10 privalo žinoti akių makiažo patarimus ir gudrybes

Net jei manote, kad turite savo Smokey akis technika ištobulino ar jūsų sparnuotas atrodo teisingai, tu niekada negali išmokti pakankamai gudrybės ir patarimus apie akių makiažas. Galų gale, jūsų akys yra tai, ką žmonės sutelkti dėmesį, kai jie kalbėti su jumis, ir, jei jūs gaunate savo akių makiažas negerai, tai bus ką kiekvienas prisimins apie jus! Taigi, siekiant padėti jums gauti jūsų akių makiažas teisingai, čia yra dešimt privalo žinoti akių makiažo patarimai, gudrybės ir hacks, įtraukti į tuos, kuriuos jau žinote.

1. Investuoti į tinkamus įrankius

Tai verta išleisti iš šiek tiek pinigų dešinėje šepečiai, jei norite, kad jūsų akių makiažą, taip pat, kaip daryti profesionalai. Galite išleisti tiek, kiek jums patinka makiažas ir turėti geriausią kokybę, kad pinigus galima nusipirkti, bet jei jūs neturite turėti gerą pasirinkimą geros kokybės šepečiai taikyti jį, jums bus padaryti daugiau klaidų ir jums nebus galėtų taikyti savo makiažas su gana daug tikslumo, kaip norėtumėte.

2. Kaip padaryti, kad akių šešėliai gyvybingas?

Ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl akių šešėliai niekada atrodo gana tas pats atspalvis jums, kaip ji veikia ant pakuotės? Na, tai todėl, kad kiekvienas žmogus turi šiek tiek kitokį atspalvį odai. Kad akių šešėliai spalva atrodo labiau energingas, ir daugiau kaip spalva, kuri yra ant pakuotės, čia yra vienas iš labai naudingų akių makiažas patarimų ir gudrybių: padengti savo vokų su baltu minkštu akių pieštuku (ar balta akių šešėliai bazę) pirma, ir kad bus atšaukti dėmesį į savo odos spalvą.

load...

3. Nebandykite taikyti akių makiažas visą vienu ypu

Nebandykite ir taikyti akių makiažas visą iš karto arba niekada visiškai gauti išvaizdą, kad jūs norite. Tai daug lengviau pirmiausia taikyti šviesos sluoksnį vokų šešėliai, ir tada pridėti kitą sluoksnį šiek tiek tamsesnį atspalvį, tada kitą, kol jūs turite tiksliai atrodo, kad jūs norėjote. Jūs taip pat pastebėsite, kad jums padaryti mažiau mistakes šį per daug.

4. Naudoti pieštuką linijinės vadovauti savo ranką

Tai yra vienas iš didžiausių akių makiažas patarimų ir gudrybių, mergaitėms, kurie kovoja, kai taikant akių kontūro. Jei pastebėsite, kad jūsų ranka yra nepakankamai pastovus taikyti skystas akių kontūro, tada bandykite pamušalas savo akis su pieštuku įdėklu pirmas. Tai tada daug lengviau naudoti skystą linijinės, nes jūs galite tiesiog atlikite liniją, kad jūs padarėte su pieštuku. Jis atrodo lygiai taip pat gerai, bet su nė viena iš klaidų!

5. Atidarykite savo akis su tušu ir įdėklu

Net kai esate skubėti, nepamirškite taikyti akių kontūro ir tušas, jei norite, kad jūsų akys atrodo žvalus, nes akių šešėliai ant savo tiesiog nebus padaryti pavyko. Nepamirškite taip pat, kad šiek tiek baltos spalvos pieštukas (iš kūnas tonas pieštuku), tiesiog vidiniame kampe jūsų akis bus, kad jūsų akys atrodo daug didesnis ir ryškesnis.

6. Suminkština akių pieštukai su plaukų džiovintuvu

Čia yra dar vienas „must-know akių makiažas patarimų ir gudrybių: Jei jūsų mėgstamiausia akių pieštukas jaučiasi esate išnyra savo akis su švitriniu popieriumi, tada lengviausias būdas suminkštinti jį yra blastų jį su plaukų džiovintuvas sekundę ar dvi , Tai leis daug lengviau taikyti ir jis nebus subraižyti savo voką. Ne per daug laiko su plaukų džiovintuvu, nors, arba ji gali padaryti pieštuko išsitepti, kai jūs jį naudoti.

7. Laikykite savo antakius gerai apsirengęs

Nesvarbu, kaip didelis jūsų akių makiažas atrodo, prastai Sutvarkyta antakiai visada let you down. Prieš net taikyti bet kokią akių makiažas, įsitikinkite, kad jūsų antakiai yra tvarkingas ir tvarkinga, ir nėra benamių plaukai. Patikrinkite savo antakius gerai, prieš išvykdami arba tweezing gali padaryti jiems atrodo raudonos ir patinusios, ir tai bus sunkiau taikyti savo makiažas.

8. Susipažinkite su savo paletę

Ne visi makiažas atspalvių tiks kiekviena mergaitė, todėl sužinoti, ką paletė tinka jums. Makiažas atspalvių, kuri tiktų jums bus priklausys nuo jūsų veido, savo plaukų spalvą ir jūsų akių spalvą; ir, kai kurie žmonės sako, kad yra tam tikros taisyklės, kurių reikia laikytis. Tiesa, nors, kad visi yra skirtingi, todėl eksperimentuoti, kol rasite paletę, kad esate laimingas su savimi.

9. Neskubėkite

Visada suteikti sau pakankamai laiko pritaikyti savo makiažą, ypač, jei jūs ketinate kažkur ypatinga. Jei bandysite ir skubėti, jūs gali klysti ir net gali tekti pradėti iš naujo. Bet kokiu atveju, makiažas ir ruošiasi naktį yra visi įdomus dalis, tai leidžia daug laiko ja džiaugtis ir gauti teisę pirmą kartą.

load...

10. Eksperimentuokite

Tikrai nepalikite iki paskutinės minutės pabandyti apie naują išvaizdą su savo akių makiažas, ar bet kokio kito makiažas šiuo klausimu. Akių makiažas, ypač jeigu reikia praktikos, kad tobula, todėl, kai jūs gausite atsarginį valandą ar dvi, laiko išbandyti naujus išvaizda ir eksperimentuoti su naujų atspalvių. Tai labai smagu eksperimentuoti, ir jūs niekada nežinote, jums gali rasti naują išvaizdą, kad jūs visiškai myliu.

Kokie jūsų mėgstamiausi akių makiažo patarimai ir gudrybės?

load...