10 patarimų, kaip sužinoti, ar jis yra vienas

1) Drugeliai skrandyje.

Aš žinau, tai, tikriausiai, skamba nemadingas, bet drugeliai dažnai vienas iš pirmųjų ir svarbiausių rodiklių, kad jūsų draugas yra tas. Ar jūs gaunate šį juokingas jausmas savo pilvą, kai pamatysite savo ypatingą kažkas arba kai jūs manote apie juos? Jei taip, tai geras rodiklis.

2) Jums patinka vienas kito kompanija, nesvarbu, kur esate ir ką jūs darote, svarbiausia yra būti kartu. 

load...

Tai labai svarbu mėgautis savo ypatingą kažkas įmonę, jei jūs planuojate praleisti likusį savo gyvenimą su juo. Ar jūs kada nors gauti nuobodu savo įmonę? Atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės, kai esate kartu? Ar manote, kad visiškas ir laimingas? Nesvarbu, ar jūs žiūrėti filmą, eiti į parką ar restoraną… Iš tiesų, tai tikrai ne klausimas, kur esate ir ką jūs darote, svarbus dalykas yra tai, kad, jei jis yra vienas, jums tikrai mėgautis savo įmonę visais laikais…

3) Jūs juo pasitikiu.

Pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių ramsčių laiminga santykius. Jei jums patinka esi žmogus su, bet abejoju jo sąžiningumą, ir jūs galite ne 100% pasitikėti juo, tada atėjo laikas galvoti atsargiai, kol dar juda kartu su juo. Ar pasitikite jį, visiškai? Ar jis patikimas? Pagalvokite apie tai labai atsargiai.

4) Didelis komunikacijos.

Kai ieškote savo kitą pusę, jūs norite būti su žmogumi, kuris yra atvira, kurie gali laisvai dalintis savo mintimis su jumis, o taip pat, klausytis, ką jūs turite sakyti atsargiai ir supratimą. Didelis ir lengvai bendrauti su savo vaikinu prideda dar vieną tašką į jį yra viena galimybe!

5) Kai jis leidžia jums juoktis visą laiką…

Humoras gali padaryti gyvenimą daug ryškesnis ir lengviau. Kai jūsų partneris daro jus juoktis ir juoktis visą laiką, tai reiškia, kad jo bendrovė gyvenimo bus pripildyta šypsenų ir džiaugsmo. Kai dažnai krizenimas kartu, tai, tikrai, puikus ženklas.

load...

6) Jūs esate jo prioritetas. 

Kai jūsų partneris kelia savo interesus aukščiau savo ir rodo tikrąją rūpintis… Jeigu jis rikiuoja jus ir jūsų norus, tai yra puikus ženklas, kad jis yra davėjas ir bus puikus vyras ir ateityje. Jei jis vertina savo nuomonę ir rūpinasi savo laimės – jis yra, tikrai, puikus vyras medžiaga!

7) Jis myli žmones, kuriuos myli.

Kai jūsų partneris vertybės ir vertina savo draugus, šeimą ir artimuosius, stengiamasi išsiversti ir kaupiasi gerą gerus santykius su jais, tai geras ženklas, kad jis yra sargas, todėl gali būti vienas!

8) savo įmonės, esate jus.

Kitas puikus ženklas, kad jūsų draugas gali būti viena yra, kai jūs galite būti visiškai ir pilnai save savo kompanija. Jums nereikia apsimesti, vaidinti „tobulas“ arba bandyti įtikinti jį, jis tiesiog tave myli už jus, jis tave myli arba be makiažo, priima jus, visiškai, kai esate geros ar blogos nuotaikos, jūs galite išreikšti save atvirai, be baimės būti teisiami. Jei jūsų partneris priima tave, tave myli ir vertina Jums šį kelią, jis gali, tikrai, bus puikus vyras ir ateityje.

9) jis elgiasi Jūs teisus.

Ar jūsų vyras atidaryti visas duris jums, saugo skėtis po galva, kad apsaugotų jus nuo lietaus, suteikia jums jo striukė jus šilta? Jei galite pastebėti šių riterių ženklus į jūsų vyras elgesį – jis, tikrai, gydyti jums teisę ateityje, kaip ir visi „drėkintuvai teisė“ daryti;).

10) Ar pritariate vertybes?

Kai jis ateina į įsipareigojimą, tai labai svarbu susitarti dėl kai kurių svarbiausių taškų ir dalintis vertybes su savo partneriu. Ką jis galvoja apie Tikintis į Dievą, vaikams, šeimai? Jei sutinkate ir suprasti vienas kitą dėl šių klausimų, tai puikus ženklas.

Bet kokiu atveju, manau, kai susitiko „vieną“ Jūs tiesiog žinau, kad jūs žinote, kad jūs žinote, kad…

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Nedvejodami pasidalinti savo mintimis apie tai, kaip sužinoti, ar jis yra vienas iš komentarą anketa skyriuje žemiau.

load...