10 patarimų, kaip vėl pradėti tikėti savimi

Mes visi patirtis nesėkmių ir nusivylimų gyvenime ir, kad tikrai gali trankyti visą pasitikėjimą savimi iš tavęs. Kai kurie žmonės, atrodo, galėtų karys nelaimės akivaizdoje, o kiti imtis dalykų į širdį ir pradėti mesti, bet mes visi sugeba atstatyti mūsų pasitikėjimą savimi ir mokymosi tikėti savimi vėl, jei mes žinome, kaip tai padaryti tai. Tai įrodyta, kad žmonės, kurie sėkmingai gyvenime yra žmonės, kurie tiki savimi, todėl skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip galite pradėti tikėti savimi dar kartą.

1. Suprasti, kad galite išmokti tikėti savimi vėl

Jūsų pasitikėjimas savimi ir jūsų savarankiškai tikėjimas nėra kažkas, kad negali būti pakeistas. Tai tik natūralu, kad po to, kai imtis būgniniai, tampate labiau atsargus ir nesiryžta apie vartojate bet daugiau rizikos. Atminkite, nors, kad tik jums, kad turi ant šio tikėjimo savimi stokos, ir jūs galite pakeisti, kad truputį, ir atgauti savo paties tikėjimo.

2. Pakalbėkite sau atgal į save tikėjimo

Atgauti savo „CAN-do“ požiūrį, pradėti pasakoti sau, kad galite tai padaryti. Mūsų smegenys gali būti užprogramuotas, ką mes pasakyti, ir, jei galite pasakyti sau pakankamai kartų, kad jūs tikėti savimi, jūsų smegenys bus sugauti greitai ir pradėti tikėti tuo, ką jūs sakote, kad.

load...

3. Patvirtinti kur esate dabar

Kitas patarimas, kaip tikėti savimi vėl yra paprasta: prieš galite judėti į priekį gyvenime, jums reikia priimti, kur esate šiuo metu. Jei neseniai patyrė suskirstymas į santykius, finansinį nelaimės ar net netektis, tada jūs turite susitaikyti su kai jūsų gyvenimas yra dabar, kad galėtumėte pradėti kurti naują gyvenimą. Priešingu atveju jums naudoti visus savo energiją bando pakeisti nepakitusios, ir jūs neturite laiko atstatyti savo savarankišką tikėjimą.

4. Padaryti du sąrašus

Jums reikės sustabdyti neigiamų minčių apie save išgyvena savo galva ir pakeisti juos su tam tikru pozityvių veiksmų. Taigi, mūsų kitas patarimas, kaip tikėti savimi vėl yra pradėti darant daug dalykų, kad jūs turite pasiekti jūsų gyvenime ir problemų, kad jūs susiduria ir įveikti sąrašą. Dabar, kad jūs jaučiatės šiek tiek daugiau teigiamas, kad antrą sąrašą, ką norite pasiekti dabar, ir kaip jūs ketinate daryti. Matydamas du sąrašus priešais jus, juodos ir baltos spalvos, bus priminti jums, ką sugeba ir kur jūs einate toliau.

5. Atleisk sau

Kaip tikėti savimi vėl? Atleisk sau! Mes visi klystame gyvenime, todėl sustabdyti Pēršana sau iki apie jūsų. Jūs negalite pakeisti praeities, todėl nėra prasmės jų gyventojams. Vietoj to, atleisk sau kokia nutiko ir pradėti sutelkti dėmesį į ateitį.

6. Imtis naujų iššūkių

Imtis naujų iššūkių ir galite įrodyti sau kiek galite pasiekti. Kaip jaučiatės šiandien buvo apibrėžta praeities įvykių ir kitų žmonių, todėl suteikti sau keletą naujų įspūdžių, todėl, kad jūs galite iš naujo, kaip jūs manote apie save. Vos kelios greitos pergalės ir jums gali būti gerai jūsų būdu tikėti savimi dar kartą.

7. Neleiskite nesėkmių įdėti jums ne bando

Kaip jums pradėti atstatyti pasitikėjimą savimi, bus nesėkmių kelyje. Taigi dar vienas patarimas, kaip tikėti savimi vėl yra ne tegul vienas ar du maži žagsėjimas, kad jūs manote, kad viskas vyksta ne taip, ir neleiskite jiems, kad jums mesti bando. Pasitikėjimas savimi yra pastatyta ne per vieną naktį, todėl suteikti jai laiko ir ji ateis.

8. Nustatykite sau pasiekti, Trumpalaikiai pasimatymai tikslai

Tikras būdas ninkas savo savarankišką tikėjimas yra nustatyti sau nerealius tikslus. Galbūt žinote, kur norite patekti į ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau nustatyti sau, kad bus pasiekti mažais žingsneliais, kad nuves jus į tą galutinę tikslo tikslą. Tokiu būdu, jūs turėsite daug pergalių švęsti pakeliui, ir kad padės jums vėl statyti savo pasitikėjimą savimi.

9. Stop lyginant save su kitais žmonėmis

Kitas svarbus patarimas, kaip tikėti savimi vėl yra sustabdyti lyginant save su kitais žmonėmis. Vienintelis asmuo, kuris turi teisę spręsti jums yra jums, todėl sustabdyti bando būti kažkas. Jau bus kažkas, kas turi geresnį automobilį, negu jūs, daugiau pinigų, negu jūs ir geriau spinta, nei galite sau leisti. Vienintelis dalykas, kuris tikrai skaičiuoja yra jūsų pačių asmeninių tikslų, o ne bando suspėti su kuo nors kitu.

load...

10. Judėti pirmyn savo tempu

Martin Luther King sakė: „Jei negali skristi, tada paleisti, jei jūs negalite paleisti tada vaikščioti, jei jūs negalite vaikščioti tada nuskaityti, bet ką daryti, jūs turite nuolat juda į priekį.“ Kartais gyvenimas tik saugo nuo riedėjimo ir jūs neturite per jį kontroliuoti ne visi. Geriausia, ką reikia padaryti, tai yra padaryti jūsų geriausias ir taip ilgai, kaip jūs darote, kad galite tikėti savimi. Jūsų geriausias yra pakankamai gerai!

Kaip sukurti pasitikėjimą savimi? Kaip tikėti savimi vėl? Kas yra jūsų geriausias patarimų? 

Lik laimingas!

load...