10 patarimų, kaip priversti vaikiną jus pastebėti

Žaisti cool! Štai mūsų pirmasis patarimas, kaip pagauti vyro akis, nes, jei ne, jis bus manote, kad esate giggly paauglių su sutraiškyti! Subtilus ir sudėtingas požiūris yra tai, ko reikia, kad vaikinas pastebės, todėl skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip sugauti vaikinas akis, nedarant save pažvelgti kvaila ar beviltiška.

1. Padaryti akis

Vyrai negali atsispirti slaptos žvilgsnį nuo mergaitės, todėl sugauti savo akis kartais ir tiesiog laikyti savo žvilgsnį tik kelias sekundes. Tačiau įsitikinkite, kad ne tegul sugauti jums tai daro pernelyg dažnai, nors, tik tiek, kad gauti savo dėmesį ir Nežiūrėkite atgal per ilgai arba, arba jis bus tiesiog manote, kad esate keista!

2. Būkite tikri, kai jūs aplink jį

Kitas patarimas, kaip gauti vaikinas pastebės tai tegul žino, kad esate ypatinga, parodydamas jam savo pasitikėjimą savimi. Pabandykite visada veikti ir kalbėti užtikrintai (ne arogantiškai ar pernelyg užtikrintai nors), ypač, kai jis yra šalia, nes vyrai myli pasitikinčių savimi moterų, ir ji bus definetely padaryti jį atsisėsti ir imtis daugiau pranešimą apie jus.

load...

3. Puošniai suvirpinti

Subtilumas vėl nuo tos dienos, žodis, kai jis ateina į padažu tokiu būdu, kad bus patraukti vyro dėmesį. Pabandykite ieškoti savo geriausius ir dėvėti savo geriausius komplektus, kad pabrėžti savo geriausias savybes, jei žinote, kad jūs ketinate būti šalia jo, tačiau nepamirškite, kad kūnas žvilgsnis gaus kur kas daugiau tinkamos rūšies dėmesio, nei sunkus atvejis per ekspozicijos kada bus.

4. Visada aplink, kai jis yra

Kitas patarimas, kaip gauti vaikinas pastebėti jus yra tiesiog būti aplink, kai jis yra. Kuo dažniau jis gauna iš jūsų žvilgsnis, tuo labiau suintrigavo, smalsus ir, gali būti, žavi jis taps apie jus. Jūs nenorite būti apkaltinti priedanga, bet „netyčia“ rasti save nelygumai į jį dažniau negali būti padėjo, kaip jis gali?

5. Parodykite savo geriausią pusę

Kaip gauti vaikinas pastebės? Na, įsitikinkite, kad jis mato savo geriausius atributus, kai jis aplink. Jei esate didžiuojuosi savo gražių ilgų kojų, tada parodyti juos išjungti šiek tiek, kai jis yra šalia, arba jei tai jūsų šypsena, kad jūs žinote, galite patraukti dėmesį, tada šypsena! Mes visi žinome, kad jūsų asmenybė yra svarbesni nei savo išvaizda, bet ten nėra išnaudoja tai, ką jūs turite padaryti žalos.

6. Pažiūrėkite susirūpinę

Mūsų Kitas patarimas, kaip gauti vaikinas pastebėti jus yra tiesiog atrodo susirūpinęs. Žmonės turi studijuoti ką nors, kas, jų manymu, yra ne ieško savo krypties įpročio. Apsimestinai Abejingas ir ieško susirūpinę kažkas, iš tiesų gali gauti jį ieško savo kelią. Turėsite jam miršta žinoti, kas dėl savo proto.

7. Lure jam kvapas

Kitas būdas gauti savo galvą paversti jūsų kryptimi yra dėvėti gražus kvepalų kvepalų. Vaikinai pasiimti kvapas greitai ir jis ateis susieti tam tikrą kvapą su jumis, todėl jis bus visada žino, kai esate patalpoje.

8. Parodykite jam, kad turite humoro jausmą

Kitas dalykas, kad jis ras patraukli jūsų juokas, todėl leiskite jam žinoti, kad jūs turite vieną! Parodykite jam, kad galite būti smagu būti maždaug iki juokiasi šypsosi, kai jis yra šalia. Vaikinai tiesiog patinka merginos juoko garsą ir jie myli merginą, kuri turi humoro jausmą.

9. Parodykite jam, kaip draugiškas ir prieinamas esate

Kitas patarimas, kaip gauti vaikinas pastebės tai tegul žino, kad jūs esate tas žmogus, kad jis gali pasikalbėti su natūra. Niekada būti abejingi ar abejingas, ir tegul jūsų gerumas ir atvirumas rodo per, kai tu kalbi su kitais žmonėmis. Jis pastebės tai ir bus labiau tikėtina, kad kreiptis į jus.

load...

10. Nepasiduokite

Kai kurie vaikinai yra tiesiog lėtai ant įsisavinimą, tačiau atkaklumo atsipirks. Tiesiog nuolat bando gauti savo dėmesį į šių subtilių būdų ir, jei jis vis dar nėra gauti pranešimą, griebti jautį už ragų ir eiti ir pasikalbėti su juo! Nėra nieko blogo su mergina daro pirmą žingsnį šių dienų.

Kaip gauti vaikinas pastebės? Kokie jūsų patarimai?

load...