10 patarimų, kaip rasti geriausią jūsų kvepalų

„Christian Dior kartą sakė:“ Moters grožis pasakoja daugiau apie ja nei jos ranka „, todėl renkantis kvepalų, kad jums tinka yra kažkas, kad verta savo laiką virš. Tačiau, jei jūs kada nors bandė rasti savo idealus parašo kvapas, jūs žinosite, kaip sunku gali būti rasti puikiai tinka jūsų asmenybę ir jūsų nuotaika. Vienas dalykas, ką jums reikia žinoti apie kvepalus yra tai, kad jūsų kūno chemiją pokyčiai nuo sezono ir nuo vienerių metų iki kito, tai kas tinka jums puikiai praėjusią vasarą, negali dirbti taip pat už jus šią žiemą. Jei turite sunku nuspręsti, kuri kvepalai tikrai jūs, šie dešimt patarimų, kurie padės jums rasti geriausią kvepalų jums.

1. Nuspręskite, dėl kurių kvapas šeimų norite

Yra tiek daug nuostabių kvepalų ten, kad tai daro net nežinodami, kur pradėti ieškoti tobulo kvepalai jums yra iššūkis. Geriausias būdas pradėti galandimo žemyn savo sąrašą galima valdomo dydžio yra nuspręsti, kuris šeimos kvapais, kurie jums patinka labiausiai. Kvepalai paprastai skirstomi pagal šeimos arba pastabose. Pagrindiniai iš jų yra gėlių, vaisių, sumedėjusių ir aštrus. Žinoma, yra daug variantų iš šių, tačiau sprendimą dėl vieno iš šių plačių šeimoms bus lengviau, kai tu atėjai į pasirinkdami kvepalai testavimui.

2. Pagalvokite apie savo asmenybę

Christian Dior „sakė, kad moters pasirinkimas kvepalų sako daug apie ją, todėl jūsų pasirinkimas kvepalų turėtų atspindėti, kas jūs esate. Negalima būti nesivadovaudamas ką kvepalai jūsų draugai dėvėti arba įžymybių įrašų, eiti su ką atitinka jūsų asmenybę. Pagalvokite apie tai, ar jūs save laikote sportiškas, pradės burbuliuoti, temperamentingas arba žemiškas ir pasirinkti kvepalų, kad sutampa įvaizdį.

load...

3. Paimkite savo laiko naršymui

Nors sprendimą dėl plačios šeimos kvepalų, kad tiktų jums bus lengviau ateiti į galutinį sąrašą, nereikia visiškai atmesti kitų rūšių kvapų. Tai verta tik atsižvelgiant naršyti aplink kvepalų skaitikliai ir išbandyti keletą pavyzdžių. Paimkite savo laiko naršymui ir prisiminti, jos „visada geriau išbandyti kvepalus ant odos, nei ji yra viena iš tų testeris juostelėmis. Mes taip pat rekomenduojame, kad jūs neturite impulsas pirkti. Kvepalai gali užuosti skiriasi, kai jis buvo dėl kurio laiko oda, todėl laukti, kol grįši namo ir tada pamatyti, ką jūs manote apie kvepalų.

4. Negalima patikrinti per daug kvapai visi tuo pačiu metu

Jūs niekada turėti galimybę savo proto, kuris kvepalai yra geriausiai tinka jums, jei jūs apkrauti savo jausmus per daug kvapų vienu metu. Didžiausias įvairių kvepalų norite išbandyti vienu ypu yra labiausiai veikiausiai trims iki penkių. Bet daugiau nei kad ir visi aromatai tiesiog išlydyti į vieną.

5. Paprašykite pavyzdžių

Dauguma gerų kvepalų parduotuvės turės pavyzdines butelius, kad jūs galite atimti su jumis ir bandymo namuose. Taip pat dažnai gali nusipirkti kvepalų sampler dėžės, kurie suteiks jums galimybę išbandyti keletą skirtingų kvapų skaičių. Tai daug geriau nei pirkti visą buteliuką kvepalų, kad jums vėliau nuspręsite, kad nepatinka.

6. Apsvarstyti kitus kvapus produktus, kad jūs naudojate

Kai kvapai tikrai ne gerai dirbti kartu, todėl galvoti apie kitų kvepiančių produktų, kad jūs naudojate, kai jūs pasirenkate kvepalus. Jūsų drėkintuvai, savo muilu, jūsų šampūno ir bet kurių kitų produktų, kad jūs naudojate kasdien turėtų idealiai, papildo vienas kitą, o ne Avarija aromatas.

7. Ar savo mokslinių tyrimų

Yra pažodžiui tūkstančiai kvepalų, kurie yra prieinami rinkoje ir dauguma žmonių net nežino, daugelis iš jų. Laimei, taip pat yra daug kvepalų Bloggers, kurie išlaikyti jų pirštu ant kvepalų pramonėje impulso išlaikyti mus apie tai, kas naujo. Jeigu Jūs ieškote tam tikrų naujų idėjų, tai yra gera idėja susėsti ir patikrinti kai kurie iš šių kvepalų dienoraščių už atsiliepimus apie kvepalų, kad jums kitaip galėjo būti net žinomų Apie.

8. Būkite pasirengę pasirinkti daugiau nei vieną kvepalų

Jei esate labai pasisekė, galėsite rasti vieną kvepalų, kad sako, kad visa informacija apie jus ir tiks jūsų nuotaiką. Tačiau labiau tikėtina, kad jūs turite dvi ar tris kvepalų, kad jums patinka, kad tilptų savo įvairių nuotaikas, taip pat proga. Negalima gauti pakabinti apie ieškant vieno parašo kvapas, turėsite daugiau malonumo, kai jūs turite pasirinkimą pasirinkti.

9. Negalima pamiršti apie klasikos

Klasikiniai kvepalai, pavyzdžiui, „Chanel Nr 5, yra nesenstantis klasika, nes jie yra taip gerai, todėl ne tik rašyti juos išjungti nes jie buvo aplink tam tikrą laiką. Nauja kvepalai išeiti ir kiekvienais metais, bet tai visada gerai turėti bent vieną iš klasikos paruoštas ypatinga proga.

load...

10. Paklauskite ekspertai

Jei esate tikrai įstrigo idėjų, pabandykite paprašyti kvepalai kovos darbuotojų keletą patarimų. Geros parduotuvėje, jie žinos, ką visi naujausi kvepalai ir jie turės gerą žinių apie klasikinių kvepalų taip pat, todėl nebijokite pasakyti jiems, kad jūs ieškote ko nors, su pastabomis greipfrutų žievelėmis, juodieji pipirai , imbieras lelija ir šalavijas, nes jie gali žinoti, ką jūs turite galvoje.

load...