10 patarimų, kaip turėti

Jei jūs kada nors skaityti apie tai, kaip jūs turite mylėti save, prieš jums gali mylėti niekam kitam, tada galbūt jau paliko įdomu kaip žemėje jums eiti apie tai daro tai! Na, tai ne apie tai, tai egoistiškas, savanaudis žmogus ne visi, tai daugiau apie sužinoti daugiau apie save ir išmokti gydyti save gerai. Jis yra labai panašus į bet romantikos rūšies tikrai. Jūs gaunate žinoti asmenį, juos pasitikėti, galite jas gerbti, o kartais jums palepinti juos taip pat. Jei dar nepradėjo, kad santykius su savimi dar, skaitykite šiuos dešimt patarimų, kaip galite sukurti romantika su jumis.

1. Patvirtinti kas esate

Pirmoji taisyklė meilės priimdamas asmenį, kas jie yra iš tikrųjų, ir kad taikoma mokymosi mylėti save taip pat. Galite stengtis pagerinti sau, tai visiškai natūralu, bet jūs turite priimti ir mylėti nekilnojamojo jus ir kad apima visus gedimus. Vienas dalykas, kad jūs niekada neturėtų daryti yra stengtis būti kažkas.

2. Komplimentas save

Nors jums turėtų būti suteikta galimybė priimti savo trūkumus, taip pat turėtų pripažinti gerų dalykų sau. Nebijokite pažvelgti į veidrodį ir pasakyti sau, kaip nuostabu jums atrodo, ar paglostyti sau ant nugaros, kai jūs darote gerai darbe. Pernelyg dažnai žmonės labai greitai įveikti save, kai jie padaryti kažką blogo, bet jie retai suteikti sau jokių komplimentų.

load...

3. Atleisk sau už savo klaidas

Kitas dalykas, kurį turite padaryti, jei esate turėti romantika su savimi, yra pamiršti praeitį ir atleisti sau už klaidas, kad jums galėjo padaryti. Jūs esate dabar auga ir juda į naują etapą savo gyvenime, todėl neleiskite mintys apie praeitį nuolat palaikykite jums atgal. Tai ne kitoks, nei tai, ką jūs darytumėte, jei buvo padaryti iš naujo pradėti santykius su kitu asmeniu.

4. Paimkite pomėgius, kad tikrai jus domina

Užuot tiesiog vyksta iš vienos dienos į kitą po sena rutina, galvoti apie pradėjimo keletą naujų pomėgių ar net naują karjerą. Have a good, ilgas, sunku galvoti apie ką jums rasti įdomu daryti ir ką būtų padaryti laimingą. Vienas tikras būdas gydyti save teisė daryti, ką norite daryti, o ne tik tai, ką kiti žmonės tikimės, kad jūs padaryti.

5. Rūpinkitės savimi

Jei ne jau, tada jūs turėtumėte pradėdami vartoti daugiau rūpintis savo kūno taip pat. Pradėti valgyti sveiką mitybą ir imtis mankštos rutiną. Jei turėjo daug mylimas gyvūnas šuniuką, norite maitinti ją tinkamai ir įsitikinkite, kad jis gavo pakankamai naudotis, todėl atėjo laikas pradėti atidžiai rūpinasi savo poreikius per daug!

6. Klausyti save

Jei jūs ketinate mylėti save, tada jums reikia pasitikėti sau per daug. Kai tai vidinis balsas turite pasakys, kad jūs kažkas yra teisinga, klausytis ir sekti savo žarnyno instinktai. Jūs esate vienintelis asmuo, kuris tikrai žino, kas yra jums tinka, kad eiti su savo širdies dažniau ir nustoti daryti tai, ką kiti žmonės lieps daryti, arba ką jūs manote, kad jie norėtų jums padaryti.

7. Pasirinkite būti maždaug teigiami, mylintis žmonės

Jūs galite ne visada pasirinkti, kas jums praleisti laiką su, bet kai jūs galite, rinkitės žmonės, kurie rūpestingas, optimistiškai ir mylintis. Jei lūkuriuoti piktas ir negailestinga planeta žmonių, tada kai kurie bus išsitrinti jums. Jei praleisti laiką su mylinčių žmonių, tai padės jums jaustis labiau myli taip pat.

8. Gauk aiškiai savo mintis, ką jūsų vizijas ir jūsų tikslai yra

Ar turite planą sau, ar jūs tiesiog imtis kasdien, nes ji ateina? Praeina šiek tiek laiko galvoti per kur norite eiti iš čia ir kaip jūs ketinate eiti apie tai, kaip ten. Kai kurie žmonės mano, kad būtų naudinga turėti viziją lenta, kur jie galite prisegti nuotraukas, kurios atstovauja savo svajones. Tai iš primindami sau būdas, ką siekiame, ir kodėl verta mylėti save.

9. Padovanokite sau kartais

Jei jums patinka kas nors, tada jūs laikys juos dalykų, kad jūs žinote, jie bus meilė. Ar tas pats už save kartais. Paimkite sau apsipirkti, eiti į savaitgalį SPA pertraukos, arba nusipirkti sau kažką ypatingo. Tu to nusipelnei!

load...

Sau 10. Romantika, kaip tai darytumėte romantika kažkas

Priežastis, kodėl žmonės sako, kad jūs turėtumėte mylėti save prieš jums gali mylėti kitą asmenį yra tai, kad tiek daug iš mūsų suteikti sau tokį sunkų laiką! Jūs tikriausiai niekada svajonė yra kaip šiurkštus su kitais žmonėmis, kaip ir jūs su savimi, todėl suteikti sau pertrauką ir pradėti mylėti save taip pat.

load...