10 patarimų, kaip sugebėti sėkmės tavo gyvenime

Jūs tikriausiai girdėjote visus citatos apie laimę:

„Jūs padaryti savo laimę šiame pasaulyje.“

„Aš tiesiog negali gauti pasisekė pertraukos.“

load...

„Visi mes turime, yra šiek tiek sėkmės ir mes bus gerai.“

Bet kas yra sėkmės ir kaip mes eiti apie tai, kaip kai kurie iš jo daugiau? Ar dar įmanoma įsigyti gerą laimę?

Na, iš tikrųjų, tai yra. Sėkmės yra paslaptingas dalykas, kuris dirba paslaptingas būdais. Sunku tinkamai paaiškinti, kas tai yra būtent tai, bet kas ji padaryti, tai suteikia mums, kad dar šiek tiek apie kažką, kad suteikia mums sėkmę ir laimę. Taigi tegul bent keletą dalykų, kuriuos galite padaryti, kad šiek tiek daugiau sėkmės į savo gyvenimą pažvelgti.

Nereikia bijoti

Jei norite streikuoti jai pasisekė šiek tiek dažniau, atėjo laikas pradėti turintys šiek tiek daugiau Corsage ir drąsą ir tiesiog daryti dalykus.

Kai mes sėdime viduje vietoj Spręsti ribų ir tyrinėti, laimė niekada neateis. Kaip garsioji citata eina: „Fortūna visada palanki drąsus“. Taigi atėjo laikas pradėti pakuoti savo maišus, grūdinimas aukštyn, ir tapti drąsus.

Sutaupykite iki

Remtis dar viena citata, ji niekada lyja, bet jis teka.

Tai reiškia, kad blogi dalykai atsitiks, daug blogų dalykų atsitikti.

load...

Su mūsų sveikatos nepadarius išimties, vienas iš blogiausių dalykų, kad gali atsitikti mums yra finansinių bėdų. Nepasisekimas ateina trise, ir kai jūs turite pinigų rūpesčius, atrodo, kad jūs turite daug pinigų rūpesčių. Vekseliai reikia mokėti, paskolos reikia grąžinti, ir jums atrodo, negalime rasti pinigų.

Jei išsaugosite, jūs jausitės taip pasisekė, kai jūs turite pinigų, gale matyti jus per kai audringus laikus.

Išvalyti

Nėra nieko panašaus tvarkingus namus padaryti mums jaustis geriau. Kai mūsų namas užsakyta, mes galime rasti ką lengviau. Tos trūksta DVD bus riesti. Tos pajamos, kad jums reikia rasti staiga atsiranda.

Valymas ir organizuoti savo namus yra tikrai viskas organizuoti savo gyvenimą. Užstatyti darbo vietos sukelia užstatyti galvoje. Tai reiškia, stresą ir produktyvumą trūkumą. Gauk savo namus, kad ir laimė seks.

Būk pozityvus

Pozityvus mąstymas tikrai gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Pagalvokite apie tai: jei esate neigiamas, jums bus mažiau linkę realiai kažką daryti.

Tarkime, orų prognozė sako, kad tai bus perkūnija rytoj, tą dieną, kai buvo planuojama eiti į lauko kaime bilieto kainos. Nes tai, ką orų prognozė sakė, jūs nuspręsite likti.

Tada, kai ateis diena, saulė pasirodo vietoj! Jūs prakeikti savo laimę, nes jūs pasitiki orų prognozę, ir nusprendė likti. Velnias kad parauj!

Atėjo laikas imtis lošti ir tiesiog eiti į jį. Būk pozityvus. Ir net jei ji lietus, jūsų teigiamas požiūris bus įsitikinkite, kad ši diena yra puiki vistiek.

Kreiptis į save kaip nugalėtojas

Jei jūs sakote sau kiekvieną dieną, kad esate laimėtojas, jūs tapsite nugalėtoju.

Tai gali skambėti kvailai, bet sakydamas kiekvieną dieną: „Aš esu nugalėtojas. Aš galiu tai padaryti. Esu protingas, ir aš esu laimingas „tikrai gali turėti didžiulį poveikį jūsų gyvenimui – ir savo laimę.

Būkite atviresnis

Dažnai, kai mes einame kažkur mes tikimės, arba tikimės tam tikro rezultato.

Mes einame į vakarėlį galbūt rasti naują mate vilties.

Mes einame į tinklus net iškrovimo naują darbą vilties.

Mes einame į parduotuves rasti keletą pigesnių vilties.

Tai labai Prostolinijny požiūris, kad dabar palieka krutėti. Užuot atvira potencialų kad galėtų imtis savo gyvenimą į naujas ir įdomias kryptimi, mes vaikščioti aplink su mūsų pagrindinė nuleistas, ignoruojant šiuos potencialą, nes mes tik gavau vieną tikslą omenyje.

Atėjo laikas būti atviresnė ir priimti gerus „siurprizų“. Atėjo laikas būti spontaniškas ir vaikščioti aplink laisvai. Jūs galite tiesiog gauti pasisekė.

Tiki magija gyvenimas

Gerai, antgamtiškas magija gali neegzistuoja (nors ji gali!), Bet tai, ką mes prašome jus padaryti čia yra leisti sau svajoti mažai.

Sėkmės neateis su jumis, jeigu jūs netikite sekasi.

Jūs turite manyti, kad nuostabus, magiškas dalykai gali atsitikti su jumis. Jūs turite tikėjimą, kad neįtikėtinas dalykų gali atsitikti – ir jie gali atsitikti su jumis. Atlaisvinkite ir priimti šiek tiek magijos.

Išlaikyti dėmesį skiriant keletą dalykų

Jums gali taip pat būti socialinės drugelis, kuris turi daug interesų. Bet atėjo laikas pradėti riboti savo dėmesio tam, ką jums jaustis labiau Garantuotas, kad jums sėkmės ir geros kloties.

Paskleidžiant sau per plonas, jūs kviečia nesisekė į savo gyvenimą. Jūs iš esmės per daug dėmesio savo laiko dalykų, kad gali tave, stresas jus, ir palikti jus nusausinti.

Pagerinti jūsų šansai

Jausmas nelaimingas, nes tu negali gauti, kad vieną užduotį, kurią prašomą?

Jausmas, tarsi jūs esate prakeikti, nes tai vienas asmuo galvojote gali būti jūsų sielos draugas pasuko tave?

Jausmas, tarsi jūs turite vaikščiojo priešais keletą blogų kačių, nes Jūsų knyga buvo ką tik pasuko žemyn leidėjas?

Atėjo laikas pradėti gerinti savo šansus taikant daugiau darbo vietų, pažintys daugiau žmonių ir pan.

Kai kurie iš mūsų gauti pasisekė, nes mes suteikiame sau geresnę galimybę. Jei taikomos vieną darbą, jums gali tiesiog jį gauti. Jei taikomas 5 arba 10? Jūs turite geresnę galimybę.

Negyvena

Jei jūs išleisite visą savo laiką nerimauja dėl praleistų galimybių ir nerimą dėl ateities, jūs ketinate praleisti ant dabartinių galimybių – ir geros kloties.

Taigi jums reikia nustoti galvoti apie praeitį ir pakeisti savo dėmesį dabar. Pagalvokite apie tai, kaip jūs galite pakeisti savo gyvenimą ir priimti sprendimą šiandien pradėti greiferiniai galimybes, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą visam laikui.

load...