10 priežasčių, kodėl turėtumėte turėti

Žmonės jau bando išsiaiškinti, kodėl mes svajojame ir ką mūsų svajonės reiškia šimtmečius. Sapnai gali būti įdomus, baisu ar net Paaiškinti, tačiau dauguma iš mūsų pamiršti savo svajones, per kelias sekundes po pabudimas. Štai kodėl kai kurie žmonės rekomenduojame, kad jūs nuolat svajonių žurnalo, todėl galite įrašyti savo svajones ir bandyti išsiaiškinti, ką jie reiškia. Jei norite ieškoti savo svajones toliau, tada pirkti nešiojamą kompiuterį ir išlaikyti savo svajonių rekordą ir čia yra dešimt priežasčių, kodėl jūs norėtumėte.

1. Jis gali padėti jums priimti sprendimus

Yra daug galima pasakyti apie miega ant problemą, nes kas nors jūsų smegenys daro, o jūs miego, atrodo, kad kartais gali būti darbo problemas už jus. Tirpalas į problemą gali ateiti pas tave sapne, todėl rašyti jį žemyn ir jums nebus pamiršti.

3. Ji gali pagerinti savo savimonę

Kai svajonė, tavo pasąmonė perima ir paslėptų nerimas ir baimė gali ateiti į pirmą vietą. Užsirašykite savo svajones, momentas jums pabusti ir galbūt atrasti kažką apie save, kad jūs ne suprato anksčiau.

load...

4. Sapnai gali atnešti jums kūrybinį įkvėpimą

Yra jokių svajonių ribos, todėl jūs galite pamatyti, ką, kaip jūs niekada matė juos anksčiau. Daugelis menininkų ir rašytojų pasakyti, kad jie gauti įkvėpimo iš savo svajonių, todėl rašyti juos, ir jūs galite rasti vidinį menininkas, kuris yra jums.

5. Tai padeda jums sukurti sąmoningas sapnas

Lucid sapnas yra vienas, kurį gali įtakoti tai, kas vyksta ir išlaikyti svajonių žurnalą gali padėti jums tai patirti. Jei galite tai padaryti, tai lyg būdamas geriausiu vaizdo žaidimas, kad jūs kada nors matė!

6. Labai terapinis

Išlaikyti dėmesį savo svajonių reiškia, kad jūs gaunate galimybę juos analizuoti ir tai naudojama kai terapeutai ištirti žmonių jausmus. Nesvarbu, ar jūs tikite, kad sapnai turi reikšmes, jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai galite varžo net keisčiausius sapnus kažką, kas nutiko, ar vyksta, jūsų gyvenime.

7. Kuo dažniau jūs tai darote, tuo daugiau jums bus prisiminti

Jei norite išsaugoti svajonių žurnalą reguliariai, jūs lėtai galės prisiminti vis daugiau ir daugiau savo svajones. Kuo daugiau jūs žinote, tuo daugiau malonumo tai yra ir, tuo daugiau galite sužinoti apie save.

8. Ji suteikia jūsų smegenys gerą treniruotę

Iš primindamas savo svajones ir tada bando juos iššifruoti procesas yra puikus psichikos treniruotė protui. Jūs esate verčia savo sąmoningą protą dirbti su savo pasąmonės ir kad gali būti labai informatyvi patirtis.

9. Jis gali išlaikyti savo svajones gyvas

Ar jūs kada nors atsibudę ir maniau. Oho, kad buvo puikus sapnas, tik pamiršo tuo metu esate iš lovos? Sapnai gali būti gana kietas, taip pat Paaiškinti, todėl rašyti juos, ir mėgautis jais ilgiau!

10. Smagu daryti

Prisiminkite svajonę, o jis vis dar gana šviežia savo mintis ir jums sužinoti, kiek keistai ir nuostabi ji buvo. Jis gali būti labai smagu bando išsiaiškinti kai kuriuos tikrai keistų tie, ir jis duos jums kažką pasakyti apie per savo draugus!

load...

Ar jūs turite „svajonių nešiojamojo kompiuterio?“

load...