10 patarimų, kaip padaryti savo žmogų laimingą

Dabar jūs turite, kad rado, kad ypatingas vyras, kaip jums išlaikyti jį laimingas? Nesakome, kad vyrai yra aukštos priežiūra, bet jums reikia žinoti, kad vyrai galvoja skirtingai nuo moterų, ir nepaisant gandų priešingai, jie turi daugiau, nei sveikos meilės gyvenimą laikyti jas laimingas. Taigi, jei jūs ieškote ilgalaikio palaimos, tada skaityti šiuos 10 patarimų, kaip padaryti, kad jūsų vyras laimingas ir laikyti jį aplink:

1. Negalima krimsti jam

Mūsų pirmasis patarimas, kaip padaryti jūsų vyras laimingas yra – ne krimsti jį. Vyrai tegul kibimas eiti į vieną ausį ir iš kitų, bet jie atkreipti dėmesį į tai. Jei norite vairuoti savo vyro iš savo gyvenimo, tada kibimas yra garantuotas būdas padaryti jį nepatenkinti. Jei norite jį klausytis, tada paaiškinti savo rūpesčius, logiškai ir, tikiuosi, jis mielai išbandyti ir laikytis.

2. Klausyti juo, kai jam reikia jūsų pagalbos

Vyrai neturi atverti lengvai, todėl, kai jis jums žinoti, kad jam reikia jūsų patarimų ar pagalbos, jis turi būti svarbus. Ten jam, kai jis turi kalbėti apie kažką, jei jis nebūtų svarbus, jis nebūtų klausia jūsų patarimo.

load...

3. Parodykite savo meilę

Kitas geras patarimas, kaip padaryti jūsų vyras laimingas parodyti savo meilę. Tai lengvai pamiršta, bet vis tiek labai svarbi. Rodoma savo meilę daro jį jaustis patogiai ir norėjo. Tiesiog maži dalykai, pavyzdžiui, laikydami ranką, vaikštant ar ilsisi savo galvą ant jo peties. Vyrai iš tikrųjų yra gana nesaugus, po visų jų „Vyras Šovinizmas“ ir keletas paprastų teiginius apie savo meilę reiškia daug į jį.

4. Duok jam padidinti

Vyrai kaip komplimentų per daug, todėl nepamirškite jam pasakyti, kai jis stengėsi atrodyti gerai jums. Jūs galite padidinti savo savigarbą iki pastebiu pastangų ir jis bus spindi su pasididžiavimu, kad tu pranešimą ir jis bus labiau linkęs stengtis kitą kartą!

5. Kova tikroji

Jūs žinote, kad turite slaptų ginklų, kuriuos galite naudoti kovoje, bet tai nereiškia, kad jums reikia. Būkite sąžiningi, kai jūs kovoti, o ne susikūprinimas žemos įžeidinėjimų. Jie bus sužeistas vyras daugiau nei jūs suprasite, ir tai neteisinga, nes vyrai nėra labai gerai kovoja, kad taip.

6. Rūpinkitės savo išvaizda

Tai sekli, tai neturėtų būti svarbu ir jis turėtų mylėti savo asmenybę, bet realybė yra ta, kad stengiasi atrodyti gražiai jam bus išlaikyti jį palaimintu. Jūs neturite atrodyti garuose Temptress kiekvieną savaitės dieną, bet leisdami viskas vyks visiškai leis jam manote, kad jums nebereikia rūpintis.

7. Būti jo geriausias draugas

Būdamas geras draugas su savo vyru yra taip pat svarbu, kad jam, kaip jo meilužė. Būdamas ištikimas ir patikimas yra požymių, kad jis bus tikrai vertė, ir tai yra dar svarbiau, kad jam nei kas nors kitas, kad jūs turite ką pasiūlyti.

8. Parodyti savo dėkingi

Kitas patarimas, kaip padaryti jūsų vyras laimingas yra parodyti jam, kad jūs įvertinsite tai, ką jis daro, ir neleiskite jam galvoti, kad Jūs vartojate jį savaime suprantamu dalyku. Vyrai klestėti paglostymas ant nugaros ir jūsų Įvertinimas dėka bus vertinami aukščiau tas pats iš kieno nors kito.

9. Duok jam šiek tiek erdvės

Tegul vyras, jam reikia, kad jis būtų laimingas. Jis nori išeiti su draugais, kartais ir tai vyriškas dalykų. Duok jam erdvę daryti ar jis jausis įstrigę ir nelaimingas. Vyrai reikia ginti savo vyriškumą kartais, tik tiek, kiek jums reikia padaryti, Girly dalykų.

load...

10. Nustebinkite jį kartais

Jums nereikia visada laukti savo žmogaus imtis iniciatyvos, kartais galite tai padaryti patys. Laikyti jį kartais specialios dovanos ar staigmena naktinių out. Išlaikyti ryšį įdomus padės išlaikyti jį laimingas ir domina. Nuobodulys yra vienas iš didžiausių žudikų Santykių, todėl mažai siurprizas dalykų, kad jūs padaryti jam, kad bus išlaikyti savo santykius švieži ir ypatinga.

Kaip padaryti, kad jūsų vyras jaučiasi laimingi? Ar turite kokių nors patarimų, pasidalinti?

load...