10 privalo žinoti patarimų, kaip padaryti puikų manikiūrą ir pedikiūrą namuose

Kai jūs neturite laiko, ar jūs nenorite išleisti pinigus, namų pedikiūro ir manikiūro gali būti lygiai taip pat gerai, kaip ir jūs gaunate į saloną ir, jei pakviesti keletą draugų aplink, jūs galite padaryti pasilepinti šalis taip pat. Jei norite gauti tobula, likti namuose, manikiūras ir pedikiūras, ką tik perskaičiau šiuos dešimt puikių patarimų.

1. Įsitikinkite, kad pirmasis pašalinti bet kokį seną nagų lako

Prieš pradėdami, įsitikinkite, kad nuėmėte visas paskutines pėdsakų bet seno nagų lako. Naudokite acetono remiantis nagų lako valiklis greičio, bet jį naudoti taupiai, nes ji bus išdžiūti savo nagus ir savo odeles.

2. Trim savo nagus

Sugerti jūsų nagus pirmą kartą, tiesiog per kelias sekundes, ir, kad bus padėti sustabdyti savo nagus nuo padalijimo. Tada kirpti, jei reikia, ir formuoti savo nagus į norimą formą. Naudokite švelniai šlifavimo Emery lenta, o ne metalo nagų failą, ir kad padės išvengti nagų išdraskymą.

load...

3. Sugerti

Kitas patarimas, kaip daryti manikiūro ir pedikiūro namuose yra suteikti savo kojas ir rankas gražus, atsipalaiduoti ilgai mirkti nors šiltu vandeniu. Mirkymas padarys jūsų odeles minkštas ir lengviau kirpti, bet ne, įdėkite skalbimo priemonių su vandeniu, tik veido valikliu tiek, arba jis bus išdžiūti odeles.

4. Naudoti odelių aliejaus arba grietinėlės

Po to, kai buvo gera mirkti, naudoti odelių kremas arba natūralių aliejų (pavyzdžiui, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, saldžiųjų migdolų aliejus, sezamo sėklų aliejus, arba avokadų aliejus), kad suminkštėtų juos toliau. Tai leis jiems pakankamai minkštas dirbti, nesukeliant jokių nelygius kraštus ar kraujavimas.

5. Darbas odeles

Būkite atsargūs, kai jūs išvalyti savo odeles ir būti švelnus. Atsargiai stumkite odelių nuo jūsų nago ir tada apdaila su odelių žnyplės. Ar ne per daug šiurkštus su odeles ir nebandykite padaryti per daug. Jie gali būti lengvai pažeisti ir gali užsikrėsti.

6. Drėkina

Kitas patarimas, kaip daryti manikiūro ir pedikiūro namuose masažuoti turtingą drėkinamąjį kremą į odą ir odeles, ir palikti, kad suteikti jai laiko pamerkti ir tinkamai drėkina odą. Taukmedžio sviestas taip pat padaryti didelį darbą, jei norite natūralius grožio produktus.

7. Paruoškite savo nagus

Parengti savo nagus lako, jums reikės įsitikinti, kad nėra jokių tepalo ar nešvarumų ant nago paviršiaus, arba kitaip jūsų manikiūras nesitęs, kad ilgai. Švelniai braukite nagus su kai vatos suvilgytu nagų posh valiklis, bet būkite atsargūs, kad būtų išvengta odeles, kad jūs ką tik drėkina.

8. Nekratykite nagų lako!

Jūsų mama gali išmokė jums purtyti nagų lako, bet įdėsiu oro burbuliukų į jį. Vietoj to, patrinti butelį energingai tarp savo rankų delnų ir kad bus atlikti darbą be getting tuos grisus burbuliukus nagų lako.

9. Taikyti nuo centro mmmm-

Kitas naudingas patarimas kaip daryti manikiūrą ir pedikiūrą namuose yra pirmasis taikoma nagų lako iki centro jūsų nagų, o tada kreiptis į šonus. Pašalinkite visus dubliavimosi ar išsiliejimus su kai vatos. Leiskite sluoksniui džiūti ir tada taikyti antrą vieną. Už papildomą ištvermės, baigti su aiškiai nagų lako sluoksniu.

load...

10. Džiovinimo nagų lakas

Mes visi skaityti patarimų, kaip sausas nagų lakas greitai, bet geriausias būdas tai šviežias oras ir kantrybės! Jei bandote pagreitinti su plaukų džiovintuvas, galite perkaisti Lenkijos ir sugadinti apdailą. Bet jei esate tikrai nekantrus, ir jūs norite, kad jūsų šviežiai dažytos nagai išdžius greičiau, čia yra puikus patarimas jums: panerti savo nagus į ledinio vandens iš karto po jų tapyba, o tai turėtų padėti pagreitinti džiūvimo procesą.

load...