10 patarimų, kaip pagerinti pasitikėjimą savimi

Kiekvienas gauna nervų kartais. Geriausi visuomenės garsiakalbiai gauti prakaituotas delnus prieš kalbant, aktoriai gauti scenos baimę, kol jie eiti į sceną „ir“ Top TV vedėjai kartais pūkas savo linijas. Vienintelis realus skirtumas tarp jų ir jūsų yra tai, kad jie išmoko keletą triukų ir metodų, kurie leidžia jiems įveikti savo nervus ir projektas, oro pasitikėjimo savimi. Kiekvienas gali turėti savo pasitikėjimą kliudė per daug. Keletas Bloga patirtis ir galite spirale žemyn į visiško pasitikėjimo stokos, todėl čia yra dešimt patarimų, kaip išsiskirti aukščio ir didžiuotis ir būti sklidina pasitikėjimo savimi:

1. Sekite savo širdies

Nepasitikėjimą ateina iš lyginant save su kitais žmonėmis visą laiką, todėl mūsų pirmasis patarimas, kaip pagerinti pasitikėjimą savimi yra – nustatyti savo tikslus ir siekius, ir tuos,, kad geriausias jūsų gebėjimą; kad tai, ką tikrai skaičiuoja. Ir nereikia daryti dalykus įtikti kitiems, daryti tai, ko patys.

2. Suknelė dalis

Kaip jums suknelė ir savo bendrą išvaizdą gali padaryti didžiulį skirtumą į jūsų pasitikėjimą lygių taip pat. Jei jūs ketinate į nervų wracking situaciją, tada geras patarimas, kaip pagerinti pasitikėjimą savimi yra – dress up jūsų aštriausiais drabužių ir įdėti į savo geriausią makiažas. Jūs būsite nustebinti tuo skirtumu, kad jis gali padaryti su savo pasitikėjimu.

load...

3. Eiti greičiau

Kitas mūsų pasiūlymas, kaip pagerinti pasitikėjimą savimi IS – pasiimti tempą, kai jūs vaikščioti ir jis bus pasiimti savo nuotaiką. Jei eisi kryptingai ir tokiu tempu, 25% greičiau, nei jūsų įprasto tempo, tai leis jums atrodyti ir jaustis svarbesnis. Ji sako pasauliui, kad jūs turite vietas eiti, kad žmonės galėtų pamatyti ir ji bus tikrai suteikti postūmį savo pasitikėjimą savimi.

4. Parodykite savo dėkingumą

Kitas puikus patarimas, kaip pagerinti pasitikėjimą savimi yra – sustabdyti sutelkiant dėmesį į tai, ką jūs norite visą laiką ir priminti sau, ką turite. Nuolat gyvenamųjų apie tai, ką jūs neturite tik vilkti tave ir privers jaustis prastesnės, todėl bus malonu apie tai, ką jūs turite, ką jūs turite pasiekti ir didžiuotis juo.

5. Negalima laikyti išleisti ko ne

Ar šiandien, ką nesitikėjau gauti padaryti iki rytojaus ir jausitės puikiai! Kokia ji yra, kad jums buvo atidėlioti, tai būtų papuošti jūsų miegamasis, jungiančia klubą ar darbo, sustabdykite išleisti jį išjungti ir grįžti į ją! Pasitikėjimas ateina iš pasiekimų, net ir mažiausių, ir vilkinimas bus tik atidėti savo pasiekimus, todėl nereikia atidėti, nei vilkinti, tik gauti dalykų nuveikti, ir jūs jausitės labiau pasitikintys.

6. Jėga sau priekio

Ar jūs visada antraštę eilėje kėdės kambaryje, suteikiama galimybė? Na, nesijaudinkite, jei jūs padaryti, nes dauguma žmonių. Jei norite pagerinti savo pasitikėjimą savimi, nors pirmasis sėdėti priekyje. Kai jūs manote apie tai, kad eilėje baimė yra visiškai iracionali, todėl give it a go. Jis negalės, ir jis duos jums didelį pasitikėjimą padidinti.

7. Pakalbėkite sau į pasitikėjimo

Vienas iš geriausių būdų sukurti jūsų pasitikėjimą yra psichika save. Treneriai pateikti savo komanda Pep derybas prieš didįjį žaidimą ir jūs galite padaryti tą patį sau su savo pačių motyvacinį kalboje. Parašykite trumpą motyvacinį kalba už save su visų dalykų, kad jūs turite pasiekti ir visų dalykų, kad jums bus pasiekti, tada deklamuoti jį sau gauti sau laimėjusio nuotaikos.

8. Lengva save, kalbėjimas

Žmonės, kuriems trūksta pasitikėjimo dažnai daryti viską, ką gali, kad būtų išvengta kalbėjimas į grupės nustatymas. Vienas būdas gauti aplink tai pažadėti sau, kad jums pasakyti tik vieną smulkmeną kiekvieną grupės situaciją, kad jums susidurti. Darant pastangas, jūs netrukus pastebėsite, kad kalbėti grupėse lėtai tampa lengviau ir jūsų pasitikėjimas augs.

9. Nustatyti tikslus, stebėti savo pažangą ir švęsti savo sėkmes

Trūksta savarankiškai konfidencialiai dažnai ateina iš nevykusios tikėjimo, kad jūs niekada pasiektos nieko. Bet tai tiesiog nėra tiesa, todėl padaryti savo tikslų sąrašą, tačiau yra realus, tampa milijonieriumi per vieną naktį vargu daugeliui iš mūsų! Kas jums bus nustebintas, nors tai, kad, kai jūs dokumentuoti tai, ką išdėstė pasiekti, kiek iš tų dalykų, jūs iš tikrųjų galite pasiekti. Taigi, dar vienas patarimas, kaip pagerinti pasitikėjimą savimi yra – švęsti savo pasiekimus, net smulkioms ir jūs pradėsite tikėti savimi daugiau.

load...

10. Iš su senais ir su nauja

Įgyti pasitikėjimo savimi, jums reikia iš naujo išnagrinėti neigiamas mintis, kad jūs turite apie save ir iššūkis jiems. Kai kurie iš įsitikinimų, kad jūs turite apie save gali būti giliai įsišaknijęs, ir jūs turite nusprendė į jų ilgą laiką, tačiau jei atidžiai į juos, jūs tikriausiai pastebėsite, kad jie gali būti išmestas, ir kad duos jums daugiau galimybių teigiami įsitikinimai įsitvirtinti jų vietą.

Kokie jūsų patarimai, kaip pagerinti pasitikėjimą savimi?

Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

Stau laimingi!

load...