10 plaukų nuodėmių, kurių reikia išvengti

Daugelis bijojo plaukų sąlygomis, kaip padalinti baigiasi ir garbanos, gali būti visiškai vengiama ir jie yra labiau susiję su dalykų, kad darai negerai su jūsų plaukais, nei jie yra susiję su produktų jūs naudojate. Iš tiesų, jei jums išvengti kai kurie iš šių bendrų klaidų, kad žmonės daro su savo plaukais, jūs tikriausiai reikia mažiau produktus išlaikyti jūsų plaukai ieško didelis. Čia yra dešimt didžiausių plaukų nuodėmes, kad jums tikrai turėtų pabandyti labai sunku ne įsipareigoti.

Klaida 1: Naudojant per daug plaukų produktą

Jūs žinote, kaip vaikinai niekada skaityti instrukcijas, kol jie bando sukurti kažką? Na, merginos daug yra kaip, kad su savo plaukų produktus taip pat. Daugiau nėra geriau su plaukų produktus, iš tiesų, priešingai, paprastai tiesa. Perskaitykite instrukcijas ant savo produktų kirpykloje nugaros ir, jei ji sako, žirnio dydžio lašas, tada naudokite žirnio dydžio lašas. Naudojant per daug produkto nebus padaryti jį dirbti, bet geriau, bet tai tikriausiai sukelti produkto kaupiasi, kuri leis jūsų plaukai atrodo nuobodu ir negyvas.

Klaida 2 šepečiu plaukus nuo šaknų iki galiukų

Nors ji jaučiasi gana malonu susišukuoti visą kelią į vieną smigimas, tai ketina padaryti jį labiau tikėtina, kad jums bus sugadinti plaukus. Teisingas būdas susišukuoti yra mažų žingsnių, pradedant jūsų patarimų ir darbo savo kelią iki pat šaknų. Tokiu būdu, jei jūs Natknąć mazgas, galite kovoti su ja, be tampymusi prie plaukus.

load...

Klaida 3: Skalbimo plaukus labai karštas vanduo

Labai karšto dušo, gali būti puikus ir šyla žiemą, tačiau ji nesiruošia daryti odą ar plaukus bet gerai viskas. Labai karšto vandens bus juostelės visas natūralių aliejų iš savo plaukų ir, kad bus padaryti jūsų plaukai sausi ir labiau linkusios į lūžimo. Drungnu vandeniu, kita vertus, bus švarus plaukus taip pat gerai, bet jis išlaikys natūralų blizgesį ir minkštumą plaukus.

Klaida 4: super stora Updos

Tight ponytails įdėti daug streso plaukus, ypač jei jums dėvėti savo plaukus, kaip kad dažnai. Traukdami plaukus iki stora išsitraukia nuo plaukų sruogų ir tai kelia įtampą nuo jūsų folikulus. Blogiausiais atvejais, jis gali sukelti plaukų lūžimo ir net plaukų slinkimas. Atlaisvinti šiek tiek ir dėvėti plaukus žemyn kai kuriomis dienomis suteikti jai pertraukos.

Klaida 5: užtepsite plaukus nusausinkite rankšluosčiu

Trina jūsų plaukai sausu rankšluosčiu yra dar vienas tikras būdas ją nutraukti. Idealiu atveju jūs turėtumėte pranešti savo plaukų oro išdžiūti natūraliai, bet jei esate skubėti, paglostyti plaukus išdžiūti su senu marškinėliai, o ne naudojant rankšluostį. Marškinėliai yra daug geriau sugeria drėgmę nei standartiniai rankšluosčiai ir jie bus padaryti daug mažiau žalos savo plaukams.

Klaida 6: Skalbimo plaukus per dažnai

Per plovimo plaukai yra dažnai pasitaikanti klaida, kad bus išdžiūti plaukus ir padaryti jį labiau trapūs. Dauguma žmonių tik tikrai reikia plauti savo plaukus nuo dviejų iki trijų kartų per savaitę, o gal šiek tiek daugiau turite neplautas plaukų. Jei jums reikia atsigaivinti truputį tarp plovimų, galima visada naudokite sausą šampūną vietoj.

Klaida 7: Overusing šilumą

Kiekvienas naudoja šildomos įrankius, tačiau jie tikrai gali sugadinti plaukus blogai, jei jūs naudojate juos per dažnai arba jūs naudojate juos per karšta. Kai jūs naudojate šildomos įrankius bet kokios rūšies, taikomos šilumos apsaugos produktą pirmą kartą, naudokite šildomos įrankius nuo vidutinio iki mažo merserizavimas, ir išlaikyti nuorodą juda taip, kad jis neturi sėdėti per ilgai vienoje vietoje. Jei jūs kada nors kvapas deginimo kvapą, jūs turite tai būdas negerai!

Klaida 8: Naudojant kondicionierių, kaip tai darote šampūnas

Jei masažuoti kondicionierių į plaukus tuo pačiu būdu, kaip jūs darote šampūnas, tada jūs ketinate gauti riebiai galvos ir storą plėvelę produkto per savo plaukų sruogų. Kondicionierius turėtų būti taikomas tik į plaukus, kad reikia ją dalimis, o tai paprastai tik patarimai. Tai yra, kai neveikia ir sugadinta bus, tad tai yra sritis, kuri turi kondicionierius.

Mistake 9: Ne išlaikyti ŠEPEČIAI švarus

Mes nenorime, kad statistiškai jus, bet ar žinote, kiek riebalų, bakterijų ir negyvas odos kaupiasi ant šepetys, jei jūs neturite išlaikyti jį išvalyti? Ekspertai rekomenduoja valymo šepetys bent kartą per savaitę. Geriausias būdas valyti šepetys yra pirmasis paleisti dantų šepetėlį ar šukomis per jį, kad gauti visus plaukelius iš, tada išplaukite jį kepimo sodos ir arbatmedžio aliejaus sprendimą, kad būtų sunaikinti visi mikrobai ir gauti bet kokį produkto likučių off šereliais.

load...

Klaida 10: Styling drėgnų plaukų

Vienintelis dalykas, kurį tikrai reikia naudoti ant drėgnų plaukų yra platus ketera gauti raizginius iš ir net tada jums turėtų būti labai, labai švelnus su savo plaukais, kai jis yra šlapias. Šlapias plaukai yra labiau linkusios į lūžimo ir žalos, todėl vengti plaukų šepečius ar bet stiliaus įrankis tipo plaukus, kol ji visiškai išdžiovinti.

load...