10 patarimų, kaip pasiekti geresnį jūsų santykių laiką

Nesvarbu, ar jūs ką tik pradėjo susitikinėti, ar buvo vedęs metų, todėl įsitikinkite, kad jūs praleisti laiką kartu, kaip pora, yra gyvybiškai svarbi dalis to, ką daro santykiai sėkmingas ir laimingas. Dauguma žmonių supranta priėmimo laiką santykių svarbą, bet su tiek daug kitų dalykų vyksta žmonių gyvenime, tai dalykas, kuris dažnai ignoruojamas. Nebūk vienas iš tų, kurie palieka per vėlu, kad jų santykiai prioritetas, skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip galite gauti daugiau, kad visi-svarbus kokybės laiką kartu.

1. Paimti į rutinos

Nebūkite kaip laivų, kurie praeina per naktį, patekti į kasdienybę, kur jūs nustatėte kartus būti kartu. Padaryti įprasta, kad jūs visada turite pusryčiai kartu 7.30am, pavyzdžiui; ir tada, vakare, vaikai eiti miegoti 9.00pm ir jūs turite vyno stiklą 9.30pm. Tai gali atrodyti šiek tiek šalta, tvarkaraščių savo gyvenimą kartu, kaip šis, bet šiandienos užimtas pasaulyje, tai gali būti vienintelis būdas užtikrinti, kad jūs pasidalinti kokybės laiką kartu.

2. Turėti reguliarų data naktį

Padaryti vieną naktį per savaitę, ar vieną naktį per mėnesį, naktį, kad jūs visada eiti į pasimatymą kartu. Jei turite nustatytos dienos, tai lengviau jums suplanuoti savo dienoraščius ir ji bus lengviau rasti reguliariai aukle taip pat.

load...

3. Rasti hobis, kad galima daryti kartu

Svarbu, kad jūs turite savo individualius interesus, bet dalintis hobis gali padėti tave kartu. Rasti kažką, kad jums būtų tiek džiaugtis, ir padaryti laiko dienoraščiai siekti, kad susidomėjimą. Dirbti kartu su projektu, taip pat padės sukurti obligacijų tarp jūsų.

4. Pasistengti būti toje pačioje patalpoje!

Nėra jokios priežasties jums būti viename kambaryje darbo kompiuteryje, o jūsų partneris yra kitame kambaryje skaitant knygą. Pabandykite ir pasidalinti darbo laiką kartu organizuojant savo namus, todėl galite būti kartu dažniau.

5. Palaikykite ryšį su technologijomis

Text „ir“ Facebook ten nėra tik paauglių; Jūs galite naudoti ją palaikyti ryšį per daug. Pranešimai per dieną jus informuosime, ką kiekvienas iš jūsų daro ir galbūt net galima rasti keletą netikėtų akimirkų, kai jūs galite gauti kartu kavos ar papietauti.

6. Supaprastinti savo dienoraštį

Susėsti kartu ir išsiaiškinti, kur yra jūsų laikas eina. Eiti per savo dienoraščiuose, ir pamatyti, jei jūs tikrai reikia daryti visus tuos dalykus, kad jūs darote. Jūsų santykiai yra svarbus, todėl galbūt jūs turėtumėte apsvarstyti nuleisti vieną ar du dalykus, kad jūs vienas nuo kito.

7. Ar favoritai kartu

Tai gali būti svarbu patraukti kiekvieną galimybę turite ir net daro eiliniai favoritai gali būti šansas jums praleisti šiek tiek laiko kartu. Jūs galite valyti namus, plauti automobilį, virti maistą ir kalbėti tuo pačiu metu. Kodėl atliekos, brangų laiką daro skirtingi favoritai skirtinguose kambariuose?

8. Čiupkite kas antras galite

Jis nesiruošia nužudyti tave būti penkias minutes vėlu paskyrimo, todėl patraukti kas antras galite būti kartu. Net jei jūs patenkinti, kai vienas iš jūsų yra išeitis, o kitas yra pakeliui į, dar yra tikimybė, už penkių minučių bučinys ir priglausti.

9. Negalima pamiršti, kad yra pietų per

Taigi, jūsų kita pusė darbų; jūs abu gauti pietų pertraukas, ar ne? Nešvaistyk savo pietų pertraukas su savo stalo sumuštinį, išeiti ir susitikti savo partnerį pietums ar pasivaikščioti po parką.

load...

10., tai geriausiai padaryti, kai jūs gausite laiko

Su visais apribojimais savo laiką, labai svarbu, kad, kai esate kartu, jūs padaryti, kad laiko skaičiavimas. Nesupraskite į grįžo namo, žiūri televizorių tiek ir užmigti įpročio. Išjunkite telefonus, planšetinius kompiuterius ir televizorių, ir praleisti laiką kalbėti ir juoktis kartu vietoj.

Kaip išlaikyti santykius stiprus? Kokie jūsų patarimai?

load...