10 patarimų, kaip priversti jį labiau jus mylėti

Ar jums nerimauti, kad jūs ir jūsų draugas pamažu juda toliau vienas nuo kito? O gal jis tiesiog neatrodo kaip jumis domisi, kaip jis naudojamas būti? Kai ugnis nedega, visai kaip stipriai, kaip ji naudojama, tai tikriausiai kartą įdėti šiek tiek pastangų į santykius. Jūs negalite priversti ką nors jums patinka, bet jums gali suteikti myliu pagalbos ranką, todėl skaityti šiuos dešimt būdų, kad jūs padaryti savo vyro myliu tave daugiau:

1. Parodykite šiek tiek spontaniškas meilės

Mūsų pirmasis patarimas, kaip padaryti jį myliu tave labiau parodyti tikrą spontanišką meilę. Kada paskutinį kartą pirkote jam dovaną arba jam davė mylintis Peck ant skruosto? Gauti sau iš rujoti ir padaryti kažką netikėto parodyti savo meilę, jis gali tiesiog reikia priminti, kad jūs vis dar jį myliu.

2. Išbandykite flirtuoti

Prisiminkite, kaip jums naudojamas flirtuok gauti savo dėmesį? Flirtavimas yra įdomus, net tada, kai esate tokioje santykių, todėl mūsų kitas patarimas, kaip padaryti jį myliu tave daugiau yra pareikšti įdomus atgal į savo gyvenimą ir parodyti jam, kad jūs vis dar rasti jam patraukli su trupučiu įtaigus flirtuoti.

load...

3. Atkreipkite dėmesį į savo problemas

Pasistengti klausytis jo problemas ir patarti ar padėti, kur jūs galite. Jis mylės tave labiau, jei esate vienas, jis žino, bus klausytis savo problemas. Jums nebus pajėgi išspręsti viską, bet bent jau pabandyti, o reikš daug su juo.

4. Išdėstyti keletą datas

Kitas geras pasiūlymas, kaip padaryti jį myliu tave daugiau yra grįžti į pažinčių įpročius ir vėl rezervuoti stalą valgį arba sugauti filmą. Vakarėliai kartu ir mėgautis kokybės laiko padeda poroms obligacijų. Pabandykite ir pasirinko keletą datas, kad jis mylės taip pat, neverskite jų kaip tik jums.

5. Kuko jo mėgstami maisto produktai

Kurie negali įsimylėti žmogų, kuris visada kelia savo mėgstamų maisto produktų ant stalo valgymo metu? Maisto gaminimas savo favoritus jam rodo, kad jums rūpi ir pastangų, kad jūs įtraukėte į jį bus padaryti jį myliu dar labiau.

6. Eiti į romantišką pertraukos

Kitas patarimas, kaip padaryti jį myliu tave labiau yra tokia: atsiplėšti nuo darbų ir visų kasdienio gyvenimo streso ir užsisakyti romantišką atitrūkti dviems. Kartais galite gauti tiek suvynioti į žemiškas, kasdienes užduotis, kad jūs pamiršote, kad laiko tarpusavyje, todėl įsitikinkite, kad laikas atsitikti ir išeiti savaitgalį šalyje, kažkur, kur jums nebus sutrikdyta.

7. Duok jam apkabinti

Jei jis jausmas žemyn, tada duoti jam apkabino ir šnabždesys, „aš tave myliu“, į jo ausis, tai dar vienas paprastas patarimas, kaip padaryti jį myliu tave daugiau. Tegul žino, kad jums rūpi ir atsinešti šiek tiek šviesos į savo dieną, ir jis mylės ir vertiname jums už tai. Štai paguodą meilėje natūra, kad vyrai tikrai vertę.

8. Nepamirškite mažai gestai

Priminti jam, kad jūs esate ten jam ir, kad jūs esate pasiruošęs padėti. Jei jis daro kažką tikrai nuobodus, kad turi būti padaryta, tada galbūt jam reikia vertiname iš įmonės tiek, arba tiesiog duoti jam gerti, kai jis dirba. Būdamas remia ir padeda, kur galima, visada padės, kad jums arčiau vienas kito.

9. Paprašykite jo pagalba

Vyrai mėgsta jaustis reikalingi, todėl dar vienas patarimas, kaip padaryti jį myliu tave daugiau yra prašyti jo pagalbos, kai jums reikia. Nesvarbu, ar tai apskaitinė kažką, atidarant indelį ar keletą patarimų apie tam darbe problemos, nereikia kovoti dėl savo su juo, gauti jo pagalbos. Jis jausis norėjo, jei jūs darote.

load...

10. Šypsotis ir smagiai

Būkite laimingi, kai esate kartu, ir ne tik kalbėti apie visų nuobodu ir nuobodu dalykų. Padaryti laiko some fun, taip pat ir pasistengti džiaugtis gyvenimu kartu. Juokas, jei dažnai geriausias vaistas ir juokas kartu yra dar geriau.

Kaip padaryti, kad jį myliu tave daugiau? Ar turite kokių nors kitų patarimų?

load...