10 privalumų citrinžolės eterinio aliejaus

Net jei jums buvo naudojant eterinius aliejus tam tikrą laiką, jūs galite dar bandėme citrinžolės eterinis aliejus. Ji nuostabiai eilutė citrusy, citrinų kvapas ir ji turi daug gydomųjų naudą ir naudoja aplink namus. Citrinžolių eterinis aliejus turi nuskausminamųjų savybių, kaip nužudyti skausmas ir anti-uždegiminių savybių mažina patinimą ir paraudimą, todėl jis gali naudingai papildyti jūsų pirmosios pagalbos rinkinys. Jis taip pat atpalaiduoja, gerina nuotaiką, todėl puikiai tinka aromaterapija taip pat. Čia yra dešimt iš įspūdingiausių naudą, citrinžolės eterinis aliejus turi pasiūlyti.

1. Jis gerai dirba kaip antiseptikas

Citrinžolės aliejus turi stiprių antibakterinių ir antimikrobinių savybių, todėl labai gerai gydyti nedidelių įpjovimų ir nudegimų. Citrinžolių eterinis aliejus yra per stiprus naudoti neskiestas, nors, todėl sumaišykite jį pirmą kartą su vežėjas aliejaus ir tada jūs galite naudoti ją sustabdyti žaizdų užsikrės.

2. Tai lengvas raminamasis

Citrinžolių eterinis aliejus yra švelnaus raminamąjį poveikį, todėl gali būti iškelta byla nuraminti tave ir atsipalaiduoti. Jei turite problemų miega, pabandykite pridėti į keletą lašų citrinžole alyvos vonią vandens ir turi miela šilta mirkymas, tik prieš miegą. Tai bus sumažinti įtampą ir nerimą, ir padėti jums gauti ne miegoti.

load...

3. Palengvina skausmas

Analgezinės savybės citrinžole aliejaus padės palengvinti sąlygas, pavyzdžiui, artrito skausmas. Jei sumaišykite aliejų su vežėjas aliejaus praskiesti jį ir tada masažuokite į skausmingą srityje, tai bus atleisti sąnarių skausmas. Jis taip pat gali būti naudojamas dalykų, pavyzdžiui, backaches ir skauda raumenis.

4. Gydo spuogus

Vienas iš įspūdingiausių naudą citrinžole eterinio aliejaus yra ta, kad jūs taip pat galite naudoti ją gydyti spuogus. Jis turi antimikrobinių savybių, kad bus kovoti su bakterijų, sutraukiančių savybių, kurios padės kontroliuoti riebalų perteklių ant odos, ir jis yra anti-uždegiminių, todėl padės sumažinti spuogų raudonumą per daug. Naudoti jį gydyti spuogus, sumaišykite jį su šviesos vežėjas aliejaus ir nuvalykite jį ant pažeistos vietos du kartus per dieną.

5. Naudokite jį kaip natūralus dezodorantas

Dar vienas Pasakų naudą citrinžole eterinio aliejaus yra tai, kad ji turi natūralių gaivinimo savybes taip pat, todėl jūs galite naudoti ją, o ne cheminių pakrautas komercinių dezodorantai, kurie gali dirginti odą. Pabandykite maišymo lašas ar du citrinžole eterinio aliejaus į pasta pagaminta iš sodos ir vandens. Ji kovoja su bakterijų, kurios sukelia kvapą ir palikti gražių citrinų kvapas.

6. Stiprina folikulus ir skatina plaukų augimą

Citrinžolių eterinis aliejus taip pat galima naudoti ant plaukų. Sumaišykite jį su kai alyvuogių aliejaus ir jis bus drėkina plaukus, stiprina plaukų folikulus ir skatina sveikų plaukų augimą. Nes tai citrinžolės aliejus taip pat turi antigrybelinių savybių, tai padės kontroliuoti pleiskanų per daug.

7. Sumažina lengvai depresijai

Jei kenčia nuo lengvo iki vidutinio sunkumo depresija, naudojant citrinžolės eterinis aliejus į savo namus gali palengvinti simptomus jums difuzorių. Nors tai neturėtų būti iškelta kaip alternatyva visus vaistus jums gali būti nustatyta, daugelis žmonių sako, kad citrinžolės aliejus gali pakelti nuotaiką ir padėti sumažinti jausmus depresija ir nerimas.

8. Sumažina vandens susilaikymas

Nors yra daug eterinių aliejų, kad jūs niekada neturėtų praryja, jei nusipirkau aukščiausios kokybės citrinžolės eterinis aliejus, galite įdėti lašas į stiklinę šilto vandens arba arbatos puodeliu, ir tai padės sumažinti vandens poveikį susilaikymas. Citrinžolės aliejus yra diuretikas, o tai reiškia, kad jis padeda skatinti skysčių praėjimą per kūną. Pirmiausia patikrinkite buteliuko, nors, įsitikinti, kad citrinžolės aliejus, kuris jums yra tinkamas vartoti.

9. Gydo atleto pėda

Vienas iš didžiausių privalumų citrinžole eterinio aliejaus yra tai, kad jis turi stiprius antigrybelinių savybių, todėl aliejus yra puikus gydymo sportininko pėda. Galite įmasažuokite vežėjo naftos ir citrinžole aliejaus mišinį į paveiktoje zonoje, arba galite pabandyti pridėti keletą lašų į šiltą kojoms. Sportininko pėda, ar ne, tai yra puikus būdas nuraminti pavargusias kojas po ilgos dienos, ir tai padės išvalyti bet kokį pėdų kvapą, taip pat.

load...

10. Sumažina karščiavimas

Citrinžolės aliejus turi karščiavimą savybes, o tai reiškia, kad ji gali būti naudojama siekiant mažinti karščiavimą. Alyvą iš pradžių skiedžiamas ir tada patrinti ją į pečių ir kaklo. Tai puikus, kai jūs turite šalta ar gripu, nes tai sumažins karščiavimą ir padeda sumažinti skausmus. Iš aliejaus kvapas, taip pat atsipalaiduoti, todėl tai padės jums gauti geras miegas.

Ar žinote, kitus privalumus citrinžole eterinio aliejaus?

load...