10 pikapų linijų merginoms naudoti vaikinai

Tai amžius, kai mergina turi tik tiek, kiek teisę imtis iniciatyvos ir naudoti sūrio pikapas linijos, kaip vaikinas, ypač, kai ji jaučiasi, kaip ji. Taigi, jei jūs niekada bandė naudojant griebimo eilutes save ar jums tik šiek tiek iš praktikos, čia yra dešimt sūrio įdomus pikapas linijos merginos naudoti vaikinai.

1. Ar tai kišenėje ginklą?

Pikapas linijos mergaitėms nieko naujo tikrai, juk tai žinomas vienas laineris iš Mae West pirmą kartą išgirdo 1933 m filmo „Ji Priimta Jam Neteisinga ‘. Ji turi būti patiko, nes ji pakartojo linija 1978 filmą „Sekstet“.

2. Mano mobilus telefonas neveikia

Jei norite vaikinas numeriu, žaisti žmogaus kilnus noras padėti mergina. Pasakykite jam, kad kažkas negerai su jūsų mobiliuoju telefonu, jis paprašys, kas yra negerai su juo, ir jūs galite pasakyti: „. Aš tiesiog negaliu rasti savo numerį į jį“

load...

3. Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio?

Vaikinai turi daug nukreipta teisinga linkme tiek, kartais, todėl išbandyti šį vieną, jei jis neatrodo pranešimas jums iškart: „Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio, ar man reikia eiti dar kartą?“

4. Ar tai atrodo realus jums?

Tai vienas iš tikrųjų vyksta patraukti jo dėmesį, jei turite priekyje vežti jį išjungti! „Ar tai atrodo realus jums?“ Tai tikrai turėtų pralaužti ledus ir gauti pokalbį.

5. Darau apklausą

Tai pikapas linijos yra vienas iš senųjų, sūrio tie, bet, ei, jums gali būti suteikta galimybė išeiti su juo: „Sveiki. Darau apklausą. Kiek tau metų? Koks tavo vardas? Ar tu vienišas? Koks tavo telefono numeris? Ar esate laisvas Kitą penktadienio vakarą? „

6. Ar turite razinų?

„Ar turite razinų? Ar ne? Kaip apie pasimatymą vietoj? „Nėra nieko panašaus į sūrio žodžių žaismas pralaužti ledus ir tai vienas tikrai turi daug sūrio! Vis dėlto, pikapas linijos neturėtų būti per sunkus jie?

7. Turiu mažą savigarbą

„Aš turiu tikrai mažas nuomonę sau; Ar manote, aš esu gana? „vilkikas vaikinas širdis stygos ir jis būtinai atsakys. Yra tik vienas atsakymas, jis gali duoti tikrai, ten nėra?

8. Aš virėjas Jums vakarienė

„Aš virėjas Jums pietūs, galiu jums virėjas man pusryčius.“ Tai tikrai yra pasiūlymas, kad jis negali atsisakyti, net jei jūs tik žaisti.

9. Ar galite ištarti „Serendipity“?

„Ar galite ištarti žodį“ Serendipity „atgal? Ne, nei aš galiu, aš tik norėjau su jumis pasikalbėti! „Vyrai yra vyrai, jis tikriausiai suteikti jai savo geriausią fotografiją, todėl nereikia palikti jį kovoja už per ilgai arba jūs praleidote savo šansą.

load...

10. Jūs man primena kino žvaigždės

Kai sakote: „Tu man primena kino žvaigždės“, pamatysite jo akys užsidegs ir jis paprašys: „Kuris iš jų?“ Iš čia galite pasiimti savo pasiimti kino žvaigždės, kad galėtų geriausiai atitiktų jam. Superherojai visada geru, jei norite insulto vyras savo ego.

Ką jūs Mėgstamiausios pikapas linijos mergaičių naudoti vaikinai?

load...