10 privalo žinoti patarimų, kaip elgtis su plonomis lankeliu

Buvo laikas, kai itin ploni antakiai buvo tikrai madinga, bet giliau, storesnės antakiai tikrai gali padidinti jūsų veido grožį. Dabar, grožio ekspertai sako mums, kad pilnesnis, gerai Sutvarkyta antakiai gali atnešti grožį ir jaunystę savo veidą; taip skaityti ir sužinoti, ką galite padaryti, jei turite plonus antakius:

1. Sustabdyti nupešti!

Daugelis merginų nereikia pernelyg skinti savo antakius ir niekada suteikti jiems galimybę Regrow dar kartą. Palikite iš pincetu visiškai, o ir nereikia net būti gundomas nelyginis benamių plaukus. Palikus juos ramybėje suteiks jiems galimybę Regrow natūraliai ir jūs visada galite sutvarkyti juos dar kartą vėliau.

2. Pleiskanomis odą

Drėkinamasis odą pašalins negyvas ląsteles ir skatinti naująjį augimą plaukų. Naudokite švelnius sukamaisiais judesiais ant savo antakius, bet ne žiauriai šveitimas. Tai taip pat padidins kraujotaką srityje ir toliau skatinti savo antakius augimą.

load...

3. Pagerinti savo mitybą

Plaukų slinkimas bet kokios rūšies, gali būti prastos mitybos ženklas. Įsitikinkite, kad jūs gaunate daug maisto produktų, kurių sudėtyje yra Omega – 3 riebalų rūgščių, geležies, cinko ir baltymų, siekiant užtikrinti, kad jūsų plaukai yra pakankamai maistinių medžiagų augti.

4. Pasistenkite antakių serumo

Nors jie neveikia visiems, antakių serumai gali turėti puikių rezultatų. Juose, be kitų ingredientų, peptido, kurios būklė ir stiprina savo antakius plaukus ir padeda juos sustabdyti kad.

5. Skynimas ir vaškavimas neskatina augimo!

Netikiu visa tai išgirsite. Priešpilnis ir skynimas neskatina naują augimą, ji iš tikrųjų žalos folikulai. Tai tik mitas, todėl palikite savo antakius vieni ir jie augs.

6. Svogūnų sultys

Kai kurie žmonės prisiekiu šio natūralaus naminio grožio salonų. Taikant svogūnų sulčių savo antakius gali padėti skatinti augimą, nes jame yra sieros, kuri padeda padidinti kraujo tekėjimą. Taikyti sulčių ir tada palikti jį dešimt minučių, prieš plaunant šiltu vandeniu.

7. Masažas Jūsų antakius ricinos aliejumi

Masažas Jūsų antakius kasdien su ricinos aliejumi ryšį (taip pat galite naudoti alyvuogių arba kokoso aliejų), ir kad taip pat bus padidinti kraujotaką srityje. Tai padidino srautas kraujo folikulų, kad padės jūsų antakius auga storesni ir pilnesnis.

8. Panaudojimas antakių miltelių

Jūs galite vizualiai padidinti savo antakius garsumą su antakių miltelių. Kaip vokų šešėliai, bet antakius, galite taikyti šį produktą teptuku, po natūralios plaukų linija. Didesnių srityse, kurios reikia pripildyti, taip pat galite naudoti pieštuką.

9. Įsitikinkite, kad jūsų makiažas atrodo natūralus

Nesvarbu, ar jūs ketinate naudoti miltelių, pieštuku ar antakių gelis, įsitikinkite, kad ji atrodo taip pat natūralu kaip įmanoma, o ne padaryti savo antakius „per viršų“ didelis. Renkantis savo spalvą miltelių arba pieštuku, pasirinkite vieną, kuris yra taip arti jūsų natūralios plaukų spalvos, kaip jūs galite.

load...

10. Pabandykite šiek tiek taukmedžio sviestas

Kita priemonė, kad daugelis žmonių naudoja yra taukmedžio sviestas. Tepkite nedidelį kiekį savo antakius tris kartus per dieną ir tai bus drėkina plotą ir stiprinti plaukus. Jei naudojate taukmedžio sviestas reguliariai, jūs turėtumėte pamatyti skirtumą per keletą mėnesių metu pora.

Kaip auga antakiai storesnis? Kokie jūsų mėgstamiausi patarimai susidoroti su plonais antakius?

load...