10 patarimų, kaip priimti teisingą sprendimą

Ar aš priimti teisingą sprendimą? Sprendimai, sprendimai, sprendimai… Bet kaip priimti teisingą vieną? Leiskite face it, kuris nėra priėmusi sprendimo, o tada apgailestavo jis? Bet, su keletą paprastų patarimų nustatyti jus teisinga kryptimi, priimdama sprendimus, gali tapti daug lengviau. Čia yra mūsų viršų dešimt patarimų, kurie padės jums priimti teisingą sprendimą, kitą kartą, kad jūs susiduria su sudėtinga:

1. Žarnų jausmas yra puikus, tačiau įsitikinkite, kad turite visus faktus pirmą kartą

Mūsų pirmoji reakcija yra ne visada geriausias. Norėdami išvengti pasakyti, kad neapdairumas yra puikus dalykas, atidžiai apsvarstyti visus priešais jus galimybes ir apsvarstyti taip pat visus galimus rezultatus. Kuo daugiau faktų, kad jūs turite prieš jus, tuo lengviau bus sprendimą, kad jūs turite imtis.

2. Visada gauti antrą nuomonę

Kitas patarimas, kaip priimti teisingą sprendimą yra gauti antrą arba trečią nuomonę. Jūsų pačių sprendimus visada turėti įtakos savo nuomonę ir savo jausmus. Atminkite, kad kiti žmonės gali turėti skirtingą priimti sprendimą, kad jūs turite padaryti, ir jie gali būti geriau pamatyti didesnį vaizdą.

load...

3. Suprasti problemą, prieš bandant rasti atsakymą

Įsitikinkite, kad jūs tikrai suprasti, kas yra problema, prieš bandant rasti atsakymą. Dažnai priežastis problema buvo tikroji problema, o ne iš karto akivaizdu, skubotų.

4. Paimkite savo laiko…

Posakis „aktas skubotai, atgailauti už savo laisvalaikį“, yra verta apsvarstyti. Ar negali būti priversti priimti sprendimus per greitai, prieš jums turėjo galimybę tinkamai pasverti visus pliusus ir minusus, ką jūs ketinate daryti.

5…. Bet nustatyti sau terminą, vilkinimas bus nieko spręsti

Pasakęs, kad jums reikia imtis savo laiką, jūs vis dar reikia priimti sprendimą, galiausiai, ir kai kas sako, kad tik blogas sprendimas nėra priimant sprendimą ne visiems. Nustatykite laiko skalę, kurioje padaryti savo sprendimą, nes vilkinimas bus nieko išspręsti.

6. Sudarykite privalumus ir trūkumus sąrašą

Paimkite popieriaus lapą ir piešti liniją centre. Dabar, užsirašykite savo sprendimą privalumus vienoje pusėje ir minusus, kita vertus, su svarbą laipsnį iš dešimties šalia kiekvieno. Tai senas būdas pažvelgti į sprendimą, tačiau, jei jūs pažymėti savo privalumus ir trūkumus, sąžiningai, tai padės jums ateiti į sprendimą.

7. Įsitikinkite, kad esate sveiko proto-nustatyti, kad sprendimą

Jei turite svarbų sprendimą padaryti, tada svarbu įsitikinti, kad jūs turite orientuota į problemą, prieš jums padaryti. Įsitikinkite, kad esate ramus proto būsenos ir kad nėra jokių ramiai aplink jus. Tokiu būdu, jums bus suteikta galimybė sutelkti visą savo dėmesį į po ranka sprendimą.

8. Negalima priimti svarbius sprendimus, kai esate pavargę

Jei bandysite ir priimti sprendimą, jei esate pavargę, tada jums yra labai tikėtina, kad imtis klaidingą vieną. Palaukite, kol bus tinkamai pailsėję ar jums bus linkusios į vartojate greičiausias ir lengviausias sprendimą, o ne geriausias.

9. Išbandykite ir kūrybiškai mąstyti apie problemą

Susidūrę su, kas atrodo, paprastas, vienas ar kitas pasirinkimas, nepamirškite siekti trečiojo, alternatyva. Būkite kūrybingi ir apsvarstyti, jei yra ir kitų variantų, kad jūs net minties apie dar. Atsakymas gali gulėti netikėtas.

load...

10. Miegoti problemos

Tyrimai parodė, kad miega ant problema iš tiesų gali padėti jums rasti sprendimą į jį. Kai miegate, jūsų smegenys turi daugiau šansų, apdoroti informaciją ir prisiminimus ir jis gali sugalvoti geriausią sprendimą.

Kaip priimti teisingą sprendimą? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...