10 patarimų, kaip tapti geresniu bučiniu

Ar jūsų bučiniai vairuoti savo vyro laukinių su aistra arba jis dar gavo vieną akį į TV? Bučinys yra ne tik bučinys, tai švelnumo, kad jūs pasidalinti su savo vaikinu metu, tai ypatingas momentas intymumo, todėl neleiskite jai tapo tik iš rutinos dalis, ir patikrinkite šiuos dešimt būdų, kaip pagerinti savo bučiavosi techniką:

1. Nepalikite blogą skonį burnoje jo!

Mūsų pirmasis patarimas, kaip būti geresnis bučiuojasi yra visada prisiminti savo burnos higiena, nes nėra nieko blogiau, nei ateina nuo bučinio su prisiminimais vakarykščio česnako vištienos dėl savo proto. Stiprus pagardintas maistas, alkoholis ir rūkymas visi palikti savo ženklą, todėl nereikia pasilenkti į bučinio, tiesiai po vakarienės.

2. Pažiūrėkite po savo lūpomis

Kitas geras patarimas, kaip būti geresnis bučiuojasi yra išlaikyti jūsų lūpos ieško patraukli, minkštas ir Malonų, ir rūpintis jais. Išlaikyti savo lūpų gražus, pleiskanomis savo lūpas ir saugo juos sudrėkintas. Geras būdas tai padaryti yra naudoti alyvuogių aliejaus ir cukraus mišinį pleiskanomis ir taikyti lūpų balzamas arba taukmedžio sviestas kiekvieną naktį, tiesa, prieš išvykdami į lova.

load...

3. Pagalvokite apie tai, ką darai

Merginos didžiuojasi savo gebėjimu Daugiafunkcinis, bet tai ne laikas daryti šešis dalykus vienu metu. Susikoncentruokite į savo bučiniu, o ne pirkinių sąrašą, ir jums bus tiek gauti daug daugiau iš patirties.

4. Nebūk nuobodus, plėsti savo repertuarą bučiavosi

Bučiavimas gali gauti šiek tiek nuspėjama ilgalaikius santykius, todėl bandyti naujus dalykus kartais. Išplėskite savo bučiavosi repertuarą ir pabučiuoti savo veido, kaklo, ausų ar krūtinės, ir, jei jums reikia įkvėpimo, žiūrėti kai romantiškus filmus ir užsirašinėti!

6. Laikykite savo lūpų atsipalaidavęs

Mūsų Kitas patarimas, kaip būti geresnis bučiuojasi yra – nereikia suraukti arba rankinėje lūpas; kad bus tik kad viskas sunkiau. Atsipalaiduokite savo lūpas ir šiek tiek atidaryti juos, kaip jums judėti, ir kad duos jūsų partneris signalą, kad esate pasirengęs už bučinį.

7. Neskubėkite

Jei jums skubėti dalykų, jums bus ne palikti jūsų vyras nori daugiau, jums palikti jį įdomu, kas yra negerai. Pradėkite lėtai su mažais bučinių ir dirbti savo kelią iki didžiųjų. Paimkite savo laiko, pažvelgti į jo akis ir mėgautis akimirka.

8. Užmerkite akis

Uždaryti savo akis yra dar vienas puikus patarimas, kaip būti geresnis bučiuojasi. Kissing su atmerktomis akimis siunčia visus neteisingus pranešimus. Ji sako, kad nesate naudojasi bučinys, ir kad jūsų protas yra kitur, taip arti tas akis ir padaryti jį gera.

9. Naudokite savo rankas

Whatever you do, nepalikite savo rankas kabinti limply jūsų pusės, arba kad bus tikrai A Išjunkite jį. Naudokite savo rankas jam glamonėti ir palaikykite jį, tai yra jūsų šansas parodyti, kiek jūs jį myliu.

10. Pasirinkite savo akimirkas

Už bučinį nustatymas gali padaryti arba pertraukos, taigi, romantišką bučinį, pasirinkti romantišką parametrą ir akimirką. Spontaniškas bučinys yra puikus, tačiau nepamirškite, kad kai kurie vaikinai yra drovus, todėl pilnas Smooch viešai gali tik sugėdinti jį.

load...

Kaip būti geriau bučiuojasi? Ar turite kokių nors kitų patarimų?

Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

Lik laimingas!

AKCIJOS

load...