10 privalo žinoti pariso kelionių patarimus, kuriuos reikia žinoti

Paryžius yra gražus miestas aplankyti, tačiau paryžiečiai padaryti turėti blogą reputaciją tiek, kai jis ateina į savo gydymo turistų. Barmenai, kad atsisako kalbėti angliškai, net jei tada gali ir vyresnio amžiaus kartos paryžiečių, kad kartais atrodo, kad žiūri savo nosis lankytojų visi mitas, kad būtų teigti, kad Paryžius yra nėra labai svetingi miesto dalis. Realybė yra tai, nors, jei pasistengti derinimasis ir bandyti ne įžeisti vietiniai, gausite kartu gerai ir čia yra dešimt patarimų, kurie padės padaryti savo viešnagę Paryžiuje nuostabi patirtis.

Kelionės Patarimas 1: Pasistengti kalbėti prancūzų

Ji patrinti kai Prancūzijos žmonių iki neteisingą kelią, kai turistai tiesiog manyti, kad visas pasaulis kalba angliškai. Jums nereikia tapti laisvai prancūzų garsiakalbis prieš apsilankant Paryžių, tačiau keletas frazės bus mylimą jums daugiau vietos gyventojais, net jei tai tik „Parlez-vous anglais?“

Kelionės Patarimas 2: Prancūzija vykdo kitame įtampos kai kuriose kitose šalyse

load...

Prancūzija veikia 220 voltų elektros energijos, todėl, jei jūs keliaujate iš JAV, jums reikės įtampos keitiklį, taip pat lizdas adapteris. Kompiuteriai yra gerai, bet jei jums atnešti smūgį džiovintuvas be įtampos keitiklį, jūs ketinate kepti savo smūgį džiovintuvas! Prancūzija yra ne vienintelė šalis, kaip tai; įtampa neturi skirtis visame pasaulyje, todėl visada patikrinti prieš jums keliauti.

Kelionės Patarimas 3: Nesitikėkite greitą aptarnavimą restorane

Žinoma Paryžius turi savo dalį greito maisto sąnarių, bet jei papietauti prancūzų restoranas, tada netaptų nekantrus, jei jums nereikia gauti žaibo greitą aptarnavimą. Prancūzai norėtų imtis savo laiko valgyti, todėl paslauga gali atrodyti šiek tiek laisvalaikio. Tai ne prasta tarnyba, tai tiesiog, kaip jie padaryti.

Kelionės patarimas 4: Kavos etiketas

Kavos Netiksli girtą Prancūzijoje valgio, tai girtas pačioje pabaigoje, todėl, jei užsisakote kavos eiti su savo valgio jūs ketinate gauti kai gana keista ir juokinga atrodo. Be to, jei užsisakote kavinė, tada jums bus gauti kažką išilgai espreso kavos smūgis linijas. Jei norite pieniškas kavą, tada paprašykite „Café au lait“ arba „Café à la Creme Fraiche“.

Kelionės patarimas 5: pasakyti „labas“ ir „sudie“ parduotuvėse, autobusuose ir restoranų

Kai žingsnis mažoje parduotuvėje ar boutique Paryžiuje, visada sako „Bonjour“, kad sandėlininkas. Tai padaryta-dalykas Prancūzijoje ir jums bus atlyginta su šiltas ir daug daugiau pagalbos, jei reikia. Ir nepamirškite pasakyti ačiū, „Merci“, kelyje pernelyg.

Kelionės patarimas 6: Laisvalaikio Paryžiuje reiškia smart casual

load...

Jei nenorite jaustis iš vietos Paryžiuje, tada nereikia nešioti senus sportbačiai ir Apipjaustymas džinsai! Prancūzai yra žinomi dėl teisia žmones pagal jų drabužius ir Paryžiaus, tai yra mados sostinė Prancūzijoje, visi atrodo gerai, visą laiką.

Kelionės patarimas 7: Baguettes yra ne tik batonai

Jei norite, kad tikrąjį skonį nekilnojamojo Prancūzijos baguette, tada užsisakyti tradicija „nėra paprastas batonas. „Baguette De tradicija française“ yra realus dalykas ir jos sudedamosios dalys yra iš tikrųjų kontroliuoja Prancūzijos teisę.

Kelionės patarimas 8: Neįsižeiskite, jei žmonės žiūri į tave

Prancūzijos pažinčių sužinoti, ką jūs dėvi, arba tai, ką darai, tai visi iš Prancūzijos būdu dalis. Neįsižeiskite, jie nėra padaryti iššūkis, jie tiesiog myli mados ir žmonių žiūri.

Kelionės patarimas 9: Taksi yra brangūs Paryžiuje

Metro Paryžiuje yra platus ir bus jums visur, kad jums reikia eiti taip išvengti taksi, ypač naktį, nes jie yra labai brangūs. Net nedidelis kelionė žemyn kelio jums kainuos nedidelį likimas, todėl išvengti pagundos peršokti į kabiną, kai jūs galite vaikščioti.

Kelionės patarimas 10: Paimkite skėtį

Nepriklausomai nuo metų laiko lankotės Paryžius tai visada gera idėja pakuoti mažas, sulankstomas skėtis. Paryžiuje oras gali būti labai nenuspėjamas, ir tai būtų gėda sugadinti jūsų apsilankymo su mirkymas nuo lietaus.

Ar jūs kada nors buvo į Paryžių? Kokie jūsų mėgstamiausi Paryžius kelionių patarimų?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir keliaujantiems patarimų žemiau komentarą skyriuje.

load...