10 priežasčių pašalinti rafinuotą cukrų iš savo gyvenimo

Troškimas, kad daugelis žmonių turi cukraus yra natūralus instinktas, kad datuojamas kai žmonės buvo medžiotojai renkasi ir kada maisto dažnai buvo menki. Mūsų protėviai būtų ieškoti saldaus maisto, nes jis davė jiems energijos ir ji padarė savo kūną laikyti riebalų, kuris buvo naudinga, kai jūs nežinote, kai kito valgio būtų! Šiandien, tačiau, kai jūs pabarstyti rafinuoto cukraus ant jūsų pusryčių dribsnių arba per savo braškių, jūs pridedant nieko, bet tuščių, nereikalingų kalorijų savo maistą ir, žinoma, kad saldų skonį. Tarsi tai buvo nepakankamai blogai, rafinuotas cukrus daro daug žalos jūsų kūno, kad kai kurie mokslininkai teigia, kad turėtų būti vadinamas nuodų. Jei manote, kad skambina cukraus nuodas skamba šiek tiek per-top, skaityti, nes mes turime dešimt labai gerų priežasčių, kodėl jūs turėtumėte nustoti valgyti rafinuoto cukraus.

1. Jis pagreitina senėjimo procesą

Pirmasis tiek blogų naujienų apie rafinuoto cukraus, kad jūs negalite žinoti apie tai, kad ji gali pagreitinti senėjimo požymius. Kai vartoji cukraus, jis pridedamas pati baltymų Jūsų organizme ir kuri sukelia į odos elastingumo sumažėjimą. Kuo daugiau cukraus valgote, tuo greičiau jūsų oda ir jūsų arterijas bus amžiaus.

2. Slopina imuninę sistemą

Tyrimų, kurie buvo atliekami su gyvūnais buvo pasiūlyta, kad per daug cukraus gali trukdyti imuninę sistemą. Nors tyrimai su žmonėmis buvo apribotas šioje srityje, manoma, kad cukraus maitina bakterijas organizme ir padeda imuninei sistemai iš pusiausvyros. Jei tai atsitiks, jūs tapsite labiau linkusios į infekcijas ir ligas.

load...

3. Jis sukelia šuoliai jūsų cukraus kiekis kraujyje

Cukrus gali būti priklausomybę, nes cukraus kiekis kraujyje, kad jis sukelia šuoliai. Kai jūsų cukraus kiekis kraujyje smarkiai padidės, ir vėl kristi, jūs galite pajusti rimtų nuotaikos svyravimai, galvos skausmas, ir, nuovargis ir, kad tiesiog daro tu trokšti dar daugiau cukraus. Žmonės, kurie nevalgyti rafinuoto cukraus pasakyti, kad po kurio laiko, už cukraus potraukį sustabdyti visiškai ir jie turi daug daugiau energijos.

4. Jis sukelia nutukimą

Rafinuotas cukrus yra didžiausia priežastis nutukimo pasaulyje, ir dėl to, kad priklausomybę pobūdžio cukraus, kad mes jau minėjau; žmonės tiesiog valgyti daugiau ir daugiau saldžių maisto produktų. Cukrus skatina insulino gamybą, kuri yra hormonas, kuris pasakoja kūną laikyti riebalų. Štai kodėl valgyti per daug rafinuoto cukraus visada sukels jums priaugti svorio.

5. Cukrus gali padaryti jums maitinasi

Ironiška, galite būti antsvorio, bet maitinasi, kai valgote per daug cukraus. Tuščios kalorijos cukraus ir kitų tipų greito maisto užpildyti jus ir išstumti į maistingą maistą. Jūsų kūnas yra taip užsiėmę, susijusius su visais cukraus, kad jis neturi gauti galimybę tvarkyti kitų maistinių medžiagų, kad jums reikia.

6. Jis padidina stresą

Kadangi cukrus sukelia didžiausio ir mažiausio jūsų cukraus kiekis kraujyje, ji taip pat sukelia didžiausio ir mažiausio streso hormonų koncentraciją Jūsų organizme. Energijos pliūpsnis, kad jūs manote, kai jūs valgyti rafinuoto cukraus visada laikomasi, netrukus po to pagal nuosmukio, ir kad sukelia streso hormonus atpalaiduojančios kortizolio ir epinefrino, kurie padaryti jums jaustis irzlus ir neramus.

7. Jis sukelia 2 tipo cukriniu diabetu

Rafinuotas cukrus yra numeris vienas priežastis 2 tipo cukriniu diabetu. Cukrus sukelia organizmui tampa atsparios insulinui, tada veda į pradinio diabeto ir tada, kad bus, jei cukraus vartojimas nesumažėja, sukelti 2 tipo cukriniu diabetu. Aukštos insulino kiekis taip pat buvo susijęs su padidėjusiu augimu vėžinių ląstelių.

8. Jis gali apkrauti kepenis

Kai valgote rafinuoto cukraus tai yra suskirstomi į gliukozę, kuri mes turime, ir fruktozę, kurių mes ne. Kai valgote vaisių gabalas, fruktozės koncentracija yra pakankamai mažas, kad jūsų meilužis susidoroti su, bet kai jūs valgyti rafinuoto cukraus, fruktozės koncentracija yra tokia didelė, kad jis kreipėsi į riebalų ir saugomi kepenyse, todėl į riebalų kepenyse, kuris gali sukelti širdies priepuolius bei insultus.

9. Tai gali padaryti jums jaustis alkanas

Kita priežastis, kad cukrus sukelia nutukimą, kad ji konfliktuoja su bado hormonų, todėl jums jaustis alkanas, kai jums nereikia jokio maisto. Insulino išsiskyrimą, kad rafinuotas cukrus sukelia blokuoja alkio hormono leptino, kuris gali iš dalies atsiskaityti už žmonių binging nuo saldžių maisto.

load...

10. Jis sukelia širdies ligas

Daugėja įrodymų, kad tai nėra sočiųjų riebalų, kurie sukelia širdies liga; tai rafinuoto cukraus. Tyrimai parodė, kad cukrus didina riebalų kiekį, kad yra saugomi organizme ir tai kelia blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

load...