10 patarimų, kaip žiemą rūpintis jūsų oda

Žiemą. „Tis sezono bus džiugus, patekti į tą Kalėdų nuotaikos ar tiesiog karščiuotis apie kitą metų pabaigos ir naujos, šviežios vieną pradžios. Deja, „tis taip pat šiurkštus, šaltu oru, bent jau tose vietose, kur globalinis atšilimas nėra tekintų sezonus apverstas sezoną. Žiemos yra šiurkštus ant odos, todėl čia yra dešimt patarimų, kaip išvengti blogiau poveikį jai.

1. Śluza drėgmės

Didžiausia problema su šaltu oru, kad ji džiovina odą kažką baisu. Štai ypač blogai, jei jūsų oda yra iš prigimties sausas. Taigi, nereikia išeiti be drėkinamasis kremas ant veido ir rankų. Rankos kenčia net daugiau nei šaltu oru veido, todėl rūpintis jų išvengti, kad bjaurus stora jausmas ir skilinėjimą.

load...

2. Venkite muilo 

Muilai ir valymo produktai, kurių sudėtyje yra alkoholio linkę pabloginti džiūvimą, todėl išvengti šių ir pasirinkti nealkoholinius produktus ir be muilo valymo, ypač, jūsų rankose. Ir nepamirškite drėkinamąjį losjoną po plovimo.

3. Pamirškite karštas dušas

Taip, tikriausiai jis toks ir skamba skausminga – ten nieko panašaus karštu dušu ar kubilo po užšalimo kelionės iš darbo į namus. Tačiau karštas vanduo, deja, džiūsta oda, todėl pabandykite sumažinti savo poveikį jai kiek įmanoma. Arba pridėti visai riebumo pieno pora savo kubilo užkirsti kelią jūsų odą nuo prarasti drėgmės.

4. Žuvų ir veržlės

Žuvis, ypač riebi žuvis ir riešutai yra turtingas omega – 3 riebalų rūgščių, kurios padeda jūsų odai ilgiau išlikti minkšta ir sudrėkinta. Bandykite valgyti daugiau šių maisto produktų žiemą pažaboti neigiamą poveikį Orų veido ir kūno. Be to, jie gerai jus visame, kad turėtų būti pakankamai motyvacijos.

5. Apsaugos nuo saulės

load...

Žiemos nudegus saulėje gali būti daug, daug blogiau nei gauti sunburned vasarą. Tai todėl, kad sniegas atspindi saulės šviesą ir sustiprina jo poveikį ant odos. Taigi, jei jūs gyvenate rajone, kur sninga yra dažnas ir sunkus, nereikia išeiti iš namų be išleisti nuo saulės ant veido.

6. Alyvuogių aliejus Plaukų kaukė

Veido ir rankos yra ne tik kūno dalys, kurios kenčia šaltį. Galvos yra ypač pažeidžiami sudirginimo ir džiovinimo, nes iš skrybėlės mes dėvėti žiemą. Būk alyvuogių aliejaus kaukė kartą per savaitę. Tiesiog patrinti kai alyvuogių aliejaus (arba kokoso aliejus) į galvos odą ir plaukus, ir palikti jį pusvalandį. Būtų šiek tiek skalbimo vėliau, bet tai būtų nuraminti savo sudirgusią sausą odą.

7. Panaudojimas drėkintuvą

Ateis žiema ir šildymo įjungtas. Tačiau dauguma tipų šildymo sprendimai visada sausas oras jūsų namuose ir biure. Nereikia nė sakyti, kad tai daro nieko gero jūsų odai. Padaryti investicijos į drėkintuvai sumažinti šio sauso oro poveikį, ji bus verta.

8. Gerti daugiau vandens

Net jei jūs gerti normalius kiekius vandens, padidinti savo suvartojamų žiemą padeda kovoti su džiovinimo efektą šaltam orui. Vandens padidina savo kūno drėgmę, oda įtraukiama, todėl neleiskite sau (ir jūsų oda) eiti troškulį. Beje, sumažinti kavos – tai diuretikas, tai reiškia, kad dehidratuoja jums.

9. Medus iki

Medus yra natūralus drėgmės „spintelę“, todėl padėti savo dienos pastangas odos drėkinimą su kartą per savaitę veido kaukės su medumi. Jei jūs turite sukurti jokių sudirginimo, nes buvo šalta, medus bus nuraminti šie taip pat. Tiesiog įsitikinkite, kad jis yra grynas medus, nėra gliukozės produktas.

10. Ne lyžis

Tai instinktyvus reakcija paleisti liežuvį per savo lūpų, kai jauti, kad jie sausi. Ir nėra nieko blogiau nei tai šalta. Laižyti lūpas tik juos džiovintuvas, kaip jūs, be abejo, jau išsiaiškino. Taigi, išlaikyti lūpų balzamas patogus visais laikais išvengti skilinėjimą, krekingo lūpų. Tai tikrai skauda, ​​kai tai atsitiks, ar ne?

Ar turite savo žiemos odos priežiūros patarimai pasidalinti?

load...