10 patarimų, kaip valdyti savo gyvenimą

Gyvenimas yra pilnas iššūkių ir kartais tampa sunku eiti. Galbūt mums visiems pajuto, vienu ar kitu klausimu, kad jie tiesiog tekantys, negali patraukti savo gyvenimo vadžias ir laikykite juos. Tačiau kartais mums reikia tik šiek tiek stumti pabusti ir imtis kontroliuoti. Štai kaip tai padaryti:

1. Nuspręskite, kas svarbu

Kiekvienas iš mūsų žino, giliai, kas tikrai svarbu jiems, bet mes linkę prarasti ryšį su šių svarbių dalykų, kaip mes įklimpsta darbo, šeimos ar destruktyvaus santykius. Taigi, gauti savo psichikos lobių skrynią vertybių ir prioritetų užduotis, ir suteikė gerą vėdinti.

load...

2. Paimti į problemos šaknis 

Jūs neturite būti kontrolės beproti pastebėti, kad kažkas yra negerai su tuo, kaip, kaip jūsų gyvenimas vyksta. Pabandykite patekti į pagrindinę priežastį savo nelaimingumo, ji gali būti užmaskuotas pagal mažų dalykų krūva, bet jūs privalo rasti jį, jei kasti pakankamai giliai. Tai galėtų būti kažkas jums, ar tai gali būti kažkas išorės. Jūs žinosite, kad, kai jūs ją rasti.

3. Prisiminkite savo svajones

Gebėti svajoti ir svajoti didelis, yra vienas iš mūsų geriausių savybių, kaip žmonėmis. Deja, realybė dažnai atitraukia mus nuo mūsų svajonių ir jie gauna stumiama atgal į mūsų protas kampuose, niekada būti įvykdytos. Tai nebūtinai turi būti taip, ar ne? Jūs galite būti nustebintas, kad dabar jūs turite priemones ir įrankius, kad sena svajonė išsipildo. Nėra nieko panašaus tai už atgauti kontroliuoti savo gyvenimą.

4. Padaryti planus

Tai labai lengva pasiduoti bando susiduria su sunkumais žemyn ir leiskite sau dreifas. Priėmimo planus padeda jums užmesti akį į bendresnį vaizdą, nuspręsti dėl strategijų gauti į tą vietą, kur norite būti, pasirinkite savo veiksmus. Gyvenimas kasdien veikia tik trumpą laiką ir netobulai.

5. Vertė jūsų laikas

load...

Gyvenimas yra trumpas, net jei tai kartais atrodo kaip amžinybė, kai esate žemyn ir manote jūs praradote savo kelią. Bet tai ne amžinybė ir kas galimybė jums praeiti niekada negali ateiti savo kelią dar kartą. Taigi, nereikia gaišti laiko dvejoja, patraukti jį, jei jūs manote, kad jis būtų jums laimingesni. Jis veikia taip pat gerai batams, karjeros ir tarpusavio santykius.

6. Cut kenksmingų ryšiai 

Žinant, kad gyvenimas yra trumpas ir laikas yra vertingas, kodėl toliau santykius – romantiška ar kitaip – jei visi jūs gaunate iš jo yra vargas ir nelaimė? Jūs neturite nutraukti tokius santykius žiauriai, galite tiesiog atsiriboti nuo kas tai yra, kad daro jus nelaimingas.

7. Pasakyk savo protą

Niekada nebijokite pasakyti tiksliai, kaip manote, ar ką tu galvoji. Žinoma, tai padaryti tinkamu metu ir tinkamu būdu, bet ne laikyti jį atgal, laukia geresnio laiko, kad niekada negali ateiti. Kontroliuoti savo gyvenimą reiškia kontroliuoti save, bet ne klaida drovumą, iniciatyvos ir nenoras už kontrolės stoką.

8. Pakeisti

Pakeisti gali būti bauginantis. Tai taip jaukus rujoti, todėl saugus, taip… Gerai, nuobodu. Labai dažnai mes neturime tikrųjų nesuvaldyti mūsų gyvenime, mes atiduoti ją pusiau noriai, pusiau nesąmoningai, nes tai lengvesnis būdas. Na, lengva nereiškia geriau, prisiminti tai ir dare sau keistis.

9. Kai kurie dalykai yra iš jūsų kontrolės

Pripažindamas, kad yra įvykių, žmonių ir dalykų, kad jūs negalite pakeisti, nesvarbu, kaip sunku jums pabandyti, yra didžiulis žingsnis gauti atgal į savo gyvenimą kontrolę. Atsisakydamas jį priimti tik veda į beprasmišką išsekimo ir blaškyti.

10. Sėdėti ir atsipalaiduoti

Tiesiog užduoti sau vieną klausimą: tu žiurkė per pagarsėjusio žiurkių lenktynių, ar unikalus žmogus, su unikaliomis svajonių ir ambicijų? Jie yra unikalus, nes yra skirtingi nuo visų kitų. Palikite lenktynių trasoje, išbraukti iš savo kryptimi ir mėgautis kiekvieną žingsnį.

Kaip įgyti kontroliuoti savo gyvenimą? Kokie jūsų patarimai?

load...