10 protingų žodžių iš garsių žmonių, kurie leis jums pajusti įkvėpimą

Kas tave įkvepia? Yra daug dalykų gyvenime, kad gali ARM mums įkvėpimo. Kartais tai liudininkai tikrai herojišką žygdarbį kažkas, ar kartais tai kažkas taip paprasta, kaip gerumo aktas.

Žymūs žmonės įkvepia daug mums, nes jie yra žmonės, kurie ėmėsi jautį už ragų ir gavo į viršų. Jie padarė tai, jie yra sėkmingas – ir tai jau savaime yra įkvepiantis.

Kai garsūs žmonės kalba, mes turime tendenciją klausytis. Kodėl? Dėl savo patirtimi. Jie įveikti kliūtis ir laimėjo, todėl, kai jie dalijasi savo išmintimi, jis paprastai yra verta klausytis.

load...

Norėdami padėti įkvėpti jums šiandien, tegul pažvelgti 10 išmintingų žodžių iš žinomų žmonių, kurie leis Jums jaustis įkvėpė išvaizdą.

„Visi mūsų svajonės gali išsipildyti, jei mes turime drąsos jas vykdyti.“

     – Voltas Disnėjus

Daug žmonių klaida Walt Disney, kaip vaikinas, kuris animacinis žymiausius Disnėjaus filmus. Bet tiesa yra ta, kad jis nei atkreipė juos, nei rašė arba sumanyta juos. Vietoj to, „Walt Disney buvo labai sumani verslininkas, kuris pasuko animacinius filmus į vieną iš didžiausių verslo įmones visame pasaulyje.

Neįtikėtinai išminties ir protingas, „Walt Disney taip pat turėjo kryptingą viziją apie tai, ką jis norėjo iš gyvenimo. Ir jei kas nors žino, ką ar du apie svajones pildosi, tai pats p „Disney“.

„Neverk, nes tai daugiau – šypsotis, nes tai atsitiko.“

     – Dr Seuss

load...

Tai žudikas linija, ir aš turiu šį pasiūlymą prisegtą prie mano miegamojo sienos. Išmintingesnė žodžiai demono Dr Seuss niekada nekalbėjo!

Kai jaučiu, žemyn, nes kažkas baigėsi – ar tai būtų santykiai arba atostogos – aš giliai nusiminusi. Arba bent jau aš būti, kol aš perskaityti šią citatą.

Vaikų rašytojas dr Seuss primena mums, kad mes neturėtų būti nusiminusi, nes kažkas yra daugiau, tačiau brangina tai, kad ji net nutiko pirmoje vietoje. Laikykite prisiminimai brangūs, ir nepamirškite, kad jums buvo nuostabi patirtis, kad galbūt kažkas neturi. Žinoma, tai baigė, bet dabar tavo gyvenimas yra tiek daug turtingesnė, nes tai atsitiko.

„Manau, kad viskas vyksta dėl priežasties. Žmonės pakeisti taip, kad jūs galite sužinoti, atleiskite, kas nors nesiseka, kad jūs vertinate juos, kai jie teisūs, tu tiki melu, todėl jūs galų gale išmokti pasitikėti ne vienas, o sau, ir kartais geri dalykai subyrės todėl geriau dalykai gali kristi kartu „.

     – Marilyn Monroe

Pagrindinis dalykas, kurį reikia atimti iš šio citata yra ta, kad jūs visada turėtų imtis pamokas iš bet patirties turite. Jei ne, patirtis yra galiausiai beverčiai ir jums išlaikyti tų pačių klaidų vėl ir vėl.

„Nesėkmė yra dar vienas žingsnis į didybę.“

     – Oprah Winfrey

Oprah Winfrey žinojo, ką ar du apie netinkamai. Ji iškėlė vieną mama neturtingoje kaimynystėje, ir gavo atleistas TV tinklą po jos pirmasis šou patyrė prastos reitingus. Bet ji visada išliko, nes ji žinojo, kad nesėkmė yra mokytojas, kuris mus atkreipia į didybės kryptimi.

Visi nepavyksta. Aš nepavyko, jūs nepavyko, ir todėl turi kiekvieną žinomas asmuo. Bet kas žymi sėkmingą žmogų iš nesėkmingo asmuo yra tas, kad buvęs išmoko iš savo klaidų, padarė pakeitimus ir grįžo ant žirgo.

„Jei aš padaryti sau kvailas, who cares? Nesu išsigandęs kiekvienas suvokia mane. „

     – Angelina Jolie

Aš myliu šią citatą iš Angelina. Tai man primena „šokis lyg niekas nemato“ citata.

Kas rūpi, ką kiti žmonės galvoja apie tave? Visa tai svarbu yra tai, kad jums kyla Fab laiką.

„Tai, kas buvo labiausiai vertinga man, aš ne mokytis mokykloje.“

     – Will Smith

Žinoma, mokykla gali išmokyti jus, kaip dirbti ilgą padalinį, tačiau tai, ką jis išmokys jus apie pastato santykius, parodyti užuojautą ir empatiją, investuoti į save ir kitus, ir apskritai galandimo svarbius gyvenimo įgūdžius? Nedaug. Geriausias būdas pagerinti sau tai patirti pats gyvenimas.

„Jūs praleidote 100% šūvių jums nereikia imtis.“

     – Wayne Gretzky

Bijo taikant už tą darbą, jei jūs neturite jį gauti? Neramu, jis bus paversti Jus žemyn, jei jūs paprašykite jį? Atmetimas vyksta. Bet tai neįvyks 100% laiko, jei bent padaryti bandymą.

Tačiau, jei tu sėdi aplink ir nieko, jums nepavyks kiekvieną kartą.

Pagerinti jūsų šansai sėkmės imantis veiksmų.

„Aš niekada negali būti saugi; Aš visada stengiuosi ir eiti nuo grūdų. Kaip tik aš atlikti vieną dalyką, aš tiesiog nustatyti didesnį tikslą. Štai kaip aš Dotarłeś, kur aš esu. „

     – Beyonce

Beyonce yra didelė įkvėpimas daugeliui moterų visame pasaulyje, ypač pretenduoja atlikėjai. Aš myliu tai, ką ji nori pasakyti, tai labai įkvepiantis. Jei jums pasiekti tikslą ir nusprendė pasitenkinti už visą likusį savo gyvenimą, tik įsivaizduoti, ką kiti didybė jums trūksta ant.

Nelaikykite atgal. Vietoj to, ieškoti savo potencialą jos ribų.

„Tiesa yra visi ruošiasi jums pakenkti. Jūs tiesiog turite rasti tuos verta kančių. „

     – Bobas Marlis

Bobas tikrai hitai vinis į galvą. Atėjo laikas išleisti mažiau laiko žmonėms, kurie nėra verti, ir daugiau laiko žmonėms, kurie. Žinoma, kiekvienas tikriausiai jums pakenkti tam tikru momentu, bet yra tokių, kurie yra visiškai verta. Galų gale, jums bus tiek išspręsti jūsų problemas ir tūptinės per gyvenimą kartu.

„Praktika gerumas kiekvieną dieną ir jūs netrukus suprantame, kad jau esate danguje dabar.“

     – Jack Kerouac

Jack Kerouac yra vienas iš garsiausių Amerikos autoriams. Jis taip pat yra labai įkvepiantis žmogus, kuris man kreiptis į dabar ir kai aš, kuriems reikia pasiimti mane.

Džekas tikrai nukentėjo vinis į galvą šį įkainį. Kai pasiekti ir padėti kitiems žmonėms, jums iš karto jaustis geriau per save. Jūs skleisti pozityvumo į kitą asmenį, kuris reaguoja parodyti jį atgal.

Užuojauta yra didžiausias iš visų dorybių. Parodyti jį ir pajusite įkvėpimą būti geriausias žmogus, kad jums gali būti.

Kokie jūsų mėgstamiausi Inspirational Quotes garsių žmonių?

load...