10 priežastys, kodėl jums labiau tikėtina, kad bus sėkminga, jei nesijaudinsite mažiau apie tai, ką kiti galvoja apie jus

Rūpi, ką kiti galvoja? Žinoma jūs darote. Mes visi darome. Ką kiti sako apie mus tikrai gali gauti į mus ir kartais net gali pakeisti tai, kaip mes gyvename savo gyvenimą.

Tai kodėl tiek daug žmonių nėra sėkmingas. Atsiprašome, tačiau tai paprasto tiesa. Sveiki atvykę į iš unsuccessfuls klasės!

Žiūrėti, galite būti tik pati geriausia, jei jūs išmoksite mąstyti patys. Jei esate asmuo, kuris yra lengvai įtikina su kitų žmonių nuomone, jūs ketinate turėti sunku Būdamas sėkmingas. Mokymosi ignoruoti tai, ką kiti sako apie jus yra pirmasis žingsnis yra sėkmingas. Jūs turite būti stiprus ir ryžtingas, ir jums reikia tikėti savimi ir savo įsitikinimus.

load...

Paimkime pažvelgti 10 priežasčių, kodėl jūs esate labiau tikėtina, kad bus sėkmingas, jei jums rūpi mažiau apie ką kiti galvoja apie tave.

1. Jūsų nustatymas turi viršenybę prieš kitas tautas, nuomonės

Sėkmingi žmonės yra tie, kurie turi aiškų tikslą ir kurie prilimpa prie kelio, kuris padės jiems į ją. Jie nėra žmonių, kurie prigijo savo kelią ir išsiųstų dar vieną maršrutą, tiesiog, nes kažkas pasakė jiems šis naujas maršrutas yra geriau natūra.

Jūs žinote: „Ei. Ei, jūs! Ateik čia. Radau naują kelią, kuris yra daug geriau. Nori ateiti?“

„Bet kodėl viskas taip tamsu? Ir kas su visais spygliais ir kodėl aš galiu išgirsti šikšnosparnius? „

„Nesijaudinkite dalykas. Viskas bus gerai. „

Ne, tai nebus gerai. Jūs pasiklysti. Ir jūsų naujas tikslas bus gauti Heck off šiuo keliu.

2. Žmonių nuomonės kada pakeisti

Žmonės, kurie turi nuomonę apie jus ir ką reikėtų daryti gali pakeisti šias nuomones dažnai. Dėl šios priežasties, jūs tiesiog negali gauti imtasi jų. Neklausykite jų šiandien, nes tai, ką jie turi pasakyti rytoj gali būti visiškai kitoks. Vietoj to, kad savo bosą ir laikytis savo principų ir įsitikinimų. Tai vienintelis būdas, kad galite būti tikri, kad sėkmę.

load...

3. Jūsų tikslai, jūsų sprendimai

Thomas Edison galėjo suteikti, kai jam buvo pasakyta, kad jis buvo pernelyg kvailas, kad nieko idejimo padaryti. Uraganas galėjo atiduoti, kai jis buvo nuteistas gyvenimo tai, ką jis tvirtino, buvo neteisėtas suėmimas. Šie žmonės neklausė kitiems; jie žinojo, kad tai buvo jų tikslai, ir todėl jie ir imtis kontroliuoti klausimais. Jie negali sau leisti klausytis kitų. Klausymas kitiems būtų siunčiami Thomas Edison į vergiškas darbas, o tai būtų reiškę uragano niekada nebuvo išleistas. Bet jie kovojo, nes jie jie buvo pasiryžę pavyks ir tikėjo savimi.

4. Sėkmė mano Nuoseklumas

Norėdami būti sėkmingas, tu turi būti suderinta su savo tikslus, nuomones ir įsitikinimus. Jūs negalite keisti savo mintis kiekvieną dieną. Tai lems tik nesėkmių. Jei klausėsi kitų nuomones apie jus, jūs visada persigalvoti kiekvieną dieną, todėl norėčiau gauti ne kur. Norėdami būti sėkmingas, jums reikia likti ant bėgių – ir jums reikia ignoruoti kitus „.

5. Kitos Žmonės nežino, ką geriausiai tinka jums

Ir ne tik jie nežino, kas yra tau geriausia, bet jie nerūpi. Jie tikrai nerūpi jūsų sėkmės, kiek, kaip jūs darote. Jei kas nors visada turi ką pasakyti apie jus ir jūsų kryptimi gyvenime, tai gali būti, kad jie pavydi. Vien dėl šios priežasties jų nuomonės Dūminis ir todėl neverta klausytis jums. Kiekvienas, kuris nuolat prieštarauja tam, ką darai neturi savo interesus prie širdies. Užuot pataikauti jiems, pasakykite jiems esate nedomina.

6. Sėkmingų žmonių nereikia kitų žmonių pritarimas

Prieš Bill Gates išleido Microsoft jūs tikrai manote, kad jis pakilo į savo bičiulių vieną rytą ir paklausė: „Ar manote, kad aš iš tikrųjų turėtų tai padaryti, pumpurų? Aš turiu galvoje, aš maniau, buvo taip tikrai apie šį paskutinę naktį, bet tada aš prabudau šį rytą ir jis trenkė man, vyro. Jis trenkė man, kad šiandien yra ta diena. Taigi, aš nežinau, nebėra. Ką tu manai? Viską, ką pasakysite, aš padarysiu „.

Sėkmingi žmonės kaip Bill Gates nereikalauja patvirtinimo iš kito plomba. Jie žino, ko jie nori, ir jie žino, kaip ją gauti.

7. Sėkmingų žmonių patinka tai, ką jie daro

Jei jums patinka tai, ką jūs darote ir esate tikri, kad atneš jums sėkmę, kodėl gi jūs tegul kas nors pasakys, o ne tai padaryti? Tai tiesiog skamba kvailai mums! Mes esame tai, ką mes mėgstame, kuris yra daug geriau, nei yra ką mes nekenčiame. Tai neturi atrodyti ne kažkas įdomus. Taigi, būtų sėkmingas, turite prisiminti, kad įdėti savo malonumus pirmas ir ne klausytis kitų, kurie pasakys, kad jūs turiu kažką daryti nuobodus ir apgailėtinus gauti nieko iš gyvenimo.

Galų gale, jei Pikasas buvo gavo 9 – 5 darbo kaip ir jo tėtis, kiek norėčiau, kad čiulpia?

8. Sėkmingai žmonės negali įtikti visiems

Įsivaizduokite, jei ant jūsų kelio į sėkmę, bandėte įtikti visiems pažįstamiems? Įsivaizduokite, bando gyventi iki kiekvienam asmenų lūkesčius? Tai reiškia, kad jūs pritrūksta laiko, ir ji bus visada reiškia, kad jūs galų gale sudegino-out, išnaudojo – ir nesėkmę. Bet kadangi jūs negalite įtikti visiems, yra prasmės bando įtikti visiems. Vienintelis asmuo, kuris poreikius malonus čia yra patys. Taigi, prašome jį / ją!

9. Sėkmingi žmonės Negalima Reap ką kiti sėti

Jei klausytis kitų žmonių, jūs galų gale gavome, ką jie sėjami, o ne tai, ką sėti. Kitaip tariant, jums gali baigtis pajutusi kažką tikrai baisu ir tada jausmas apgailėtinus vėliau. Deja, jūs neturite vienas kaltinti, bet save.

Nepriliptų prie savo įsitikinimų, jums bent galite būti tikri, kad jums bus kontroliuoti savo likimą.

10. Sėkmingi žmonės gali laisvai

Jei jums rūpi per daug apie tai, ką kiti žmonės galvoja apie jus, jūs galų gale savo kalinį. Trumpai tariant, tai yra Lao Tzu, senovės Kinijos filosofas žodžiai.

Ir kuris gi nori būti kažkieno kalinys?

Jo žodžiai dar skamba tiesa šiandien. Tiesa yra ta, kad jei norite, kad būtų sėkmingas, jums reikia mėgautis laisve. Jūs turite laisvę daryti tai, ką norite daryti, ir išreikšti save taip, kad norite išreikšti save. Jei kas nors jums pasakys, kad „mažiau lakios vaizduotės,“ tai gali apriboti savo realius gebėjimus ir talentus. Jums gali baigtis yra taip neišgalvotas, kad jūs visiškai žlugti. Bet jūs verti sėkmės! Taigi būti laisvas būti savimi!

load...