10 patarimų, kaip pagerinti bet kokius santykius

Daug žmonių yra kalti dėl paniekos savo santykius, kad vienu ar kitu laipsniu, ir tai oi taip lengva imtis ką nors, kad jums tikrai rūpi daug apie savaime suprantamu dalyku. Tai gali atsitikti bet kam; jums taip suvynioti į kasdienę problemų gyvenime, tu pamiršti, kad santykiai turi savo dėmesį taip pat. Vienas pirmųjų požymių, kad santykiai eina į blogąją pusę yra tai, kad tinkamas bendravimas nutraukia ir ginčai ir argumentų tampa vis dažnesni ir jie lieka kabo ore, kaip blogas kvapas, neišspręstas. Štai kai reikia imtis sustabdyti problemų gauti bet blogiau veiksmų. Štai dešimt dalykų, kad bet kokia pora gali padaryti, kad įdėti savo santykius atgal kelyje.

1. Apie tai kalbėti

Jei skaityti bet kokio tipo santykius patarimų, jūs visada rasite, kad gera komunikacija visada įvardyta kaip viena iš pagrindinių elementų, reikalingų bet gerus santykius. Taigi, jei jūsų santykiai nebuvo visai tai, ką ji galėjo neseniai buvo, pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, tai pradėti kalbėti su savo partneriu apie jį. Sąžiningumas ir atvirumas yra būtina sveikos santykiams, todėl gauti klausimus į atvirą, ir pradėti dirbti kartu jas išspręsti.

2. Laikykite atgal smulkių kritikos

Kitas geras patarimas, kaip pagerinti santykius yra daugiau dėmesio į tai, ką jūsų partneris daro į dešinę ir mažiau, ką jie daro, kad erzina tave. Jei norite išsaugoti įlaipinami į mažai smulkių dalykų, kad jie, tavo partneris bus arba tapti atšauktas ir gynybinės, ar jie bus tik kovoti atgal su mažai metalo žirklės jų pačių. Atsikratyti mažai kasinėjimai atvers duris rimtesnio bendravimo apie dalykus, kurie tikrai rūpi.

load...

3. Pabandykite keletą nedidelių gerumo

Vienas iš puikių patarimų apie tai, kaip pagerinti santykius yra išbandyti keletą nedidelių gerumo. Mažai dalykų, kad jūs padaryti vieną kitą tikrai gali atlikti visas skirtumas į santykius. Jei jūs darysite sau puodelį kavos, kodėl gi ne padaryti vieną savo partneriu, taip pat ir nuneškite jį į juos? Būtent ši rūšis susikaupimą ir gerumo, kad bus tikrai labai dėkingi ir prisiminiau.

4. Nemanykite, kad jūs žinote, ką jūsų partneris galvoja

Kai mes stengiamės antros atspėti, ką kas reiškia, arba kodėl jie elgėsi tam tikra mada, mes neišvengiamai gauti tai negerai, nes mes linkę manyti, kad jie galvoja lygiai taip pat, kaip ir mes. Negalima peršokti į prielaidomis apie savo partneriu, pasikalbėkite apie tai ir išsiaiškinti tiesą. Atidžiai klausytis, ką jie sako per daug, ir kad taip, jūs tiek geriau suprasti vienas kitą.

5. Parodykite savo dėkingumą

Kitas dalykas, kad žmonės dažnai išeiti iš darote, yra tiesiog sakydamas įpročio ačiū vienas kitam. Rodoma padėkos tiek savo partneriui už tai, ką jie padaryti, ir tiesiog yra asmuo jie bus parodyti jiems, kad jie norėjo, ir suteikti jiems šiek tiek daugiau pasitikėjimo santykius.

6. Rasti tinkamą laiko pasikalbėti

Kitas patarimas, kaip pagerinti santykius yra rasti tinkamą laiko pasikalbėti. Rasti tinkamą laiką padidinti keblus dalykas yra įgūdžių, kad jums reikia visų santykių rūšys. Jūs nebūtų paklausti jūsų bosas pakelti, iš karto po jos sužinojo, kad jie prarado didelį kontraktą, todėl įdėti tą patį laipsnį minties į skinti savo akimirkas pasikalbėti su savo partneriu. Jei tema jums reikia aptarti yra sunkus, įsitikinkite, kad jūsų partneris yra ne jau pabrėžė apie ką nors kita, ir kad ten bus pakankamai laiko tinkamai aptarti šį klausimą.

7. Būkite metu, kai esate su savo partneriu

Padaryti daugiau laiko būti vieni su kitais atvejais, kai nebus ramiai, kaip ir televizorius yra įjungtas, ar telefonų skambėjimo. Jūs galite eiti pasivaikščioti kartu, įsitikinkite, kad jūs valgyti savo maistą kartu, ir eiti miegoti tuo pačiu metu. Smulkmenos, kaip šie duos jums daugiau laiko pasikalbėti ir daugiau laiko gauti arčiau.

8. Nepamirškite hugs

Tai yra vienas iš svarbiausių patarimų apie tai, kaip pagerinti santykius. Suteikti tarpusavyje apkabinti eis palei kelią pareikšti jums arčiau vienas kito. Fizinis kontaktas, ar jis yra puikus didelis apkabinimas, susikibę rankomis, arba tiesiog sėdi šalia kito ant sofos, padidins obligacijų jaučiatės vienas su kitu ir padaryti jūsų santykiai stipresnis. Jūs neturite atsižvelgti į mūsų žodį; būta daug tyrimų, kurie įrodė, kad vertės fizinio kontakto santykius.

9. Užduoti keletą klausimų

Žmonės pakeisti laikui bėgant, tačiau daugelis porų pamiršta, kad ir jie tiesiog manyti, kad jų partneris yra lygiai tas pats, kaip jie buvo prieš dešimt metų. Tai gali būti gana iškalbingi paklausti savo partnerį apie jų mėgstami ir nemėgstami jų ir naujų dalykų, kad jie gali patikti pabandyti. Jūs tikriausiai pastebėsite, kad turite tiek pasikeitė daugiau nei galvojote ir jums gali rasti keletą naujų ir įdomių dalykų, kad jums reikia tiek patinka daryti kartu.

load...

10. Negalima nustoti rodyti savo meilę

Jei norite būti įtartina, kad jūsų partneris buvo į kažką, jei jis davė jums gėles netikėtai, tada jūs abu, gana akivaizdu, išlipo iš būties romantiška įpročio. Nepalikite iki Valentino dienos ar jubiliejų parodyti savo meilę, tai padaryti bet kurią dieną, tik todėl, kad jūs manote, kaip ji. Tai mažai gestus ir gerus žodžius, kad išlaikyti santykius tiksi kartu gražiai.

Kaip pagerinti santykius? Kokie jūsų patarimai?

load...