10 patarimų, kaip tapti geresniu partneriu ir padaryti savo santykius gražesnį

Jis gali būti pakankamai sunku rasti tinkamą žmogų praleisti su savo gyvenimą, bet tada jūs turite pradėti dirbti palaikant santykius, kurie gali būti dar sunkiau. Santykiuose, smulkmenos gali atlikti visas skirtumas ir tai labai lengva pasakyti blogas dalykas ir nusiminusi savo partnerį. Didžiausia klaida, kad žmonės, nors, yra tai, kad jie pradeda imtis santykius savaime suprantamu dalyku ir jie nustoja bando padaryti tai ypatingas. Štai kodėl tiek siela ieško, kas dabar ir vėl gali būti labai naudinga, kaip patikrinti, kad darai viską, ką gali padaryti, kad išlaikyti santykius nekenksmingo. Net jei manote, kad esate puikus partneris, patikrinkite šiuos dešimt dalykų, kad jūs galite padaryti, kad jums geriau partnerį ir padaryti jūsų santykiai dar geriau.

1. Nemanykite, kad meilė tiesiog atsitinka

Nemanau, kad tik todėl, kad įsimylėjo, ar esate įsimylėjęs dabar, kad jūs tiek visada bus meilės vieni su kitais. Nesvarbu, auga jums patogu gauti santykius, svarbu niekada nepamiršti, kad jūsų partneris nėra dar turime pasirinkimą. Būtų nesveika tapti paranojikas apie tai, bet jūs niekada negali imtis meilę suteikta.

2. Mylėk savo partnerį, kas jie yra, ir skatinti juos auginti

Niekada negalima išbandyti ir pakeisti savo partnerį, meilę ir priimti juos, kas jie yra. Jūs turite būti jų didžiausias rėmėjas gyvenime, tas, kuris skatina juos būti geriausias žmogus, kad jie galbūt gali būti. Kai gali augti kartu, ir pasiekti savo svajones kartu, jūs turėsite stiprią ir abipusiai naudingus santykius.

load...

3. Darbas, kodėl kovoja atsitikti

Ginčai santykius yra neišvengiamas, tačiau, jei jie įvyktų per dažnai jie bus sugadinti santykius. Pagalvokite apie tai, kodėl kovoja pradėjo tarp judviejų ir apsvarstyti, jei jūs galėjo padaryti daugiau, kad juos išvengti. Jūs negalite galvoti logiškai argumentu šilumos, todėl verta sėdi ant savo vėliau, kai nurimo, ir klausia savęs, ar jums galėjo padaryti kažką kitaip.

4. Padaryti įprastą ypatinga

Mes visi žinome, kad medaus mėnuo laikotarpis neturi tęstis amžinai, bet todėl yra labiausiai paprastų, kasdienių akimirkų, kad jūs turite kartu. Nors jūs negalite padaryti daro favoritai aplink namus labiausiai jaudinantis dalykas pasaulyje, galite juos dalintis ir daryti juos kartu. Kad būtų daug geriau, nei yra atskirose patalpose visą vakarą.

5. Nepamirškite komplimentų savo partnerį

Jei vertiname, kad jūsų partneris atrodo protingas, kai jūs einate, tada įsitikinkite, kad jūs pasakykite jam, kad jūs darote. Tiesiog todėl, kad jis visada palaiko pats gerai apsirengęs, dar nereiškia, kad jis nenorėtų žinoti, kad jūs pastebėsite, ką apie jį ir vertiname pastangas, kad jis daro.

6. Visada rasti laiko pasiklausyti

Išlaikyti gerus bendravimo yra dar vienas svarbus veiksnys, gerų santykių. Kai jūs buvote kartu, o, jis gali būti lengvai nemokės nekilnojamojo dėmesį į tai, ką kiekvienas iš jūsų sako. Būk žmogus, kad jūsų partneris gali ateiti su visais savo naujienas ir visų jo problemų ir visada, ką jis turi pasakyti rimtai.

7. Būkite spontaniškas

Kiekvienas mėgsta gražius netikėtumų, todėl nereikia bijoti, kad riesti netikėtai imtis savo partnerį iš pietų, ar surengti savaitgalį kažkur gražus. Staigmenos ir romantiškas gestai yra puikus būdas išlaikyti santykius gyvas ir dar vienas būdas parodyti, kiek jūs vertiname savo partnerį.

8. Dalytis visą savo gyvenimą su savo partneriu

Mes visi turime šiek tiek asmeninės erdvės laikas nuo laiko, bet svarbu pasidalinti visą savo gyvenimą su savo partneriu. Dalytis kas atsitiko jūsų dieną, pasidalinti savo baimes ir savo nusivylimą ir būti pasirengę įsiklausyti į visus savo klausimus taip pat.

9. Parodykite savo meilę

Mažiausias mažai liesti gali reikšti daug per daug, todėl nereikia prarasti intymumą, kad jūs tikriausiai turėjo, kai pirmą kartą susitiko. Dalykų, pavyzdžiui, laikydami rankas, kai esate, arba aplink peties ranką, kai tu sėdi kartu žiūri televizorių. Tai yra paprasti dalykai, kuriuos galite padaryti, siekiant išreikšti savo meilę savo partneriui.

load...

10. Skatinti savo partnerį kalbėti

Kartais, viena iš sudėtingiausių dalykų daryti santykiuose yra kalbėti apie tai, ką tiek reikia iš partnerystę. Jei esate nepatenkinti kažkuo, tada jūs turėtumėte apie tai kalbėti, bet jūs taip pat turėtų skatinti savo partnerį turi būti atviri ir sąžiningi apie tai per daug. Vyrai labiau nei moterys, raskite tai sunku padaryti, todėl pabandykite ir tegul jūsų partneris žino, kad yra gerai kalbėti apie savo poreikius, arba galite niekada negali žinoti, ką jis tikrai nori.

load...