10 privalo žinoti Tailando kelionių patarimus

Tailandas yra vienas iš labiausiai jaudinančių atostogų vietų pasaulyje. Tai bedazzling mišinys Rytų kultūros, ryškios šviesos ir įdomus. Nors Tailandas tapo pagrindine atrakcija turistams, vis dar yra dalykų apie šalį, kuri nustebins Jus ir kad galėtų sugauti jums. Jei ketinate pradėti savo pirmąją kelionę į Tailandą, čia yra dešimt būtina žinoti kelionės patarimų, kuriuos turėtų žinoti.

1. Saugokitės gatvės maisto

Yra tiek daug vietų, Tailandas, kur galite įsigyti gatvės maisto, kad jums bus nusivylė. Tai paprastai nuostabiai pigus ir labai geras. Tačiau tik pirkti maistą iš pardavėjų, kad, atrodo, būti užimtas; net jei tai reiškia, kad jūs turite stovėti eilėje. Maisto higiena gali būti ne toks didelis, kaip ji yra namuose, ir jūs nenorite gauti apsinuodijimo maistu, o jūs esate toli.

2. Žmonės neturi eilėje Tailande

Tailande vietiniai nesudaro tvarkingai linijas; jie linkę sudaryti minią, o ne! Taigi, jūs ketinate reikia priprasti prie stumia ir shoving gauti, kur norite būti šiek tiek. Jei jūs stovite mandagiai ir laukti savo ruožtu, jūs nesiruošia gauti bet kur.

load...

3. Aplankyti po atviru dangumi rinkoje

Atsižvelgiant kelionę į vieną iš daugelio Open Air rinkose Tailandas yra kažkas, kad kiekvienas turėtų daryti kelionė į ten. Rasite keletą nuostabios pigesnių, bet netikiu, etiketes ant produktų, nes klastojimas paplitęs. Be to, nereikia pamiršti, kad nusiderėti. Galite tikėtis, kad gauti bent trečdaliu ne pirmą kainą, kurią yra teikiamos pirmą kartą aplink.

4. Valgykite ne savo šaukštu

Dar vienas naudingas Tailandas kelionių patarimų yra valgyti tik nuo savo šaukštu, o ne savo šakutę. Kai valgote Tailande, jums nereikia valgyti iš savo šakute, nes tai yra laikoma nemandagu. Jūs turėtumėte naudoti šakutę stumti maistą į savo šaukštu ir tada valgyti savo maistą nuo šaukšto.

5. Saugokitės apgavysčių

Jums reikės išlaikyti savo Ratio apie jus Tailande, nes scamming turistus atrodo nacionaline pramoga! Būkite atsargūs nepažįstamais, kurie atrodo pernelyg draugiški ir siūlo jums nepageidaujamą patarimą ir įsitikinkite, kad jūs sutinkate, kainą taksi prieš užskaityti ir kad taksi turi metrą.

6. Būkite pagarbūs vietos papročius

Dar vienas geras Tailandas kelionių patarimų yra žinoti ir gerbti vietos papročius. Į Tailando asmeniui, laikydami akis yra labai svarbus, ir prarasti savo nuotaika ir šūksnius padės jums visiškai niekur. Žinoti pernelyg, kad jūs niekada neturėtų paliesti Tailando asmenį ant galvos, nes galva yra šventa kūno dalis, ir jūs niekada neturėtų Nukreipkite jūsų kojų padais ne visiems arba.

7. Ar naudoti viešąjį transportą Bankokas

Metro ir lengvojo geležinkelio Bankokas yra pigus ir efektyvus būdas gauti aplink. Jie taip pat yra labai paprasta naudoti, su lengva suprasti žemėlapius ir didelį simbolinį sistemą moka savo bilieto. Abu yra labai rekomenduojama.

8. Paimkite vabzdžių su jumis

Kitas vienas iš naudingų Tailandas kelionių patarimų yra imtis vabzdžių su jumis. Uodai gausu Tailando ir, jei nenorite naudoti vabzdžių, gausite įkando. Naudokite stiprų purškimo atstumiantis, ir dieną, ir naktį, ir purkšti kai ant drabužių per daug.

load...

9. Žmonės yra tikrai gražus

Nors sakėme saugotis sukčiai, iki šiol žmonių Tailandas dauguma yra labai gražus, draugiškas ir patikimas. Jums bus visiškai priblokštas tuo, kiek besišypsančių veidų pamatysite Tailando!

10. Ką gerti?

Tailande vynas gali būti labai brangu, nes vietos mokesčių, bet alus yra pigus. Būkite atsargūs vietos alaus nors, nes jie gali būti labai didelis alkoholio kiekis, o ne gerti vandens iš čiaupo, gerti vandenį buteliuose vietoj.

Kas kitas Tailandas kelionių patarimų norėtumėte įtraukti į mūsų sąraše?

load...