10 patarimų, kaip pridėti šilumą į savo kasdienį aprangą

Jausmas spalvingi gali padaryti tiek daug jūsų nuotaika visą dieną. Tai puikus jausmas, ji skatina jūsų pasitikėjimą ir leidžia jums laimingesni. Bet kaip tai padaryti, jei jūs neturite priemones ir, tegul tai pripažinti, mados patarėjai, kad įžymybės visada turės savo pusėje nėra montavimo kiekvieno biudžetą? Čia yra dešimt paprastų gudrybių, kaip gauti tą jausmą su savo kasdienius drabužius.

1. Spalvingi aksesuarai

Tik vienas mažas, bet vertinga, be savo aprangą, pavyzdžiui, skara ar apyranke, ar segė, galite pridėti subtilus užuominą efektingas. Švelni paprastai geriau, kai jūs einate tik vieną mažo to, kad daro visas skirtumas.

load...

2. Groti su spalvomis

Jei jūsų apranga yra pilkai rudos-juodos dalių šmėkla, galite pridėti šiek tiek žavesio jai renkantis batų porą per ryškios spalvos ar vienodai ryškiai rankinė. Arba tiek, kodėl gi ne? A raudoni batai pora būtų daryti stebuklus, kad senas pilkas kostiumas manote yra toks nuobodus.

3. Jauskitės patrauklūs 

Jūs galite jaustis spalvingi net nereikia nieko keisti ant paviršiaus. Keisti savo apatinius, eiti kai šilko drabužiai. Natūralu, jūs (ir jūsų Boo) bus vieninteliai jį pamatyti, bet tai nesvarbu. Svarbu tai jausmas ji sukurs jums.

4. Tai visų audinio

Jūs negalite įpirkti visą garderobą brangių drabužių, bet tikrai gali investuoti į aukštos kokybės gabalus pora derinti su viską, ką dėvėti kasdien. Tik vienas mažas Top gali atlikti visas skirtumas, ir padaryti jums jaustis kitaip.

5. Pakilti virš nuobodulio 

load...

Nuimkite butas padus ir gauti iš kulniukai pora. Kartais tai viskas, ką reikia padaryti, norint jaustis labiau pasitikintys, daugiau žėrintis ir patrauklesnė. Jei nėra naudojami aukšti kulniukai, traukinys į namie, o siekiant sumažinti pasitempiau čiurnos ar blogiau riziką. Taip, dėvėti aukštakulnius užima šiek tiek mokymo, bet tai verta!

6. Gauk sau perlų vėrinį 

Daugelis mano, kad perlai yra galutinis Glamour aksesuaras. Jie kalba stilių, vėsa ir grožį. Ir jie ateina į tiek daug skirtingų dizainų, tik pasiimti savo pasiimti. Perlai tradiciškai eiti su verslo stiliaus apranga ar atsitiktinis elegancija, bet nedrįsta stumti kas priimtini ribas. Tiesiog nereikia dėvėti juos su jumpsuit, gerai?

7. Kičas yra taip pat spalvingi

Jei nenorite jaustis subtilus ir aristokratų tik šiandien, eiti kičo efektingas. Juvelyriniai dirbiniai, ir daug juo, ryškių spalvų gali gyvinti savo dieną ir savo aprangą panašūs. Pridėti platų diržą, skirti asmenims, kuriems supersized goldish lankus ir baigsite.

8. Sunkusis metalas nėra miręs 

Metalinis papildymas jūsų apranga duos jums, kad cool atrodo, be jokių ryškių spalvų, jei jums nepatinka jiems. Jūs neturite, todėl šypsena. Metalinės karšta dabar, todėl jums neturėtų turėti daug problemų ieškant sijonas arba viršuje arba liemenė įtraukti į savo kasdienį garderobą.

9. Kvepalai

Glamour ne tik į žiūrovo akis, jis taip pat jų nosį. Dėvėti kvepalų, kad leidžia jaustis kaip žvaigždė. Kartais, kad viskas efektingas jums reikia, ypač, jei jūs neturite laiko planuoti aksesuarais ryte.

10. Būk savimi 

Tai patikimiausias būdas surasti tikrai puikus. Sekite savo intuicija, nebijokite derinti drabužius ir aksesuarus taip, kad uciekł nuo to, kas madinga dabar. Po mados aklai ne jums spalvingi. Iš tikrųjų tai gali padaryti jums jaustis juokinga – tai tik nėra jūsų dalykas, todėl praleisti jį. Suknelė, kaip jums patinka ne kelią žurnalas jums pasakys, kad tai taip paprasta, kaip kad.

load...