10 priežasčių pradėti daryti tai, kas padaro jus laimingą, kol esate per senas

Sunkiausia sužinoti, kai jūs gaunate šiek tiek vyresni, kad jūs ieškote atgal su apgailestavimu. Kai pamatysite savo gyvenimą kaip „beveik padarė“ serijos „galėjo padaryti“ ir „nori turėjau“ tipo frazės, jūs negalite eiti atgal ir pakeisti dalykus. Nė vienas iš mūsų mėgsta galvoti apie sensta, bet ji ateina pas mus visi, todėl išnaudoja gyvenimo, o jūs galite taip svarbu. Kartais, mes taip užsiėmę ieško po kitų, kad mes pamirštame pasirūpinti patys, todėl čia yra dešimt priežasčių, kodėl jūs turėtumėte pradėti daryti dalykus, kurie daro jus laimingą, kol ji tikrai yra per vėlu:

1. Jūs tik gyvena vieną kartą

Gauni tik vieną fotografiją, taigi, o jūs galite padaryti jį labiausiai. Jūs klystame ir ten bus geri laikai ir blogais laikais, bet nenorėdama atrodyti slegia, laikrodis tiksi mums visiems, laikas yra vienintelis dalykas, mes negalime pirkti.

2. Rytoj niekada ateina

Yra ne rytoj ir nėra, vakar ten tik dabar ir šiandien. Kitaip tariant, jūs negalite pakeisti praeities, ir jūs negalite nuspėti ateitį, todėl, jei yra kažkas, kad jūs norite padaryti, tai padaryti šiandien. Nebus geriau laiko!

load...

3. Išeiti iš savo komforto zonos

Išeik iš savo komforto zonos, šiek tiek riziką, tai ką daryti, kad tu laimingas dabar, o jūs vis dar pakankamai jaunas, kad vėl atšokti, jei kažkas neveikia. Vyresnio amžiaus mes gauname, tuo mažiau tikėtina, esame išbandyti ką nors nauja, todėl dabar pats laikas tai padaryti!

4. Padaryti laiką mylimais žmonėmis

Laikrodis tiksi visiems, jūsų draugai ir šeima įtraukta. Būtinai praleisti laiką su jais, ypač vaikų, prieš jį žinote, jie nebus vaikai nebėra.

5. Pagalvokite, ką jūsų gyvenimo istorija bus

Įsivaizduokite, kad jūs darote savo gyvenimo filmą. Kas tai bus?… Nuotykių istorija, meilės istorija, arba galbūt Sielos pasakos dosnumą ir gerumą? Arba jūs ketinate turėti nieko papasakoti savo anūkams? Ar ką daryti, kad tu laimingas dabar!

6. Gerai, kad savanaudis laikas nuo laiko

Nėra jokios priežasties, kodėl jums neturėtų sugadinti sau kartais, todėl eiti į tą kelionę, kad jūs jau svajojo, arba Išbandyk Parašiutizmas, jei norite. Mylintis save tiek, kiek jums patinka kitiems tai, ką duos jums patirties, kad atmintis yra pagaminti iš.

7. Negalima gauti pasivijo žiurkių lenktynių

Mes visi turime uždirbti pinigų, bet jūs negalite pasiimti su savimi. Gaukite įdomus kartus ir leiskite Rat Race eiti laikas nuo laiko. Jūs galite dirbti didžiąją dalį savo gyvenimo, bet jūs vis tiek turėtų padaryti už dalykus, kurie daro jus laimingą gyvenimą. Nepamirškite smagiai ir žaisti.

8. Jūs nesate per senas dar!

Nagi, galite turėti keletą skausmai ryte, bet mes visi gauti, kad. Gauti sau iš lovos ir daryti tuos dalykus, kad jūs žinote leis Jums laimingi!

9. Senatvės per vėlu

Tam tikrais būdais, mes kondicionieriai galvoti, kad turėtume dirbti ir taupyti pensijai; ir kad pensijos yra mūsų gyvenimo laikotarpis, kai turėsime visą laisvalaikį, kad mums reikia siekti savo interesus, daryti dalykus, kurie daro mus laimingus ir užima pomėgius. Būkime sąžiningi, kai jūs pasieksite, kad amžius, jūs tikriausiai norite pailsėti! Taigi prisikimšti viską, ką gali dabar, nereikia laukti savo išėjimo į pensiją!

load...

10. Gyventi gyvenimą iki galo, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus

Mums nepatinka stereotipus, tačiau dauguma naudojasi įvairių dalykų įvairaus amžiaus. Mes žaisti, kai mes vaikai, mes sukilėlių, kai mes paauglius ir mes atsipalaiduoti, kai mes į pensiją. Galia prie dangaus nardymas Grandmas ten, bet dauguma iš mūsų, mes turime padaryti, ką galime, kai mes galime, nes mes esame tik kad amžius kartą.

Tikimės, kad jums rasti šios mintys šiek tiek motyvacijos ir kad dabar jūs turite pakankamai priežasčių pradėti daryti dalykus, kurie daro jus laimingą.

load...