10 patarimų, kaip tapti rytojau ir mylėti

Kai kurie žmonės jungiasi tiesiai iš lovos ir yra žvalus ir nekantrus eiti. Tačiau, daugelis žmonių atsibusti Zrzędliwy, mieguistas ir reikia savo kofeino padidinti, kol jie gali net pradėti galvoti apie tą dieną į priekį. Jei norėčiau būti vienas iš tų žmonių, kurie gali keltis anksti ir gaukite ryte, tada skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip galite tapti rytą žmogus ir myliu tuos pirmuosius keletą valandų į dieną:

1. Jei nori būti ryškios akys ir pūkuota uodega ryte – gauti daugiau miego!

Mūsų pirmasis patarimas, kaip tapti rytą žmogus yra gauti pakankamai miego. Nėra taip, kad jūs ketinate būti ryškus akimis ir pūkuota uodega ryte, jei jūs turėjo tik tris valandas miego! Patekti į į reguliariai miego rutinos, kuri suteikia jums bent septynias valandas miegoti naktį, ir jūs jausitės daug geriau rytais.

2. Nevartokite miega dieną

Prilipti prie savo miego rutina yra svarbus, net dienų. Ilgas melas sekmadienio rytą arba sekmadienio popietę NPP, tikriausiai reiškia, kad jums nereikia miegoti tinkamai sekmadienio naktį, todėl pirmadienį jums pabusti vėl pavargęs.

load...

3. Pamirškite snaudimo mygtuką!

Kitas geras patarimas, kaip tapti rytą žmogus yra išvengti naudojant snaudimo mygtuką. Tai pagunda gauti tik keletas minučių daugiau lovoje, bet, apskritai, kad tik padaryti jums jaustis labiau pavargę, kai jūs galų gale gauti iki. Gaukite iki pirmo žiedo signalizacijos ir jausitės visai daug geriau už jį.

4. Kuo greičiau keltis gauti juda

Kai esate aukštyn, gauti sau juda iš karto. Splash kai šaltą vandenį ant veido ir išgerti stiklinę vandens, kad jums vyksta. Kuo greičiau pradėsite judėti, tuo greičiau jūs, ir jūsų kūnas bus pabusti.

5. Gauti kai natūralios šviesos ir gaivaus oro, ji bus užpildyti jus su grynos energijos ir pozityvumo

Negalima niūrinėti pusę tamsoje, atidaryti langą ir tegul šviesos ir oro gauti, arba eiti dešimt minučių pėsčiomis lauke. Šviežias oras ir natūrali šviesa yra puikus bunda jus; keli giliai kvėpuoti ir jums bus iš karto!

6. Parengti kiekvieną rytą

Kitas patarimas, kaip tapti rytą asmuo turi vykdyti kiekvieną rytą. Treniruotės bus atnaujinti jums ir nušluoti paskutinį voratinkliai miego. Treniruotės gaus jūsų sąnariai ir vėl juda ir jis bus išleisti hormonų savo kūną, kad bus pažadinti jus ir jums jaustis gerai apie ryte.

7. Padaryti įdomių dalykų, kuriuos turi laukiame sąrašą

Kiekvienas žmogus turi kažką laukiame, jei jie ketina gauti bet entuziazmą dienai, todėl kitą naudingas patarimas, kaip tapti rytą žmogus padaryti greitai sąrašas, ką jūs laukiame šiandien ir tai padės paskatinti jus.

8. Padarykite savo rytais produktyvus ir įdomus

Didelė klaida, kad daugelis žmonių, kad rytais yra tai, kad jie neturi matyti, kaip laikas gauti nieko padaryti. Jei jums pabusti, dušas, gauti išdirbti ir kibti į darbą šiek tiek, arba patikrinti naujienas, ir nepamirškite šokti šiek tiek, tai jausis kaip diena jau prasidėjo.

9. Valgykite sveiką pusryčiai kad duos jums energijos jums reikia

Niekada praleisti pusryčius, nes tai yra tikras būdas padaryti sau jaustis pavargę ryto poilsio. Valgykite pusryčius, kad bus lengvas tiek, kad duos jums energijos jums reikia pirmas dalykas ryte. Dalykų, pavyzdžiui, grūdai, vaisiai ir Pochlebca, suteiks jums energijos pamatyti jus per iki pietų.

load...

10. Padaryti jūsų miegamajame už Miegamoji vieta

Jei žiūrėti televizorių lovoje, arba naudoti nešiojamuosius kompiuterius ir mobiliuosius telefonus, tai iš tikrųjų gali turėti įtakos jūsų miego kokybę. Gauk savo kūną į žinodami, kad miegamasis reiškia miegoti rutinos, ir jums bus miegoti tvirtesnį ir pabusti jausmas naujesnis.

Ar turite kokių nors kitų patarimų, kaip tapti rytą žmogus?

load...