10 požymių, kad jūsų kūnas turi detoksikaciją

Jei jūsų kūnas yra reikalinga pilna detox, galite būti tikri, kad jis jums pasakys. Ir jei jūsų kūnas yra tikrai reikalinga pilna DETOX, galite būti tikri, kaip gi ugnį, kad ji teigiamai rėkti į tave.

See, yra požymių, kad jūsų kūnas išskiria, kad pasakys, tai vytimo čia. Jis turi keletą konkurso meile ir rūpesčiu tiek čia, ir ji turi jums mokėti šiek tiek dėmesio į jį.

Jo požymiai yra tikrai viską apie dažniu. Galų gale, mes visi gauti pavargęs dabar ir tada, ir kai kurie iš mūsų net gauti užkietėję dabar ir tada. Bet jūsų kūnas yra reikalinga Detox kai šie dalykai nuolat vyksta per ir vėl ir vėl. Tai yra todėl, kad jūs patiria toksinių atliekų, kad reikia paraudimas ant iš ten didėjimas. Leiskite pažvelgti į šių 10 požymių, išvaizdą.

load...

1. Jūs turite Maisto alergijos

Priešingai populiarių įsitikinimų, mes ne gimsta su maisto alergijos. Vietoj to, alergija maistui plėtoti kaip nesveiko gyvenimo būdo rezultatas ir yra daugiausia žemyn blogos mitybos, kurios kenkia mūsų gebėjimą įsisavinti maistines medžiagas iš maisto.

Kas atsitinka, yra toksinai leidžiama turėti vakarėlį mūsų pilvus, ir jie taip hellbent ant turintys gerą laiką, kad jie iš esmės Šiukšlių vietą, palikdami nesandarus žarnyne. Iki turintys DETOX, jūs iš tikrųjų galite pakeisti maisto alergijos.

2. Jūs esate pavargęs

Daugelis iš mūsų nesugeba jausti pernelyg pavargęs pernelyg dažnai, nes mes išspręsti nuovargis problemų su trumpalaikio nustatyti. Pavyzdžiui, mes esame priklausomi nuo kofeino ir energetinių gėrimų duoti mums energijos impulsą.

Tačiau šie trumpalaikiai pataisymai tiesiog maskavimo problemą, tiesiog Statybos ir pastatą, kol galiausiai jums avariją. Ir Joe puodelis ryte negalės jums sutaupyti. Vietoj to, jei pastebėsite, kad jūs iš tikrųjų negali gauti per dieną be jausmas, kaip jūs ketinate žlugti, tai tikriausiai laikas Detox.

3. Jūs Dažnai užkietėję

Dažnas užkietėjimas yra jūsų kūno, o Negraciozs būdas sakau, kad jūsų virškinimo sistema yra sugedęs. Nr pluošto arba pakoreguota mityba suma bus išgydyti – vietoj to, ko jums reikia yra pilnas Detox.

Dvitaškis valyti padės išsiaiškinti savo sistemą, kad kenčia nuo metų metus atliekų jūsų viduriai. Kartu dvitaškis valyti, taip pat turėtų atrodyti įtraukti sveikesnį maistą į savo mitybą, ypač žaliavų vaisių ir daržovių.

4. Jūs negalite užmigti

Kai mes einame miegoti naktį, mūsų kūnas išlaiko darbo. Kas atsitinka, yra ta, kad, nors mes snoozing, mūsų įstaiga atlieka tam tikrą gerai reikalingą priežiūrą. Tai iš esmės valo mus, panaikinant toksinus, gydo žaizdas ir stiprinti mūsų pažinimo funkcijas.

load...

Bet jei jūs turite nemigą ir rasti, kad miegas yra staiga tikrai sunku ateiti iki, tai dažnai yra ženklas, kad jūsų organizmas tiesiog negali susidoroti su darbo krūviu ji turi daryti. Jūs iš esmės klausia tai padaryti per daug. Nepavyko susitvarkyti su darbo krūviu, ji turi Freakout ir saugo jus miega naktį su juo. Taigi Detox!

5. Jūs įtraukti į bėrimus

Bėrimai tikrai neatrodo kietas ne visi, ir jie gali gauti taip blogai, kad mes bijome palikti namą marškinėliai ir sijonas. Viena iš priežasčių, mes išeiti iš pažiūros atsitiktinių bėrimų, nes mūsų organizmas negali susidoroti su visais toksinais.

Dėl šios priežasties, jei staiga išeiti į šviesią raudonas bėrimas ir negali gauti jį išeiti, tai jūsų kūno būdas sakau, kad atėjo laikas apsivalyti jį su Detox.

6. Jūs negali sufokusuoti

Turite svarbių egzaminai artėja, tačiau negali sutelkti dėmesį į savo peržiūrą? Gal jūs turite daug popierizmo daug gauti per darbe, bet tai atsižvelgiant jums tris kartus tol, kol kaip įprasta? O gal jums surasti tikrai sunku sutelkti dėmesį skaitant neseniai?

Staigus dėmesio stoka dažnai gali būti žemyn į toksinų sankaupų savo kūną. Šie toksinai, kai suteikta galimybė paleisti riaušės, iš esmės sukelti smegenų rūkas, taip apribojant savo pažinimo galimybes.

7. Jūs depresija

Nedaug žmonių supranta, kad riebalų junk maisto yra ne tik kenkia mūsų svorį, bet jie taip pat kenkia mūsų protus. Iš tiesų, riebalų junk maisto yra neatsiejamai susijusi su depresija, ir tai yra todėl, kad kai blogi riebalai padaryti savo kelią į mūsų smegenis, jie slopina smegenų gebėjimą tinkamai veikti. Vietoj to, mūsų smegenys yra apkrautas iki riebalų. Kaip nemadinga daro, kad garsas ?!

Taigi, jei jūs patiriate blogą bylą iš bliuzo ir riebalų smegenis, tai gali būti jūsų kūno būdas sakau, kad jums tikrai reikia Detox.

8. Jūs turite mažą libido

Jei nebuvo jausmas dėl nuo Amore tiek su savo partneriu nuotaikos pastaruoju metu, tai gali būti, nes esate reikia Detox.

Kai mūsų kūnas yra perkrautas su toksinių atliekų, mes manome, vangus ir mūsų lytinis potraukis kenčia kaip rezultatas. Norėdami gauti sau atgal į dėl įdomus po lapų šiek tiek nuotaiką, detox dažnai pakankamai duoti jums, kad energijos injekciją visose tinkamose vietose.

9. Jūs negalite prarasti Galvos skausmai

Galvos skausmai ir migrena yra erzina ne geriausi laikai, bet kai jie ateina ir tiesiog neisiu, tai dažnai Patikimas ženklas, kad jums tikrai reikia Detox.

Tiesiog kaip ir daugelis iš mūsų, remtis kofeino pagyvinti mus ryte, daugelis iš mūsų remtis tabletes pašalinti galvos skausmą. Bet tai tik trumpalaikis Fix ilgalaike problema. Išvyti galvos skausmas bliuzo gera, tai tikriausiai laikas pilno kūno valyti.

10. Jūs turite potraukį

Atrodo, kad kiekvienas troškimas cukraus 2017, ir iš tikrųjų didžiausia problema, su potraukį yra tai, kad mes trokštame blogus dalykus. 

Vienas iš pagrindinių priežasčių, dėl potraukį yra tai, kad mūsų kūnai yra taip perkrautas perdirbtų grub, kad jie dirbtinai stimuliuoti laimingas hormonų dopamino, kuris yra pagrindinis veiksnys priklausomybės. Taigi, kas atsitinka, yra mums gerai jaustis ir nori daugiau maisto produktų, kurie daro mus jaustis gerai.

load...