10 patarimų, kaip prižiūrėti balintus plaukus

Ar galvojate apie vyksta Šviesūs vasarą? Jei jūs esate, ir jūs niekada balinti plaukus anksčiau, tada yra keletas dalykų, kad jums reikia žinoti apie rūpinimąsi balintos plaukų. Balinti plaukai reikia šiek tiek dėmesio ir priežiūros, kad laikyti jį ieško didelis; iš apsaugos nuo saulės, į papildomą kondicionavimo, kad ji bus reikalinga. Čia yra mūsų sąrašas patarimų dalykų, kad jums reikia padaryti, po to, kai balinti plaukus.

1. Rečiau plauti plaukus

Pirmas dalykas, kad jums reikia žinoti apie balintos plaukų yra tai, kad balinimas bus išdžiūti plaukus ir pašalinti natūralių aliejų iš savo galvos. Per plovimo balinti plaukai taps net džiovintuvas ir trapesnis, todėl jums turėtų būti šampūnu tik savo balintos plaukus maždaug kas tris ar keturias dienas, arba tiek. Ieškoti sausą šampūną, kuris jums patinka taip pat, nes jūs ketinate reikia.

2. Naudokite atostogas-in kondicionierius, kai jūsų plaukai yra šlapias

Kaip jau minėta aukščiau, jūsų plaukai bus trapesnis po balinimo ir reikės daugiau kondicionierius. Jūs turite būti ypač atsargūs, kai šukavimas plaukus, kai jis šlapias, todėl mūsų kitas patarimas, kaip rūpintis balintos plaukų yra naudoti atostogos-in kondicionierius po kiekvieno dušo, ir kad duos jums tam tikrą pridėtinę apsauga nuo lūžimo.

load...

3. Saugokite plaukus nuo UV spindulių

Kitas patarimas, kaip rūpintis balintos plaukų yra apsaugoti savo balintos plaukus nuo saulės, arba saulės gali sugadinti plaukus toliau ir paversti savo plaukų žalvarinis. Dėvėti kepurę ar šaliką saulėtomis dienomis ir pirkti plaukų produktus, kuriuose yra saulės bloką.

4. Šlapias plaukus prieš plaukimo baseine

Į baseiną chloro gali žaisti sumaištį balintos plaukų ir ji gali paversti savo šviesiaplaukė spynos žalia! Taigi, jei jums buvo planuoja priimti Pankrokas stilių šią vasarą, visada drėgnas plaukus prieš gaunant į baseiną. Tokiu būdu, jūsų plaukai bus įsiurbti mažiau iš chloruoto vandens iš baseino.

5. Naudokite giliai kondicionavimo kaukę du kartus per mėnesį

Kitas naudingas patarimas, kaip rūpintis balintos plaukų yra naudoti giliai kondicionierius, vienos nakties plaukų kaukę bent du kartus per mėnesį, tai padės sumažinti lūžių ir Split baigiasi. Tai gali būti laiko darbą, bet jūsų išdžiuvę plaukai ketinate reikia tai daug priežiūros.

6. Gauti jūsų plaukai nuolat neapdailintais kraštais

Jums reikia apsilankyti už apdaila salone daugiau taip pat, nes jūsų plaukai bus labiau linkusios į Split baigiasi, nei ji buvo prieš balinti ją. Reguliariai apdaila bus išlaikyti jūsų plaukus ieško sveika ir išlaikyti Split baigiasi baimėje.

7. Venkite šildomos įrankiai

Kitas patarimas, kaip rūpintis balintos plaukų, kad būtų išvengta naudojant šildomas įrankius. Plaukų ištiesinimo ir lygintuvų nėra gera žinia balintos plaukų ir net susprogdinti džiovinimo, su aukštos temperatūros aplinkoje, gali pažeisti silpnas ir jau sausa balinti plaukus. Venkite šildomos įrankius apskritai, jei galite, arba jei jums reikia juos naudoti, naudoti šilumos protectant produktą ir pasukite temperatūros nustatymą mažas.

8. Naudokite plaukų aliejus

Geras Plaukų aliejus gali atlikti visas skirtumas į balintos plaukų. Kai plaukų aliejai gali būti tikrai brangus, bet jums reikia tik kelis lašus, kad jūsų balinti plaukus drėkina ir ieško sveiki. Tai verta skirti šiek tiek daugiau apie plaukų aliejus, nes patys geriausi nebus padaryti savo plaukų išvaizdą ar manote, riebios ne visiems.

9. Paglostyk savo balintos plaukų sausas, netrinkite jo

Kitas svarbus patarimas, kaip rūpintis balintos plaukų turi būti papildomai švelnus džiovinimas jūsų balinti plaukus. Trinties sukėlė energingai trina rankšluosčiu bus garbanos balinti plaukus ir gali jį sulaužyti. Vietoj to, paglostyti plaukus išdžiūti švelniai ir tada palikti jį visiškai išdžiūti gryname ore. Negalima vilkikas raizginius su teptuku, o tik erzinti juos su plataus ketera.

load...

10. Naudokite plaukų serumas

Kitas būdas apsaugoti savo balintos plaukus nuo pažeidimų yra naudoti plaukų serumą. Plaukų serumai, kurių sudėtyje dažnai yra silikonas, kailis plaukų sruogų su apsaugine plėvele, kuri padės išvengti frizzing. Jei perkate plaukų serumą, kuriame visiškai nepraleidžia saulės spindulių, tai padės sustabdyti jūsų plaukai yra pažeisti UV spindulių saulės taip pat.

Kaip rūpintis balintos plaukų? Kokie jūsų patarimai?

load...