nėra malonu iš dalies, tačiau jie dar labiau nepastovi, jei mes komplimentas savo protrūkio pykčio su panašiu vienas iš mūsų pačių.

Užuot reaguoja piktai, tai daug geriau likti ramus ir sudaro. Galų gale, kitas asmuo ateis į jų jausmus ir veidrodžio savo raminančių elgesį ir kūno kalbą. Jie gali net atsiprašyti ir prašyti atleidimo.

Jei jums reikia ką nors, paaiškinkite, kodėl jums reikia ką nors

Tyrimai parodė, kad žmonės yra labiau linkę padėti kažkas, jei jie davė priežastis, kodėl jie turėtų padėti.

Pavyzdžiui, jei jūs paprašė žmonių stovi kantriai eilėje, jei galite pereiti į priekį krūva, jie vargu ar leisti jums, jei jiems paaiškinti, kodėl jums reikia žingsnis.

Sėdėti šalia agresoriaus

Klausia jums sėdėti šalia agresorius tikriausiai skamba šiek tiek baisu.

„Ar išprotėjai? Ką daryti, jei jie Užkandote mano galvą? „

Bet tai psichologinis Hack iš tikrųjų yra daug mažiau pamišęs nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Jei jūs ketinate iš bet kokios rūšies susitikimo, kur jūs žinote, ten agresyvus asmuo, kuris gali susprogdinti vieną iš jų įprastų proveržių, nereikia sėdėti taip toli, kaip įmanoma iš jų – sėdėti šalia jų ,

Kodėl? Kadangi agresorių, tokių kaip turintys tolo; tai suteikia jiems daug erdvės, kurioje pareikšti savo ataką.

Kito posėdžio jiems apriboja jų judėjimą, ir saugo juos jausmas apsiūti. Jums gali užkirsti kelią protrūkį.

Paklauskite: „Kaip?“, O ne „Kodėl“

Tarkime, kad jūsų draugas jums pasakys, kad jie jaučiasi siaubingai sustingusi. Jei jūs paprašykite jų, kodėl jie jaučiasi toks mažas, jie tikriausiai suteiks jums ištęstas paaiškinimą, kad nepadeda nors iš jūsų, siekiant pagerinti savo padėtį.

Bet paklausti, kaip jie gali pagerinti savo padėtį, sutaupysite daug laiko ir imtis tinkamų veiksmų, padėsime jiems padaryti teigiamus pokyčius.

Užsirašykite kiekvieno Pavadinimas

Socialiniai drugeliai yra labai gerai prisiminti everyones vardą kambaryje, nes jie žino, kaip naudinga tai bus.

Yra tikrai keletas žmonių, kurie Įeikite į bet kokį situaciją – ar tai būtų naktinis klubas arba tinklo renginys – kas padaryti klausia visiems už jų vardu, prieš jį įsiminti tašką.

Kodėl? Visų pirma, tai yra puikus būdas įvesti save su kuo nors ir leisdami jiems žinoti, kas esate ir ką jūs darote.

Antra, ji daro kiekvienas jaustis ramiai su jumis.

Trečia, ji atveria pokalbių vėliau per naktį galimybes. Jie jau žino, kas jūs esate, todėl nereikia būti bet Niezręczność.

Kam nors tikrinimas

Jei reikia laimėti ką nors apvalus ar apskritai tiesiog norite padaryti juos jaustis svarbus, suteikti jiems daug patvirtinimo. Jūs galite tai padaryti aktyviai klausytis jų, jiems klausimus pagal tai, ką jie sako, ir kartoti ką jie sakė.

Praktikos Atidumas

Atidumas reiškia gyventi šioje momentu. Tai reiškia, atsisakydama bet kokių praeities ar ateities minčių ir sutelkiant dėmesį į čia ir dabar.

Tai yra super naudingas, nes pernelyg daug iš mūsų, kurie nuolat gyvena praeityje arba ateityje yra per toli nuo dabarties į: a) juo pasinaudoti, ir b) įvertinti.

Nemanau, kad apie tai, kas galėtų suklysti ateityje. Susiję save tik su tuo, kas vyksta dabar. Apsižvalgykite ir vertiname viską, kas vyksta. Sugerk viskas. Vertink tai. Atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės.

Ar kas nors paslaugą

Jei yra kažkas jūsų gyvenime, kas jums nepatinka, bet tikrai reikia gauti kartu su, jei esate mėgautis sėkmės (pavyzdžiui, darbo kolegos), jums reikia padaryti jiems palankumą.

Kodėl? Kadangi tyrimai parodė, kad, kai mes darome kam nors paslaugą, mes įdėti save į batus. Matydamas dalykus iš savo požiūriu sukuria empatiją ir emocinį ryšį.

load...