10 patarimų, kaip planuoti nuostabias vestuves, nesulaužant banko

Ak, mūsų svajonė vestuvių. Daugelis iš mūsų užauga svajoja apie mūsų vestuvių dieną; mes įsivaizduoti ilgas, teka baltos suknelės, didžiulis, elegantiškas pastatus, ir mūsų pačių princas žavinga.

Bet, kaip jūs senės, jums rasti sau Prigludęs ant šių vizijų, o bando ne tegul jūsų finansai gauti jūsų žemyn. Bet ne savo proto atgal žinote, kad bankas tik nesiruošia tegul turite vestuvių natūra, kurį matote Disney filmą. Na, ne, nebent jūs norite įsilaužti į banką vistiek.

Dalykas yra, nors, kad jis vis dar labai galima turėti nuostabų vestuves be išlaidų visus savo pinigus, imant paskolą, ir parduoti savo namą, automobilį ir augintiniai pirmą kartą. Taigi leiskite pažvelgti 10 patarimų, kaip planuoti vestuves dėl biudžeto!

load...

1. Pirk sezoninių gėlių

Jūs negalite turėti vestuves be žiedų. Štai kaip turintys langą be stiklo (ar kažkas).

Bet gėlės gali gauti tikrai brangu, ypač jei visi pamergės kiekvienas turi egzotiškų puokštės. Siekiant užtikrinti, kad jūsų gėlės yra ne taip brangu, bet vis dar atrodo nuostabi, galite pirkti sezonines gėles. Tai bus dar puikiai atrodo, ypač jei džiazo juos su gražiu klausomas kriaušių ir juostelės, tačiau jie kainuos daug mažiau.

2. Gėlės nereikia būti visur

Turėsite daug lentelių vestuvių dieną daug, ir ji gali būti labai lengva daryti prielaidą, kad jums reikia gėles ant kiekvieno stalo. Bet tai bus tik pridėti daug išlaidų, nes gėlės yra dažnai yra vienas iš brangiausių dalių vestuves. Ir todėl, kad yra tik tiek daug iš jų, pinigai tikrai gali Zliczać.

Mes rekomenduojame, kad vietoj gėlių ant kiekvieno stalo, tu gali eiti su keliais nebrangiai vazos, kurie yra pripildomi vandeniu arba net žvakės.

3. Jums nereikia tortą

Šių dienų, vis daugiau ir daugiau porų atsisakant tradicinių, (per) Grand vestuvių tortą. Vestuvių tortą tikrai brangus, ir gali jums kainuoti daugiau nei $ 1,000. Be to, daugelis Svečiai dažnai skundžiasi, kad jie neturi net kaip vestuvių torto, bet valgyti tai tik todėl, kad „tai yra vestuvės.“

Nesinori turite turėti vestuvių tortą. Vietoj to, kodėl gi ne eiti bufetas desertas ar net kelis keksiukus? Kiekvienas myli cupcakes, ir jie daug mažiau slegiantis valgyti per daug.

4. Naudokite Fotografas išmintingai

Kitas patarimas, kaip planuoti vestuves dėl biudžeto yra naudoti fotografą protingai. Profesionalūs fotografai ima daug pinigų imtis keletą Snaps vestuves. Taip, jie labai gerai, ką jie daro ir prisiminimai jie padeda išsaugoti yra tikrai neįkainojamas.

load...

Bet vis tiek turi būti riba. Žinoma, jūs tikriausiai norite, kad kas nors imtis savo vestuvių nuotraukas. Bet ar tikrai juos reikia fotografuoti registratūroje? Jei atsakymas yra „ne iš tikrųjų“, tada atsisakyti. Tai bus jums sutaupyti pinigų, ir jūs visada galite imtis Snaps ant savo kameros ir telefonams.

5. Būkite kūrybingi apie savo vestuves

Tai dažnai vestuvių vieta, kad įteka didžiąją dalį savo kapitalo, bet mes visi pajusite išsinuomoti įspūdingas vietą. Galų gale, dauguma jūsų šeimos nariai tikriausiai pasamdė kažkur Grand jų vestuves, ir jūs, be abejo, jaučia poreikį padaryti tą patį.

Bet jei esate tikrai kūrybingi apie vestuvių vietą, jums gali būti suteikta galimybė samdyti perlas, neturi kainuoti daug pinigų ne visi. Pavyzdžiui, teatras etapas kainuos daug mažiau nei išnuomojant visą salę, ir dar įdomus kiekvienas gali turėti bus tokia pat gera.

6. Būk atrodo apsvaiginimo

Norite atrodyti gražiai ir savo vestuvių dieną, tiesa? Žinoma, jūs! Bet niekas sakė, kad jūs turite samdyti profesionalus makiažas menininko, kuris bus atsakingas už jums nedidelį likimas transformuoti jus į Disney Princess. Vietoj to, mes tiesiog padarė manyti, kad tai yra geriausias būdas tai padaryti dalykus, nes visi kiti tai daro.

Realybė, nors, yra tai, kad jūs galite lengvai padaryti sau atrodo graži ir sąnaudų, kad makiažas menininko ima frakcija. Norėdami sužinoti, kaip imtis sau universalinėje parduotuvėje keletą dienų anksčiau nemokamai perdaryti ir ištirti, kaip jie tai daro ar žiūrėti vestuvių makiažo vadovėliai „YouTube“.

7. Paklauskite draugų pagalbos

Kitas patarimas, kaip planuoti vestuves dėl biudžeto yra paprašyti savo draugų pagalbos. Turite draugą, kuris gali nufotografuoti kaip profesionalas? Nuoma juos savo vestuves. Kaip apie draugo, kuris žino, kaip taikyti makiažas ir gali paversti Jus į deivė? Nuoma juos taip pat. Draugas, kuris rengia? Gaukite juos ant jo!

Įdarbinimas savo draugų, kad padėtų jums yra vienas iš geriausių būdų, kaip sutaupyti pinigų, kai planuojant vestuves. Jie bus tik tokia gera, kaip profesionalus, bet jie ima daug mažiau pinigų – arba jie net tai padaryti nemokamai!

8. Cut Jūsų Svečių sąraše žemyn

Kitas geras patarimas, kaip planuoti vestuves dėl biudžeto yra įsižiūrėti į tavo svečių sąrašą ir bus negailestingai su juo.

Ar jums tikrai reikia visus tuos vaikus?

Ar jums reikia bet vaikus?

Ir bendradarbiai? Tikrai? 

Skiedimas savo svečių sąrašą yra nuostabus būdas sutaupyti šiek tiek pinigų, kai jis ateina į planuojate savo vestuvių dieną, todėl mes rekomenduojame, kad jūs tiesiog kviečia žmones, kurie tikrai nori savo vestuves.

9. Marry Per savaitę

Gerai, tai tradicinis tuoktis savaitgalį, bet, kaip jūs tikriausiai galite pasakyti dabar, tai tradicinė medžiaga, kuri yra užtikrinti liaudies pertraukos bankas nuo vestuvių dieną.

Tai gerai žinoma, kad savaitės viduryje vestuvės yra daug pigiau nei savaitgalio vestuvėms, ir iš tikrųjų jūs turbūt galėtų tikėtis mokėti trečdaliu mažiau, jei ištekėjo pirmadienį, antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį.

Tiesiog įsitikinkite, kad kiekvienas gali gauti laiko nedirbate ir esate auksinis!

10. Skolintis Automobilių

Mes visi norime keliauti stilingai mūsų vestuvių dieną, ir tai kas moterims teisė į roko iki bažnyčios prabangiame automobilyje. Bet šie automobiliai gali būti labai brangi. Prieš užsisakydami vieną, kodėl neklausia savo draugams, jei jie gavo vieną galite skolintis? Jie gali neturėti, bet tai tikrai verta kadro.

Kaip planuoti vestuves dėl biudžeto? Kokie jūsų patarimai?

load...