10 patarimų, kaip paimti geriausias nuotraukas kada nors

Ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl kai kurie žmonės, atrodo, kad būtų galima fotografuoti puikias nuotraukas, bet tavoji niekada išeiti taip, kaip norite? Jums bus malonu sužinoti, kad jūs neturite imtis naktiniai klasių išmokti fotografuoti puikias nuotraukas. Jūs tiesiog turite žinoti keletą pagrindinių metodų, kurie bus pagerinti savo nuotraukas kokybę ir žinoti kai kurias bendras klaidų, kad žmonės daro, kai jie fotografuoti. Jei norite pradėti vartoti geresnes nuotraukas rytoj, perskaitykite šiuos dešimt patarimų, kaip imtis gerų nuotraukų ir pradėti mylėti savo nuotraukas.

1. Perkelti arčiau

Bendra klaida, kad žmonės, ypač kai fotografuojant draugais ir šeima, kad, tai, kad jie stovi per toli nuo objekto. Turėtų būti siekiama užpildyti savo nuotrauką su savo klausimu dauguma, o jei asmuo, kuris bus savo veidą. Visas ilgis žmonių nuotraukos nėra labai įdomi, todėl keltis taip arti objekto, kaip jūs galite, bet ne taip arti, kad vaizdas eina nesufokusuotas.

2. Ne visada patalpinti savo temą į nuotraukas centras

Iš paveikslėlio viduryje paprastai nėra geriausia vieta jūsų objektas atrodo. Galite atnešti daug daugiau gyvybės į savo nuotraukas, jei jūs įdėti savo temą truputį ne centre. Jei jūs turite fotoaparatą, kuris turi automatinį fokusavimą, tada jums teks užrakinti dėmesį, nors, nes jis bus automatiškai sutelkti dėmesį į ką yra jūsų nuotrauka centro.

load...

3. Fotografijų žmonės, kai jie nekelia

Turintys žmonės visada kelti savo nuotraukas taip pat galite padaryti jūsų nuotraukos nuobodu. Jūs gausite daug daugiau įdomių nuotraukų, jei vartojate juos, kai jūsų objektas daro kažką, pavyzdžiui, darbo ar žaisti sporto. Kol objektas neturi prieštarauti, jūs taip pat galėtų pabandyti fotografuoti, kai jie nesitiki ją.

4. Padaryti akių kontaktą su savo temomis

Patekus į akis veikia kaip gerai nuotraukas kaip ji realiame gyvenime, todėl dar vienas patarimas, kaip imtis gerų nuotraukų, kai esate fotografuoti žmonių, gauti savo fotoaparatą prie jų akių lygyje, o tada gausite daug patrauklesnį vaizdą. Tai ypač svarbu, kai fotografuojate vaikus. Gauk save iki jų lygio, ir jūs galės fiksuoti savo šypseną.

5. Visada patikrinkite, kas fone

Nebent jūs sąmoningai bando įtraukti kažką susidomėjimo paveikslėlį fone, tai geriau pabandyti ir padėkite savo temą, kol paprasto fone. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT savo przystawkę, skirkite laiko pažvelgti į tai, kas gali būti už objekto taip, kad jums nereikia gauti dalykų, pavyzdžiui, lenkai išlindęs iš žmonių galvų, ar gėlės dygsta iš savo ausų.

6. Išbandykite šaudymo iš skirtingų kampų

Vienas iš būdų lengvai pagerinti savo nuotraukas kokybę yra šaudyti savo dalykus iš neįprastų kampų. Dauguma nuotraukų, kad jūs matote yra paimti iš to paties kampo, nes tai lengva padaryti, bet, jei jūs gaunate ant savo kelio, pavyzdžiui, galite imtis daug daugiau įdomus paveikslėlį savo tema. Fotografavimo iš žemesnės perspektyvos taip pat įdėti į dangų paveikslėlyje, kuri bus suteikti jums su dideliu, be nereikalingų, fone.

7. Žinoti blykstės diapazonas

Dar vienas iš bendrų nuotraukų klaidų yra fotografuoti dalykų, kurie yra per toli, kad blykstė būtų veiksminga. Tai turi išleidžia dalykus tamsoje ir apšvietimo iki neįdomu įgytas žinias poveikį. Ieškoti blykstės ant fotoaparato asortimentą ir įsitikinkite, kad dalykai yra visada gerai tame areale.

8. Atkreipkite dėmesį į šviesą

Apšvietimas daro didžiulį skirtumą, kaip nuotrauka atrodys, todėl dar vienas patarimas, kaip imtis gerų nuotraukų yra padaryti šiek tiek eksperimentuoti su šviesa, taip, kad jūs galite sužinoti, kaip tai paveiks jūsų nuotraukų. Ryškioje saulės šviesoje, pavyzdžiui, gali išryškinti raukšles senesnėje asmens odos, o minkštesnė šviesa padės juos nuslėpti. Taip pat galite naudoti šviesos sukurti įdomių šešėlius ir nuotraukas siluetas.

9. Naudokite paramsčiai

Kai jūs fotografuojate žmones, jūs galite lengvai pridėti palūkanas su rekvizitas. Kažkas kramtymas į „Apple“, turintis gėlė, ar vaikas su žaislu, atrodys be galo įdomesnis nei tiesus paveikslėlį iš jų stovėjo kieto kelti.

load...

10. Paimkite kadrų seriją

Nevartokite tik vieną nuotrauką tema, imtis visą eilę ir priima sprendimą dėl patikusią vėliau. Su skaitmeniniais fotoaparatais, jūs neturite jaudintis dėl išsekimo filmą nebėra, todėl rankai iš skirtingų kampų ir pozicijų ir jūs turite geresnę galimybę užfiksuoti puikų vaizdą.

Kaip vartoti gerų nuotraukų? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...