10 priežasčių, kodėl turėtumėte pradėti mylėti save

Pamirškite visus vadinamųjų tobulų moterų žurnaluose ir filmuose vaizdus; ji turi daugiau daryti su technikas įgūdžių su Photoshop, nei su gamtos grožiu. Realiame pasaulyje, mes esame visi skirtingi, o ne vienas iš mūsų yra tobulas. Taigi liaukitės bando būti kažkieno idėja tobulumo ir sutelkti dėmesį į save, o ne, ir skaityti šiuos dešimt priežasčių, kodėl jums turėtų mylėti save:

1. Jūs esate meno kūrinys

Jūs esate unikalus, one of a kind, meno kūrinio pagamintas iš prigimties. Nereikia bandyti ir surasti arba elgtis kaip kažkas, todėl tiesiog priimti save, visiškai ir pradėti mylėti save, kas jums iš tikrųjų yra. Didžiuotis savo pasiekimais ir jis turės daug teigiamą poveikį kiekvieno savo gyvenimo aspektą.

2. Loving sau leis jums stipresnį asmenį, todėl, kad jūs galėsite pasiekti bet kokį tikslą

Rasite paslėptą jėgą sau, kai pradėsite mylėti asmenį, kuris yra jums. Jūs pradėsite manyti, kad jūs galite įveikti bet kokią kliūtį ir pasiekti bet kokį tikslą. Jūs pastebėsite, kad jūs iš tikrųjų stipresnė, nei jūs manote.

load...

3. Loving sau padės jums džiaugtis gyvenimu daugiau

Kai gali būti patogiai savo odą, jums bus labiau atsipalaidavęs, labiau pasitikintys ir daugiau galės džiaugtis gyvenimu. Mylintis save yra svarbu jūsų psichinės gerovės, kuri, savo ruožtu, suteiks jums paskata apsitarnauti fiziškai taip pat.

4. Žmonės kaip žmonės, kurie myli save

Žmonės mėgsta būti tam pasitikintis savimi asmuo Įmonė ir jos nenori praleisti daug laiko su žmogumi, kuris nuolat kelia save žemyn. Myliu save ir žmonės tave myliu, ir jie norės praleisti daugiau laiko su jumis.

5. Jūs neturite įtikti visiems

Kai mylėti save, jūs neturite būtinybę įspūdį kitiems žmonėms. Galite imtis šiam teiginiui atvirkščiai per daug. Stop bando įtikti visiems kitiems, ir jūs pradėsite mylėti save. Jei vertinate kitų žmonių nuomonę apie aukštojo svarbą, nei savo, tuomet jūs esate ne suteikti sau pakankamai kredito. Jų nuomonės nėra svarbesnis, nei savo, tiek pasitiki savo vidiniu įdaru ir sekti savo širdį.

6. Jūs esate kaip vertas savo meilės, kaip kiti žmonės

Kodėl ne jūs mylėti save? Tu myli savo draugams ir šeimos nariams, tad kodėl neturėtų jums jaustis taip apie save? Yra tikriausiai dalykų, kad jums nepatinka apie savo šeimą, bet tai nereiškia, sustabdyti jus nuo juos mylintis, tiesa? Mylėti save, kad labai tuo pačiu būdu, su atleidimo tiek dabar ir tada.

7. Pabandykite pasakyti „Aš tave myliu“ arba bent jau „Aš, kaip jūs ‘sau; jis bus gyvinti savo dieną!

Galbūt nenori pabandyti tai eidamas gatve, tačiau sako: „Aš tave myliu“, garsiai sau gali turėti realios psichologines naudos. Kas geresnis būdas nudžiuginti save po blogos dienos? Išbandykite ją namuose, tai tikrai, kad šypsena ant veido.

8. Jums reikia mylėti save, prieš jums gali mylėti niekam

Tai klišė, bet tai tiesa. Tai tikrai sunku įsimylėti ir turi gilų ir prasmingą santykį su kitu asmeniu, jei jūs neturite jau mylėti save. Ji taip pat bus sunkiau ką nors jums patinka, jei yra pripildyta savimi, savęs kritikos ar net savęs neapykanta.

9. Jums bus patrauklesnė, jei jums patinka save

Tai beveik savarankiškai vykdyti pranašystė; manote, kad esate nepatraukli, todėl galite tapti nepatraukli. Jei jums patinka save, tada laikys save naujais drabužiais, jums atrodys po savo išvaizdą ir jums bus tiesiog trykšti pasitikėjimo savimi, laimės ir malonumo jausmą, kad kiti ras tiesiog nenugalimas.

load...

10. Išmokite mylėti save, ir jums bus laimingesni žmogus

Mylintis save tikrai leis jums laimingesni asmenį. Atminkite, kad nėra tokio dalyko, kaip tobulas žmogus, ir ką vienas žmogus mato, kaip patraukli, kitas ne. Loving sau yra ne apie savanaudis ar rodo off, tai apie priimdamas save, kas esate ir, kai jūs galite padaryti, kad jums gali tikrai pradėti būti laimingas žmogus.

Kas yra ir kitų priežasčių, kodėl turėtume pradėti mylėti save? Prašome nedvejodami pasidalinti savo mintimis į komentarą skyriuje.

Likti laimingi ir mylėti save!

load...