10 patarimų, kaip pradėti mylėti, kaip atrodote

Mes visi pažvelgė į veidrodį ir nekentė, ką mes matėme spoksoti atgal vienu ar kitu metu. Jei tai ne tamsūs ratilai aplink akis, kad yra skatinančios mus atšaukti matau kas šiandien, tai šiaudų, kaip plaukai, kad daro mums atšaukti matau kas nors dar kartą.

Tačiau kai kurie iš mūsų, nekenčia kelią Ieškome yra manija tiek. Nesvarbu, kaip sunku mes stengiamės, mes tiesiog negali šilta mūsų atspindį veidrodyje. Mes Asmenukės apie save – iš milijonų skirtingų kampų – tik pamatyti, ką mes atrodome ir Grimace kai mes matome, kas žiūri atgal į mus. Jis tiesiog atrodo nieko panašaus Angelina Jolie. Atodūsis.

Bet nekenčia sau yra blogėjimą, kur savigarba yra priemoka. Atėjo laikas gauti savo pasitikėjimą atgal ir pradėti mylėti taip, kaip jums atrodo. Taigi leiskite pažvelgti 10 patarimų, kaip išmokti mylėti save išvaizdą, taip pat savo išvaizdą.

load...

1. Sustabdyti Lyginant save su kitais

Pirma ir viena svarbiausių patarimų apie tai, kaip išmokti mylėti save ir mylėti taip, kaip jums atrodo yra sustabdyti lyginant save su kitais. Kaip ponios, mes galime tapti šiek tiek apsėstas mūsų kūno įvaizdį. Mes Uzsitiens per įžymybių žurnalų, ir pamatyti, apakinti Snaps spalvingas moterų su kojelėmis mirti. Mes einame į darbą ir grožėtis mūsų kolegos kreives ir linkime mes galėtų atrodyti, kad. Tada mes grįžtame namo ir raukytis priešais veidrodį.

Būtent šie palyginimai, kad jums žemyn ir sukelti jums nepatinka, kaip jums atrodo. Atėjo laikas liautis lyginti savo kūną kitiems, ir vietoj to, UŽDAVINIAI, kas turtas turite.

2. Ačiū Your Body 

Kitas geras patarimas, kaip išmokti mylėti save ir savo išvaizdą yra pažvelgti į savo kūno išvaizdą ir būti dėkingi už tai, ką ji gali padaryti už jus.

Jei jūs turite dvi kojas ir gali vaikščioti ir paleisti be jokio vargo, būti dėkingi.

Jei jūs turite dvi rankas ir gali kelti ir nešti bakalėja, būti dėkingi.

Jei jūs turite puikiai tiesia stuburą, kuris suteikia jums jokio skausmo, būti dėkingi.

Daugelis iš mūsų tiesiog nevertina tai, ką mes turime, kol mes matome, kaip sunku kiti gavo jį. Atėjo laikas, kad jums pradėti mylėti savo gerai veikiančią kūną ir orientuota į tai, ką Jūs turite būti dėkingi už.

load...

3. Kalbėti apie ką nors kita,

Kuo daugiau kalbate su savo draugais apie savo išvaizdą, tuo daugiau jums bus galvoti apie savo gedimus ir trūkumus.

Problema yra ta, kad jis gali būti labai lengva gauti kalbame apie mūsų išvaizdą su mūsų draugais, nes tai dažnai vienas dalykas, kad yra mūsų sąmonėje labiausiai. Mes manome, kad apie tai dažnai, o kai mes gauname kartu su mūsų draugais kavos ir pokalbio, mes tiesiog turime apie tai kalbėti.

Atėjo laikas keisti temą ir kalbėti apie ką nors kita. Vaikams, karjera, filmai, muzika… Nieko!

Išskyrus pasirodymai.

4. Nustokite ieškoti veidrodyje

Kada nors buvo tikrai blogas gerklės? Bet jūs nuolat ryjant dažniau „patikrinti, ar tai dar geriau“, ar ne? Mes visi tai padaryti.

Bet nuolat patikrinti, ar tai baisus gerklės nuėjo dar tik pabloginti savo vargą. Be to, nuolat tikrinti save veidrodyje tik jums amžinai nuliūdo.

Atėjo laikas sustabdyti žiūri į veidrodį. Atėjo laikas grįžti prie kažko kito, nes nesvarbu, kiek kartų jūs į save pasižiūrėti, jums nereikės ieškoti kitoks! Galite išbandyti šį kampą, tai kampas, ir jūs netgi galite pabandyti automobilio langą, bet atspėti, ką? Jūs vis dar atrodo tas pats! Įvertinti tai, ką jūs turite!

5. Gerbk savo kūną

Kitas patarimas, kaip išmokti mylėti save ir savo išvaizdą yra pradėti gerbti savo kūną. Jūsų kūnas tikrai yra nuostabus dalykas. Jūsų oda pakeičia save kiekvieną mėnesį, o jūsų skrandis pamušalas keičiasi kas penkias dienas. Jūsų skeletas kartą per tris mėnesius.

Jūsų kūnas gali išgydyti labiausiai pavojingą žaizdą, ir ji netgi gali atsigauti nuo vėžio. Tai gali padėti jums laimėti olimpinį medalį, ir ji gali jus pažymint, kol jūs esate daugiau nei 100 metų amžiaus.

Tai neįtikėtinas dalykas, kad nusipelno pagarbos. Užuot dėmesio ką jis rodo jums į veidrodį, kodėl gi ne „nusilenkti“ savo pranašumą?

Tiesiog nereikia nusilenkti pernelyg dažnai, nes kitaip jis gali sukurti ego!

6. Sukurti sąrašą žmonių, kuriuos grožėtis Dauguma

Kas tikitės iki šiame pasaulyje? Sukurti sąrašą.

Jūsų sąraše yra pasaulio lyderiai, savo tėvus, brolius ir seseris, draugus, svetimi jūs tik kada nors pasiekti, kai… Kas nors galite galvoti.

Dabar, manau, kad apie šiuos žmones: ar jų išvaizda prisidėti prie jų sėkmės? Ar tai, kad jie geriau žmonės? Ar Mother Theresa įkvepia milijonus JAV, nes jos gera išvaizda? Ne!

7. Būkite realistai

Kada nugriebto per žurnalo ir gavo nuliūdo, kai jūs pamačiau spalvingi modelio ieško gražus nuotrauką? Ar manote, kad sau: „Norėčiau atrodė, kad“?

Mes visi tai padarė, bet tai nesveika įpročiu.

Dar svarbiau, kad šie vaizdai yra ne reali. Modeliai turi sėdėti per valandų makiažo rutiną prieš jie trauka priešais kamerą. Kaip jie atrodo kasdieniame gyvenime yra labai skirtingi, ką jie atrodo žurnale. Jie tiesiog paprastų moterų, kaip jūs ir aš, su tomis pačiomis dėmės, gedimų ir baimių.

8. Tinkamai apsirenkite

Kitas puikus patarimas, kaip išmokti mylėti save ir kaip jums atrodo yra pasirinkti tinkamą rūšies drabužių. Tai labai lengva laikyti ant senų maudymosi galėtume tilpti į prieš penkerius metus, tačiau jei mes nebe tilptų juos, jie tiesiog skausmingas priminimas, ką mes naudojamas atrodyti.

Be to, nuspaudžiant į komplektus, kad tiesiog nėra jūsų dydis yra tik ketina padaryti daugiau žalos protiškai. Vietoj to, jums reikia norint pradėti dėvėti drabužius, kad jums tinka. Šie drabužiai tikrai padaryti jums jaustis gražiau ir labiau atsipalaidavęs apie tai, kas jūs esate, ir jie atrodys daug geriau! Atminkite, kad jums reikia dirbti su savo kūnu – ne kovoti.

9. Hang out su Shiny Happy People

Hanging out su neigiamu savęs neapykanta žmonėms ne visada yra geras dalykas. Žinoma, jums gali būti suteikta galimybė įsijausti su jais, bet ilgainiui jų negatyvumo yra tik ketina perkelti į jus.

Kuo daugiau jie dejuoti apie dalykus, tuo didesnė skatinami jums bus dejuoti apie dalykus, taip pat – įskaitant savo išvaizda.

Mūsų Kitas patarimas, kaip išmokti mylėti save ir kaip jums atrodo, yra hang out su teigiamais žmonėmis, kurie Embrace Life ir visų ji turi pasiūlyti.

10. Naudokite savo laiko našiau

Pagalvokite apie minučių, valandų, dienų jūs išleidote rūpinimosi savo išvaizda. Visą tą laiką galėjo būti geriau išleisti kažką produktyvaus, pavyzdžiui, padėti kitiems.

Dabar pats laikas naudoti savo valandas išmintingiau. Užuot išleisti pusvalandį sunkių priešais per savo dėmių veidrodį, galite įdėti, kad pusvalandį gerą naudoti arba daro kažką, kad padėtų jums, ar kad padeda kitiems.

Kaip išmokti mylėti save ir kaip jums atrodo? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...