10 pramoginių dalykų, kuriuos reikia padaryti lietingą dieną poroms

Lyja, tai pilant, ir kiekvienas yra tikrai nuobodu! Kai oras yra ne jos geriausiai, ten yra daug daugiau, kad jūs galite padaryti, nei tiesiog sėdėti ant sofos ir žiūrėti televizorių. Nebent cavorting į bent festivalyje purvo tai ne jūsų idėja įdomus, čia yra dešimt kitų dalykų, kad poros gali padaryti, dėl šių lietingų dienų.

1. Išeiti stalo žaidimus!

TV turi daug atsakymas, o vienas dalykas, kad jis padarė tai, kad jis padarė mums visiems pamiršti, kaip smagiai ir be jo! Kai lietus pilti žemyn ribų, turi kasti aplink savo spintos nugaros ir rasti tuos senus stalo žaidimus, kad jūs niekada žaisti. Jūs būsite nustebinti tuo, kaip smagu jūs galite turėti su kažkuo, kad nereikia elektros dirbti!

2. Praleisti keletą valandų kavinėje

Išlipęs iš lietaus ir į kavinę ar barą. Grab prie lango vietą ir Pramogauti valandas kalbėti ir žiūrėti visi kiti mūšis elementai išorėje. Jis gali būti labai smagu žiūrėti kažkieno kito skėtis Wywijać vėjyje.

load...

3. Išlipęs senus fotoalbumus

Atminties juostos yra puiki vieta būti šalto, drėgno ir vėjuotą dieną. Glaustis kartu ir brūkštelėti per kai kurių senų nuotraukų ir sugrąžinti į sulėtėja dienų prisiminimus. Vestuvių albumai visada yra gera vieta pradėti.

4. Paplaukioti

Kitas cool dalykų viena daryti lietingą dieną yra eiti maudytis. Jei tai šlapias lauke, tada kodėl gi ne eiti kažkur, kur jis šlapias viduje taip pat. Jūsų vietinis baseinai gali būti ramus ant šlapio dieną. Taigi, kad jį labiausiai ir turėti tam tikrą įdomus purslų aplink vandens kartu.

5. Aplankyti muziejus

Dar vienas linksmas ką daryti lietingą dieną, kad daugelis žmonių pamiršta apie tai, apsilankę jūsų vietinį muziejų. Pasivyti kai kultūra ir pasivaikščioti aplink muziejuje ar galerijoje. Jūs būsite šiltas ir sausas, jie paprastai turi kavinę viduje, kur galite gauti greitas užkandis. Galite sužinoti kažką naujo į procesą per, o jūs ten.

6. Suteikite savo namus pavasarį švarus

Tai ne lietingą dieną veikla, kad kiekvienas turėtų savo sąrašą, bet daro valymą kartu yra daug smagiau, nei tai daro savo. Gausite viską pašalino savo tinkamą vietą, savo namus valyti nuo viršaus iki apačios, ir jūs turėsite daug laiko kalbėtis tarpusavyje, o jums tai padaryti.

7. Ar Dėlionė

Rainy dienų yra idealus laikas padaryti kažką, kad jūs neturite paprastai. Vienas iš būdų užima laiką ir nustatyta, protas yra išbandyti ir padaryti Dėlionė kartu. Arba kiekvienas padaryti kitą galvosūkį, ir padaryti lenktynes ​​iš jo.

8. Turėti Wii maratoną

Imtis iššūkių ir pamatyti, kas gali laimėti visą dieną „Wii maratoną. Galite neduoda įvairių žaidimų pabaigos patalpoje su Wii ir jus aktyvus lietingą dieną per.

9. Tiesiog tingus dieną

Ką daryti lietingą dieną turėtų ne visada gali būti pernelyg sudėtinga. Kartais, lietingą dieną yra tik pasiteisinimas jums reikia nieko nedaryti. Jūs neturite daryti kažką aktyviai mėgautis savo dieną kartu. Jūs galite sėdėti ir skaityti, žiūrėti televizorių tiek ir tiesiog mėgautis vienas kito kompanija. Tegul lietus daryti tai, ką ji sako, kad patinka ne ir tiesiog chill.

load...

10. Eiti, ir sušlapti

Taigi lyja; tai kas! Gauk savo skrybėles, paltai ir Wellington batus ir eiti per lietų ir mėgautis save. Būkite kaip vaikai vėl ir splash per kelias balų, šiek tiek lietaus niekada skauda visiems. Kai grįžti namo, galite pasidalinti gražią karštą vonią kartu ir kokia gali sekti iš to.

Kokie jūsų mėgstamiausi ką daryti lietingą dieną?

load...