10 patarimų, kaip pradėti naują gyvenimą

Kai kuriems žmonėms, už naujai pradžiai reikia yra pareikštas dėl didelių pokyčių savo gyvenime, kad daro iš naujo įvertinti, kur jie vyksta. Tai galėtų būti Bendraujame, netekties Griauti, arba darbo praradimas. Kitiems, nors, reikia pokyčių tiesiog ateina įkvėpimas. Nepriklausomai nuo pokyčių katalizatorius, turite pradėti manyti, kad kaita yra įmanoma taip, skaitykite toliau, ir rasti dešimt įkvepiančių patarimų, kaip pradėti naują už jus.

1. Apžvelgti kur esate

Sunku planuoti naują maršrutą, jei jūs nežinote, čia jūs pradedate nuo. Apžvelgti, kur esate dabar, kas jums patinka ir ką nepatinka, ir priima teigiamus sprendimus padaryti pakeitimus, kad bus padaryti laimingą.

2. Nemanykite, kad tik todėl, kad jis visada buvo, reiškia, kad ji visada turi būti

Nepriklausomai nuo priežasties jums nuspręsti, kad norite pradėti iš naujo, nereikia teisti ateitį vien dėl savo praeities patirtimi. Pradėti nuo prielaida, kad viskas yra įmanoma ir nebijokite sekti svajonę ar dvi.

load...

3. Atleisk ir tada jūs galite pereiti

Kitas svarbus patarimas, kaip pradėti naują gyvenimą yra atleiskite kai kurių dalykų. Pereinant prie naujų ganyklų dažnai reiškia išmokti, kaip atleisti ir pamiršti. Nesvarbu, ar tai reiškia, kad atlaidus ką nors, kas jums pakenkti ar atleisti sau, kol jūs atleiskite skausmo ir atleisk, bus sunku palikti praeitį už jus ir pradėti iš naujo.

4. Išeiti iš savo kelią bandyti naujus dalykus

Prieš pradėdami savo naują gyvenimą, kodėl gi ne pabandyti keletą alternatyvų pirmasis ir sužinoti, ką jums tikrai patinka? Tai gali būti taikoma, kad nieko, skaityti tipų knygų jūs niekada skaityti anksčiau, bandyti naujus pomėgius ar suteikiant naują karjerą eiti. Jūs niekada nežinote, kol bandysite ją, todėl dabar pats laikas eksperimentuoti.

5. Nebijokite imtis būgniniai

Visada yra tikimybė, bandant naujus dalykus, kad mes ne taip, kaip jis ar ji bus negerai, bet tai, kaip mes mokomės. Jei vienas kelias, kad bandote neveda jus ten, kur norite būti, tada bandykite kitą ir neleiskite laikinas gedimas gauti į savo ieškant galiausiai laimės kelią.

6. Išlipęs ir sutikti naujų žmonių

Kitas patarimas, kaip pradėti naują gyvenimą yra susitikti su naujais žmonėmis. Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip daugiau sužinoti apie įvairių galimybių yra pasikalbėti su žmonėmis už savo įprastos grupės draugų. Mes paprastai linkę maišyti su žmonėmis iš tų pačių sluoksnių, arba panašių vietų, ir jie tikriausiai paskatins jus likti ten, kur esate. Susitikimas daugiau žmonių iš įvairių sluoksnių gali suteikti jums naujų idėjų ir visiškai naują perspektyvą gyvenime.

7. Išmokite būti savanaudis (gera)

Jei esate tikrai ketina padaryti viską pradėti iš naujo, tada jūs ketinate turėti įdėti save pirmiausia šiek tiek daugiau. Tai nereiškia, kad jūs turite vaikščioti visame žmonėms, bet jums reikia nustatymo, jei esate pavyks tai. Nėra nieko blogo, ne visi ieško po numeris vienas, kartais.

8. Parašykite savo misiją

Kitas puikus patarimas, kaip pradėti naują gyvenimą yra parašyti savo misiją. Visi geri įmonės turi misiją ir todėl turėtų būti jums. Misijos teiginys yra tiesiog aukšto lygio tikslus, kad jūs galite grąžinti į, priminti sau, kodėl tu darai, ką darai, sąrašas. Priešingu atveju, galite rasti sau, pavyzdžiui, dirbant visas dienos valandas uždirbti pinigus, kad jums malonu, užuot jokių valandas nemokamai per dieną, kad iš tikrųjų būtų laimingas.

9. Būkite didžiuojuosi, kad skiriasi

Jei ketinate atitrūkti nuo to, ką jau tada jūs ketinate atrodyti skiriasi nuo tų aplink jus. Ėjimo savo kelią gali padaryti jums išsiskirti iš minios, bet tada ji yra mažai tikėtina, kad jums bus pasiekti savo tikslus, jei visi jūs darote, yra išbandyti ir tilptų ir sekite kitus.

load...

10. Mėgautis kelione!

Tiek, kiek mes kartais gali norėti, mes galime ne tik prabusti vieną dieną ir būti naujame gyvenime. Ką mes galime padaryti, tačiau yra ne mažiau kaip padaryti pradėti kelionę. Taigi, jei jūs nusprendėte pradėti iš naujo, ką jūs laukiate ?! Negalima atidėti; pradėti, nes, tuo greičiau gausite vyksta, tuo greičiau jūs atvykstate.

Kaip pradėti naują gyvenimą? Kokie jūsų patarimai?

load...