10 plačiausių plaukų slinkimo priežasčių vyrams ir moterims, gydymo būdai ir gydymas

Mūsų plaukai yra brangus. Sveika ieško karčiai gali eiti tam tikru būdu apibrėžti, kas mes esame, ir ji gali užpildyti mums daug pasitikėjimo. Ir nors kiekvienas praranda plaukus, dauguma iš mūsų tik prarasti bitai ir vienetų, kad negali būti su juo susijusi. Mes turime dušas ir pastebėsite keletą plaukų sruogų surinko netoli atidengtos. Mes smūgis išdžiovinkite ją, valyti jį, pastebėti daugiau plaukų sruogų turite susivėlęs mūsų šepečiu. Tai nėra baisi, mes sakome.

Pernelyg didelis plaukų slinkimas yra, kai viskas pradeda gauti tikrai baisu. Jūs pabusti ryte ir rasti kažką, kad atrodo kaip plaukų rutulio savo pagalvę ir pradėti freak out. Ne tik gali kažką išgąsdinti būti jį sukelia, bet jūs taip pat tikrai nenoriu eiti plikas. Ką daryti?

Vidutiniškai tiek vyrai, tiek moterys gali prarasti iki šimtą plaukus kiekvieną dieną, nesant baisi. Nauju paprastai visada pakeiskite kiekvieną prarastą plaukus. Bet kartais, plaukų slinkimas gali būti nors šiek tiek rimtesnė, kažkas, kad turi būti įvertinta dermatologas ženklas. Jei esate susirūpinęs dėl plaukų slinkimas, tegul pažvelgti 10 dažniausių priežasčių plaukų slinkimo vyrams ir moterims, taip pat 10 veiksmingų patarimų ir namų gynimo kontroliuoti plaukų slinkimas.

load...

Paveldimo plikimo

Ši plikimo priežastis yra gana dažnai iki genetikos ir moksliškai vadinama androgenetic alopecija. Ši plikimo rūšis yra super bendra, ir iš esmės reiškia, kad jūs, deja, paveldėjo geną iš savo tėvo ar motinos pusės šeimos. Jie sako, kad plaukų slinkimas praleidžia kartos, todėl, jei esate senelis buvo nuplikęs, yra didelė tikimybė, jūs galite prarasti savo plaukus taip pat.

Paveldimo plikimo gali pradėti ne anksčiau kaip jūsų 20-ųjų, o kartais net anksčiau. Bendra tendencija yra jūsų Valsčiaus skystinti už jūsų kirpčiukai, o kartais jis gali pradėti skleisti aplink visą galvos odą. Geriausias būdas dermatologas nustatyti savo priežastį plaukų slinkimas yra patikrinti modelio ir užsisakyti tam tikrą kraujo darbą.

Vilkligė

Dar viena priežastis plaukų slinkimas yra raudonoji. Jei Jūs niekada girdėjote apie vilklige, tai tikriausiai skamba kaip tikrai baisu, sekinančios ligos. Tai iš tikrųjų yra, ypač kai Jūs manote, simptomus: nuovargį, skausmingos burnos opos, galvos skausmas, patinę sąnariai, odos bėrimai. Hmmm!

Žiūrėti, raudonoji yra lėtinė autoimuninė liga, kuri sukelia imuninę sistemą, kad iš tikrųjų Knuć sveikų audinių! Apie 1.5million žmonės nukentėjo, su moterimis jų labiausiai pažeidžiami metu vaisingo metų.

Taip pat sukelia nuovargis, burnos opos ir galvos skausmas, raudonoji taip pat gali sukelti plaukų slinkimas. Plaukų slinkimas sukelia lupus svyruoja nuo lengvo iki sunkaus. Kai atėjo sunkus, plaukų išeina didelių gabaliukus ir paprastai lydi galvos bėrimas.

Prastas Plaukų etiketas

Yra geras Plaukų etiketas ir ten yra blogai Plaukų etiketas. Bad Hair etiketas yra, kai jūs naudojate visus neteisingus Šukuosenos priemones, tokias kaip Akmenslydis lygintuvai, strengtheners, geliai, purškalai, ir taip toliau.

Nors visi šie produktai gali padėti jūsų plaukus ieškoti tą dalį, užpildyti jus su pasitikėjimu tuo pačiu metu, jie taip pat gali būti sugadinti jį, tiek per trumpą laiką ir ilguoju laikotarpiu.

load...

Kai kurie produktai yra labiau žalingi nei kiti. Nors daugelis iš mūsų tiesiog negali išsiversti be naudojant Šukuosenos nuorodą kokią nors, tai daug labiau naudinga naudoti tuos, kurie ketina sukelti jokios žalos.

Tight ponytails taip pat gali sukelti plaukų žalą, kaip skardinę naudojant neteisingus šukos. Pernelyg spalvos taip pat sukelia plaukų slinkimas.

Geležies stokos anemija

Dar vienas paplitusių priežasčių plaukų slinkimas yra geležies stokos anemija. Moterims, geležies trūkumas gali atsirasti kaip tiesioginis rezultatas sunkiųjų laikotarpius. Vyrams ir moterims, tai gali būti dėl dietos, kuri yra trūksta geležies turtingas maisto. Kas iš esmės atsitinka, kad jūsų kraujas tiesiog neturi reikiamą kiekį raudonųjų kraujo kūnelių. Ir šios ląstelės yra būtinos perduoti deguonį į jūsų ląsteles, suteikiant Jums tinkamą energijos kiekį, kad jums per dieną.

Geležies trūkumas gali sukelti visus simptomus, kad mes susieti su energijos stoka, įskaitant silpnumą, nepaprastas nuovargis, galvos skausmas, ir galvos smegenų rūko rūšių. Bet tai taip pat gali sukelti plaukų slinkimą, kuri yra tikrai ne kietas.

Jūsų Dieta

Tikrai yra ką valgyti, ir neteisinga mityba, taip pat gali būti viena iš priežasčių, dėl plaukų slinkimas.

Jei valgyti neteisingas maisto produktų, visų rūšių dalykų gali eiti iš pusiausvyros savo kūno ir plaukų slinkimas kartais pagrindinis įspėjamasis ženklas, kad kažkas yra ne visai teisus su savo dietos.

Baltymai yra labai svarbus sveikų plaukų. Galų gale, tai yra baltymas keratinas, kad daro mūsų plaukus. Jei mes neturime valgyti pakankamai baltymų maisto produktai, plaukų tiesiog tampa trapūs. Tada ji taps silpnas, kol galiausiai ji ketera iškrenta.

Taip pat baltymų, taip pat turite įsitikinti, kad jūs vartoja pakankamai geležies ir cinko, o didelis vartojimas gyvulinių riebalų, taip pat gali sukelti plaukų slinkimas.

Telogenną tvaikas

Dar viena priežastis plaukų slinkimas yra telogenną tvaikas, kuris yra sąlyga, kuri paprastai pasireiškia tik moterys. Jis gali atsirasti po nėštumo, staigaus svorio netekimo, streso ir didelės apimties operaciją. Kai jis sukelia stresą, telogenną tvaikas taip pat gali sukelti plaukų slinkimas, paprastai, kai jūs šepečiu arba stiliaus savo karčius.

Jei telogenną tvaikas sukelia jums įtampą, plaukų slinkimas paprastai patyrę bet kuriuo metu tarp 6 savaites ir tris mėnesius po to, kai jūsų streso katalizatorius. Tuo savo nerimo aukščio, galite prarasti iki saujas plaukų vienu metu.

Deja, ten iš tikrųjų nėra testai laisvų šią sąlygą. Vietoj to, gydytojas gali bandyti išrauti savo streso priežastis. Jie taip pat surasti Club-formos svogūnėlių, kuris rodo, kad plaukai buvo atlikta viso ciklo augimo ir taip iškrito kaip streso pasekmė.

Vaistas

Nors vaistai yra kažkas mes gydytojas, ir todėl turėtų būti gerai mums, tai gali ateiti su keliais šalutinį poveikį. Tai svyruoja nuo pykinimo ir galvos skausmas, kad yra lengvas arba net visam laikui plaukų slinkimas.

Kontraceptines tabletes ir steroidai yra svarbiausias įtakingi, kai kalbama apie plaukų slinkimas. Kiti vaistai gydymas, kuris gali sukelti plaukų slinkimą kaip šalutinis poveikis yra širdies liga vaistus, tabletes diabetas ir aukštas kraujo spaudimas, taip pat spuogai gynimo.

Per daug Vitaminas A

A per daug vitamino A vartojimas taip pat gali būti viena iš priežasčių, dėl plaukų slinkimas. Aš žinau, ką jūs galvojate. Jūs galvojate: „Bet aš visada sakė vartoti daugiau vitamino A, ir dabar jūs man sakai, kad jis gali sukelti plaukų slinkimas ?!“

Taip. Atsiprašau.

Gerai, mes visi turime vitamino A. Tačiau kaip per daug gyvsidabrio tunų gali sukelti gyvsidabrio apsinuodijimų, per daug vitamino A gali sukelti plaukų slinkimas.

Jis paprastai yra ne vitaminas A randamas maisto, kuris sukelia plaukų slinkimas. Štai puikiai baudą. Vietoj to, jei jūs gaunate savo vitamino A iš papildų ir vaistų, tai gali būti ir tai, kad yra jūsų karčiai plonėja priežastis.

Aplinka

Deja, aplinka atrodo daro daugiau blogai nei gerai mums šių dienų. Klimato kaita yra tariamai smarkus, o oro tarša buvo su mumis ištisus dešimtmečius.

Nors jūs manote, kad pokyčiai į aplinką nėra tiesiogiai įtakos jums – ypač ne matomai – teršalai į orą ir vandenį, gali sukelti hormonų disbalansą, kuris gali sukelti plaukų slinkimas.

Taigi kitą kartą jūs klajojo cheminės pramonės parke, galbūt norėsite patikrinti savo plaukus kitą rytą.

Gerai, mes turbūt juokauji.

Check it tą pačią naktį!

Juokauja.

Senėjimas

Senėjimo priežastis visų sveikatos problemų rūšių ir ji taip pat gali būti viena iš priežasčių, dėl plaukų slinkimas. Nė vienas iš mūsų atrodo taip gerai, kaip mes padarėme, kai mes buvome penkiolika. Mes turime skausmai ir skausmai, dėmės, celiulito, krepšiai po jomis mūsų plaukus, taip pat – mažiau plaukų.

Dalykas su senėjimu, kad ji pradeda gana daug tą akimirką mes gimę. Jūs vis dar gali būti jūsų dvidešimties ir save laikote jauna, bet jūs vis dar galite matyti senėjimo požymiai. Plaukų slinkimas yra vienas iš didžiausių dovanomis.

Kaip mes senstame, mūsų folikulai blogėja. Tai tiesiog gyvenimo faktas. Laiko perdavimo smėlis, mes prarasti mūsų plaukus. Tai tiesiog taip, kaip yra. Deja 🙁

Dabar galime pažvelgti 10 veiksmingų patarimų ir namų gynimo kontroliuoti plaukų slinkimas atrodo…

Plaukų slinkimas tikrai gali jums žemyn. Tai gali sugadinti jūsų savigarbą, žalos santykius, o ką gali gauti taip blogai, kad jūs net nenorite palikti namus.

Jei kovoja su plaukų slinkimas tuo momentu ir yra gana pažodžiui ašarojimas savo plaukų out nusivylimas, leiskite pažvelgti 10 Super veiksmingų patarimų ir namų gynimo, kad bus jį kontroliuoti išvaizdą.

Plaukų aliejaus masažas

Turbūt pirmas dalykas, kurį turėtų daryti, kad rūpintis plaukų slinkimas yra masažuoti galvos odą su teise natūra plaukų aliejumi. Geras, valymo masažas gali padidinti kraujo tekėjimą atgal į jūsų folikulus. Ji taip pat kondicionuoja galvos odą, taip pat stiprinti savo šaknis.

Kaip premiją, plaukų aliejus masažas gali padėti nuraminti jus ir sumažinti simptomus streso.

Svogūnų sultys

Aš žinau, ką jūs galvojate: Kodėl kas nors nori įdėti svogūną savo plaukus? Nebus kvapas svyruos savaites?

Dalykas su svogūnų sultimis yra tai, kad jos daug sieros, kuri yra tai, ko reikia, kad padidinti kraujo apytaką į folikulus. Ji taip pat atsigauti nudžiūvo folikulus, taip pat gydo uždegimą.

Kokoso pienas

Kokosai yra super nuostabi ir yra naudojami gydyti daugybė sveikatos problemų – įskaitant plaukų slinkimas.

Pati kokoso pienas yra daug vitamino E ir riebalų, ir tai yra šios savybės, kurios padeda drėkinti savo karčiais, laikant jį tip top formos. Taip pat gausu kalio, kurios pagalba su plaukų augimą, taip pat daugelio antibakterinių savybių, saugo grisus laisvuosius radikalus iš nuniokojantį savo galvos.

Alijošius

Aloe Vera yra viena iš mūsų mėgstamų kada nors viskas čia Grožis ir patarimai, ir tai tiesiog puikus gydant plaukų slinkimą.

Aloe Vera yra turtingas fermentų, reikalingų sveikai plaukų augimą. Jame taip pat yra tinkamos rūšies šarminių savybių, kad pareikšti savo galvos odos pH atgal į geresnį, sveikesnį lygį. Be to, reguliariai naudojant alavijų gali užkirsti kelią niežulys galvos odos, taip pat mažina uždegimą.

Burokas

Burokėlių yra violetinė gražus, kad dažnai ignoruojami daugelis. Bet taip pat yra geras savo mitybą, burokėliai taip pat gali skatinti sveiką plaukų augimą. Tai yra, dėka didelio baltymų, kalio, kalcio ir vitamino B turinio. Galite taikyti žemės burokėlių lapai jūsų galvos odą, arba gerti šviežių burokėlių sulčių.

Graikiškas jogurtas

Sumaišykite Graikų jogurtas su medaus ir citrinų sulčių į dubenį padaryti pasta. Tada taikyti jį į savo galvos su plaukų dažų teptuku prieš išvykstant už 30 min. Tada pakils su šaltu vandeniu.

Ši procedūra turėtų idealiu atveju daroma prieš jums į vonią bent kartą per savaitę. Tai veikia, nes graikų jogurtas yra natūralus kondicionierius, kurio sudėtyje yra vitamino B5, kad stebuklus plaukus. Jame taip pat yra baltymo ir probiotikai (stuff, kad daro jūsų plaukų spindesį).

Kinijos Hibiscus

Kinijos Hibiscus yra daug daug gerų dalykų: fosforo, vitamino C ir riboflavino. Šios maistinės medžiagos, kad jūsų plaukai stiprus ir lygus, ir jie taip pat pašalinti toksinus, bjaurus. Viskas, ką jums ned yra 10 kinų Hibiscus gėlės ir 2 puodeliai spaudimo kokosų aliejus. Sumaišykite du kartu, šilumos, ir tada kreiptis į plaukus kiekvieną naktį.

Kiaušinių kaukė

Kiaušinių kaukė yra didelis FAV Čionai efektyvių namų gynimo nudžiūvo plaukus. Kiaušinių baltymus ateiti su kai kuriais nuostabios gydomųjų savybių, kurios gali atkurti plaukus iki savo natūralios būklės. Juose viskas, ko jums reikia: cinko, baltymų, fosforo ir geležies.

Medaus ir alyvuogių aliejaus

Paimta du šaukštai medaus ir du šaukštai alyvuogių pelėda prieš sumaišant su cinamonu į dubenį. Kai jūs turite įklijuoti, taikyti jai savo galvos, prieš išvykstant į 20-ąją. Ši pasta yra super veiksmingai ramina plaukus ir skatina tinkamą plaukų augimą. Mes rekomenduojame, kad jūs Taikyti mišinio kelis kartus per savaitę.

Daržovių sultys

Daržovės yra tiesiog puikus; nėra nieko blogo apie juos, ir nieko jie negali padaryti. Vienas iš mūsų mėgstamų mišinių yra morkos, paprika sulčių ir salotų. Gerti šį mišinį šiandien padėti retinimo plaukų tapti storesnis dar kartą.

Ar žinote kitų plaukų slinkimas gydymo?

load...