10 privalo žinoti plaukų patarimus blondinai mergaitėms

Nesvarbu, ar jūs gimėte su aukso užraktais, ar jūs spalvos plaukus, nėra jokių abejonių, šviesūs puikiai atrodo ant dauguma moterų, tačiau jis reikalauja daugiau priežiūros laikyti jį ieško, kad taip. Kai esate šviesiaplaukė, jūs turite būti atsargūs, kad jūsų plaukai neturi išdžiūti ir tapti trapūs, ir jūs turite imtis priemonių, kad užtikrintų, jog spalva nesikeičia ir pradėti ieškoti žalvarinis. Norėdami padėti jums išlaikyti savo šviesius plaukus puikios būklės, čia yra dešimt geriausių sveiki plaukai patarimai, kad kiekviena šviesiaplaukė mergina reikia žinoti.

1. Giliai būklė nuolat

Jei balinti plaukus gauti ją, kad spalvingas blondinai spalva, tada jūs ketinate turi imtis specialių atsargumo priemonių, kad ją nuo išdžiūvimo. Kai naudojate baliklio ant plaukų, tai juostelės iš visų natūralių aliejų, todėl jums reikės daryti giliai būklę reguliariai arba galų gale atrodo kaip jūs turite šiaudų krūva ant galvos!

2. Apsaugokite plaukus nuo saulės

Natūralu šviesūs, dažyti arba nedažyti, jums bus gerai patarė apsaugoti savo šviesius plaukus nuo saulės. UV spinduliai saulės gali išdžiūti plaukus ir pakeisti savo spalvą, todėl naudokite UV apsauginį purškalą, ypač tomis dienomis, kai ji yra tikrai karštas ir saulėtas. Jei jūs ketinate būti iš visą dieną saulėje, tai turbūt būtų geriausia nešioti skrybėlę.

load...

3. Ar ne per daug plauti plaukus

Negalima šampūnas plaukus kiekvieną dieną, nes tai bus išdžiūti jį ir sukelti garbanos. Šampūnu kas dvi ar tris dienas bus pakankamai, kad jūsų plaukai švarūs, ir, jei reikia, visada galite naudoti sausą šampūną ant dienų, kad jums nereikia gauti jūsų plaukai šlapi. Sausas šampūnas veikia geriau su šviesūs plaukai vistiek, ir tai gali padėti palengvinti jokių tamsių šaknų.

4. Naudokite tinkamą tipo šampūnas

Jei norite, kad jūsų plaukai ieško didelis, tada naudokite šampūną, kad yra specialiai sukurta šviesius plaukus. Naudokite šampūną, kuris turi violetinės spalvos atspalvį ir, kad bus sustabdyti savo plaukus kreipiasi žalvarinis. Drėkinamasis šampūnas taip pat būtų gera idėja, siekiant kovoti su sausumas, ir visada sąlygoja po šampūnu.

5. Nenaudokite pernelyg daug šilumos

Jei taikote per daug šilumos į balintos šviesius plaukus ji bus išdžiūti ir eiti garbanotas. Nustatykite savo šildomos įrankius ant mažos aplinkoje, nereikia naudoti juos kiekvieną dieną, ir naudoti šilumos gynėjas produkto plaukus padėti išvengti žalos. Balinti plaukai yra labiau linkę į žalos, todėl švelnesnis gydyti ją, tuo ilgiau jūsų plaukai išliks puikios būklės.

6. Šlapias plaukus prieš plaukti baseine

Į baseinai chloro turi bjaurų įprotį tekinimo šviesūs plaukai žalia, bet jūs galite lengvai išvengti užtikrinant, kad jūsų plaukai yra šlapias, prieš jums peršokti. Jei šlapias plaukus švariu vandeniu pirma, mažiau iš chloruoto vandens bus būti absorbuojamas plaukus.

7. Išdžiovinkite plaukus su tee marškinėliai

Tai paprastas triukas, kad kiekvienas gali naudoti, kad būtų išvengta žalos savo plaukus, kai jie išdžiovinkite. Trina plaukus rankšluosčiu yra labai tikėtina, kad sukelti žalos, todėl pabandykite naudoti marškinėliai vietoj. Tee marškinėliai yra geriau sugeria drėgmę ir jie neturi sukelti tuos pačius lygius trinties. Paglostyti plaukus sausu marškinėliai ir tada palikti jį visiškai išdžiūti ore.

8. Ar jūsų plaukai nuolat neapdailintais kraštais

Nes šviesūs plaukai yra labiau linkę į lūžimo, jums reikės gauti reguliariai apkarpyti išlaikyti Split baigiasi baimėje. Split baigiasi ir pažeistiems plaukams atrodyti labiau matoma su šviesių plaukų, todėl jums reikės reguliariai kelionę į saloną išlaikyti jūsų plaukai ieško tvarkingas ir tvarkinga.

9. Naudokite plaukų kaukę kartą per mėnesį

Balinta, šviesūs plaukai gali paisyti ne tik reguliariai giliai būklės, todėl jūs tikriausiai turėtų būti naudojant vienos nakties plaukų kaukę kartą kandis taip pat. Galite įsigyti plaukų kaukės parduotuvėje, arba galite padaryti savo natūralių ingredientų. Iš vienos nakties plaukų kaukę grožio, kad jis bus įsiurbti giliai į plaukus, o jūs miego, ir kad nustos Split baigiasi ir lūžimo.

load...

10. Naudokite gerai Plaukų aliejus

Jūs taip pat galite rasti, kad naudojant plaukų aliejus saugo plaukus minkštas, blizgus ir ieško sveiki. Tik keli lašai kažką panašaus argano aliejumi pakeis prarastą drėgmę, sutramdyti jokios garbanos, ir išlaikyti plaukus gerai kondicionieriai.

Ar turite kitų sveikų plaukų patarimų Blond girls?

load...