10 patarimų, kaip perimti savo ex

Nesvarbu, kiek kartų mes buvome per jį anksčiau, ar kas darė dempingas, kad iki šiol visada bus sunku, ką reikia pereiti. Kai jūs turite pro pradinio žlugimo šoko, nors, ten ateina tikrai sunku dalis ir tai išmokti pamiršti savo ex ir perkelti į savo gyvenimą. Jūs tikriausiai niekada visiškai pamiršti jį ir kodėl jūs turėtumėte, nes turėjau puikias kartus kartu, prieš blogų atvyko. Per pirmuosius kelis mėnesius po split, nors, jums reikia išbandyti ir įdėti savo ex iš savo proto, todėl čia yra dešimt naudingų patarimų apie tai, kaip gauti per savo ex.

1. Negalima išeiti ir prisigerti!

Jums gali kilti pagunda išeiti ir šaliai sunku pamiršti savo ex, bet tai niekada geras žingsnis. Alkoholis leis jums jį pamiršti keletą valandų, bet jis taip pat privers Jus pamiršti, kas jūs esate ir jūs taip pat gali baigtis su kai nevykėlis jums susitikti klube. Viskas, ką jums bus išeiti, kad yra blogai, galvos skausmas ir visa apkrova apgailestauja.

2. Negalima užrakinti save nuo savo namų

Pasakęs, kad jums nereikėtų eiti ir prisigerti, tekinimo save į atsiskyrėlio nepadės jums nei! Neišeinant iš namų, verkia per nuotraukas savo ex ir žiūrėti romantinius filmus, vėl ir vėl yra tik ketina padaryti jums jaustis dar blogiau. Išeiti ir praleisti šiek tiek laiko su šeima ir draugais laiką ir iškrauti savo jausmus ant kažkam esate arti, jei reikia.

load...

3. Stop persekiojo jį „Facebook“

Kitas patarimas, kaip gauti per savo ex yra sustabdyti persekiojo jį „Facebook“. Tai bus sunku išvengti patikrinimo, kas jūsų ex iki, žiūrėdamas jį „Facebook“ pagundai. Vienintelė priežastis, kodėl jums turėtų būti ieško savo profilyje „Facebook“ arba „Twitter“, yra jį užblokuoti ir nebestebėtumėte jį. Jums reikia pripažinti, kad tai yra daugiau. Neatsilikti nuo savo kasdienybės socialinės žiniasklaidos svetainių nesiruošia padėti jums tai padaryti.

4. Ar galima sau laiko graužtis

Kitas svarbus patarimas, kaip gauti per savo ex yra leisti sau graužtis, ir keletas ašaros privalo atsitikti. Tai užtruks laiko gauti per savo ex, todėl nereikia eiti tiesiai pažintys vėl suteikti sau šiek tiek laiko išgydyti. Tai laikas, kai draugai tikrai taps svarbu, tad pasiekti jiems papasakoti, kaip jaučiatės ir jie padės jums gauti per savo ex.

5. Laikyti užimtas

Kitas patarimas, kaip gauti per savo ex yra išlaikyti save okupuota, o ne duoti savo galvoje laiko Brody. Jūs tikriausiai turite šiek tiek laiko savo rankose, todėl užpildyti savo dienoraštį su datomis pamatyti draugus, grįžti į savo įprastą treniruočių grafiką ir vėl pradėti hobis, kad jums buvo sulaikytas. Pažvelgti į tai, kaip galimybę daryti viską, ką norite daryti, bet jūs niekada turėjo laiko padaryti anksčiau.

6. Cut visus ryšius su savo ex

Nebandykite ir likti draugais su savo ex, arba manote, kad vilioja jį atgal. Net jei susitaikymas gali būti įmanoma, kad ateityje, jums vis tiek reikia duoti sau šiek tiek erdvės dabar. Taip pat atminkite, kad jūsų ex tikriausiai šiek tiek supainioti tuo momentu, todėl neleiskite jam string kartu. Jei jis klausia, susitikti su jumis, pasakyti NE.

7. Išsiaiškinti prisiminimai

Lygiai taip, kaip jūs jį nutraukė dėl „Facebook“, jūs turite gauti jį iš savo gyvenimo namuose taip pat. Taigi, mūsų kitas patarimas, kaip gauti per savo ex yra pašalinti iš akiračio jokių priminimų, kaip ir nuotraukas, jo drabužius, arba bet jo stuff, kad jis paliko vonioje. Turėti gerą aiškią-aplink jūsų namus, net pertvarkyti baldus ir tai padės jums jaustis labiau kaip jūs darysite švarų, šviežią pradžios.

8. Sutinku, kad jūs praleidote jį

Jūs praleisti savo ex ir, tam tikrą laiką, kad bus skausminga. Neleisk, kad bus pretekstas eiti veikia atgal jam ar tai bus tik trumpą laiko, kol jums padalinti vėl, ir jums bus atgal, kai jums pradėti. Sutinku, kad jūs visada turės mielai prisimena savo ex ir, laikui bėgant, tie prisiminimai atneš šypsena ant veido, o ne jums liūdna.

9. Nepamirškite, kodėl jums padalinti

Kai pirmą kartą lūžti su vaikinu, jums tikriausiai bus galvoti tik visų gerų dalykų apie jį, kad jums bus praleisti. Priminkite sau, kai kurie iš blogų dalykų per daug, ir kodėl tu lūžti nepamirškite priežastis.

load...

10. Apžvelkite tai kaip teigiamą žingsnį ir naujos pradžios 

Jums reikės šiek tiek laiko graužtis, bet pabandyti ir surasti apie tai, kas nutiko teigiamų. Tai yra tik vienas mažas skyrių jūsų gyvenime pabaiga, o dabar, kad ji yra daugiau, galite pradėti laukiu kito, įdomus įmoka kad dar turi ateiti. Laikas judėti į priekį.

Kaip gauti per savo ex? Kokie jūsų patarimai?

load...