10 požymių, kad jūsų asmeninis treneris įsiurbia

Jei atlikote sprendimą gauti sau formos, tai puiki pradžia. Galbūt jūs netgi pasamdė sau asmeninis treneris, kad jūsų sporto planą parengti. Kad visa tai skamba puikiai protinga, ką reikia padaryti, bet kaip jūs žinote, kad jūsų asmeninis treneris yra verta pinigų, kad jūs mokate juos? Jei jūs samdyti asmeninis treneris ir, atrodo, gauti niekur, čia yra dešimt būdų, kad jūs galite pasakyti, kad tai jūsų treneris, kad sucks, ir eina atgal.

1. Jie, atrodo, neturi planą

Geras asmeninis treneris bus išsaugoti savo pažangą žurnalą ir turėti planą galvoje jums artimiausiais mėnesiais taip pat. Jei jūsų treneris, atrodo, sudarančių kaip jie keliauja kartu, tada jūs turite asmeninis treneris, kad sucks.

2. Jie neturi praktikuoti tai, ką jie skelbia

Mes žinome, kad jums nereikėtų spręsti apie knygą pagal viršelį, bet jei jūsų treneris atrodo jie neveikė metais, tada jūs turite užduoti sau keletą klausimų. Jiems nereikia būti augalotas atletas, tačiau jie turėtų bent jau būti rūpintis savimi.

load...

3. Jūs neturite atrodo, mokymosi nieko

Pats geriausias asmeninių trenerių nori atsikratyti iš jūsų! Mes kalbame, kad gražiausių įmanomu būdu, bet geras treneris bus išmokyti jus, ką, todėl, kad jūs galite treniruoti savo. Bloga treneris norės pakabinti ant tavęs taip ilgai, kaip įmanoma, todėl jie gali išlaikyti įkrovimo Jums mokesčius!

4. Viskas atrodo taip sudėtinga

Treneris yra kaip mokytojas, ir jiems reikia, kad būtų galima paaiškinti, ką tokiu būdu, kad galite suprasti. Jei atrodo, kad jos jaučia poreikį Naudokite ilgus žodžius ir sudėtingų paaiškinimų, tada jie tikriausiai tiesiog bando padaryti įspūdį jums ir nuslėpti, ką jie nežino.

5. Jie nebuvo aptarti savo mitybą su jumis

Ką jūs darote, treniruoklių salė yra tik maža dalis lygtys tinkamumas. Jūsų treneris taip pat turėtų būti aptarti mitybos ir sveiką mitybą su jumis per daug, ir, jei jie yra ne, tada Jums yra trumpas pasikeitė.

6. Jūsų treneris niekada išmoksta ką nors nauja

Geras treneris, visada bus ieško naujų idėjų ir naujų būdų, kaip mokyti. Jei jūsų treneris niekada, atrodo, eiti į kursus, ar net skaityti kartais knygą, jie ne treneris verta klijuoti su.

7. Jie niekada neduoti Jums jokio namų

Jūsų asmeninis treneris turėtų būti padėti jums pasiekti savo tikslus ir kad bus, dirbant ant savo, taip pat, kai dirbate su jais. Jūs negalite pasiekti visišką tinkamumą naudodamasis vieną valandą per savaitę ir jūsų treneris turėtų jums sakiau šį.

8. Jūs praleisti daugiau kalbėti, nei jūs kūrimas

Kiekvienas mėgsta apkalbų tiek, bet jūs mokate savo treneris išmokyti jus, o ne let you on naujienas! Asmeninis treneris turėtų būti sutelktas į užduotį ir, jei turite laiko pasikalbėti, jūs neveikia tinkamai.

9. Jie tiesiog sėdėti ir žiūrėti

Jums nereikia mokėti kas nors sėdėti ir žiūrėti jums paleisti už valandą Kierat arba. Jūs turi ateiti iš kiekvieno seanso jausmas, kad jūs išmoko kažką, o ne tiesiog, kad jūs turite padaryti tai, ką galėjo padaryti patys.

load...

10. Jūs gaunate niekur ne visi

Paprasčiausiai, jei jūs negaunate rezultatų, tada jūsų asmeninis treneris sucks. Jūs turite būti matyti rezultatus ir jausmas montuotojas ir įgyti daugiau pasitikėjimo. Jei ne, tada jūs tikriausiai eikvoti savo pinigus. Negalima kaltinti save, jei tai yra atvejis, gauti kitą asmeninis treneris!

load...