10 patarimų, kaip užkirsti kelią sukčiavimui santykiuose

Nuobodulys yra dažnai minimas kaip priežastį sukčiavimo, todėl nuolat viskas įdomu ir išbandyti įvairius dalykus. Tai yra ne tik tik yra drąsus miegamajame! Tai taip pat reiškia, išeina į skirtingas vietas, atsižvelgiant naujus pomėgius ir netgi keičiant kanalą žiūrėti TV.

6. Būti ten tarpusavyje ir klausytis

Jūs girdėjote jį anksčiau: „Mano žmona / vyras / vaikinas / mergina nesupranta manęs“. Tai yra taip pat ne klausytis simptomas, kaip ji yra apie ne suprasti. Klausyk, kai jūsų partneris sako „darykime kažką kitą savaitgalį“, arba jie gali daryti kažką kitą kitą savaitgalį su kuo nors kitu.

load...

7. Negalima imtis savo santykius savaime suprantamu dalyku arba galite rasti sau nustebinti ir vieni!

Nemanykite, kad jūsų partneris yra laimingi ir niekada manyti, kad niekas kitas būtų įdėti su jais! Tiesiog todėl, kad jūs niekada apsvarstyti gyvena atskirai nereiškia, kad jie jaučia tą patį kelią. Atsižvelgiant nors savaime suprantamu dalyku yra tikras būdas rasti sau nustebinti ir vieni.

8. Ar ne per daug kontroliuoti

Skundžiasi, kibimas ir kritikuoti gali visi pridėti iki nelaiminga santykius. Jūs esate bendrinimo partnerystės ir niekas iš jūsų turėtų būti kontroliuoti kitą. Jei bandote kontroliuoti savo partnerį, galite rasti, kad jie kenčia tyloje, kol vieną dieną, jie eiti kitur paguodos.

9. Būtinai leiskite jūsų partneris žino, kad jie yra vertinami ir mylimi

Jūs galite taip pat myliu savo partnerį, rūpintis jais ir niekada nori būti atskirai nuo jų. Bet, Kada paskutinį kartą pasakykite jiems, kad? Tai apie vartojate dalykų vėl suteikta, todėl nemanykite, kad jūsų partneris jaučiasi mylimas, pasakykite jiems, kad jie yra.

10. Negalima apgauti savo partnerį!

Oszukiwanie reiškia skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms, kaip mes jau minėjome. Vyrai, ypač, yra labai jautrūs tam, ką jie gali pamatyti, kaip apgaudinėjimą ir net jei tai tik emocinis, jų būdas pataikyti atgal dažnai gali būti oszukiwanie keršto. Ilgainiui, niekas laimi apgaudinėdami. Tai daug geriau tiesiog būti sąžiningas.

load...

Ar turite kokių nors kitokių santykių, konsultacijas ir patarimus apie tai, kaip užkirsti kelią sukčiavimo santykius?

Lik laimingas!

load...