10 patarimų, kaip padaryti savo vyrą jaustis puikiai ir labai gerbiamas

Pagarba, santykius, yra didelis dalykas, su vyrais; meilę ir pagarbą vaikinai yra beveik sukeisti. Pagarba, žinoma, yra labai svarbi tiek būdų, partnerystės, tačiau žodis reiškia subtiliai skirtingus dalykus žmogui, nei ji yra moteris. Rodoma savo vyro pagarbą, įrodo jam, kad tu jį myli, todėl skaityti šiuos dešimt svarbiausių būdų, kad jūs galite padaryti jūsų vyras jaučiasi puikiai, parodydamas jam savo pagarbą:

1. Duok jam erdvę būti vyras

Pagarba, kad vyrai yra skirtingi yra gera vieta pradėti. Nemanykite, kad jūs jį mokyti iš visų jo vyriškų įpročių, ar jis taps neramus ir įsižeidęs ir jis gali tiesiog pradėkite daugiau laiko praleisti toli nuo namų, tose vietose, kur jis gali būti žmogus.

2. Visada gerbti jo nuomonę

Leiskite jam savo nuomonę, net jei jis yra negerai! Galite gerbti jo nuomonę, net jei jūs nesutinkate su jais, todėl įsitikinkite, kad jūsų vyras žino, tai ir, kad jums nereikia, atrodo, tiesiog pasakyti, kad jis negerai visą laiką.

load...

3. Duokite jam pertraukos, kai jis gauna namų

Vyrai reikia šiek tiek „vėjo žemyn“ laiką, kai jie gauna iš darbo. Duok jam valandą pailsėti, kai jis patenka į prieš paspausite jį su visais dienos problemas. Jis bus daug geriau sprendžiami klausimai, kai jis turėjo šiek tiek laiko pailsėti, ir ten bus daug mažesnė tikimybė, kad diskusija pavirs kovos.

4. Atsistokite už jį, su savo šeima

Paskutinis dalykas geras vyras bus padaryti, tai yra konfrontacijos su savo šeimos nariu. Grąžinti jį šiam svarstyti klijuoti jam, jeigu jūsų šeimos narys ar nepagarba jam. Tai rodo jūsų vyro, kad esate 100% paskos.

5. Duokite jam vietos, jei jis blogos nuotaikos

Kai vyrai yra blogos nuotaikos, tai paprastai geriausia palikti juos ramybėje. Jie mėgsta trauktis į savo „žmogaus urvą“, todėl suteikti jam šiek tiek erdvės ir jis bus gauti per jį greičiau. Jis bus dėkingi, kad jūs jau pakankamai dėmesingi palikti jį ramybėje, o, kad jis gali suvirškinti ir išspręsti savo problemas ir klausimus.

6. Duok jam patarti, bet ne krimsti jam

Švelnus tiek patarimų arba kryptį yra gerai, bet nuolat kibimas jį vairuoti jam proto. Vyrai nekenčiu nagged ir, jei tai pastovus, jie bus tiesiog tapo kurčias jai po kurio laiko, todėl jie nebus net klausytis galiojančių kiekis, kad jūs turite padaryti.

7. Pasakykite jam, kad jūs esate didžiuojuosi juo, duoti jam savo šlovę ir pripažinimą 

Atminkite, kad viskas, kas jis daro, jis daro tai už jus. Nesvarbu, ar tai darbe skatinimas, sporto pasiekimas ar pagaliau apdailos vonios, pagirti ir dėkingi dekoravimo iš jūsų bus verta 100 kartų, kad pagyrimų niekam kitam.

8. Siekti savo patarimus

Eiti į jį su savo problemomis, o ne su draugais ar šeima. Jis nori, kad būtų galima jums padėti, todėl suteikti jam šansą. Jis negali žinoti į viską atsakyti, bet jis bus sužeistas, jei kova dėl savo net paminėti savo problemas su juo.

9. Nustatyti savo tikslus kartu

Kiekvienas žmogus turi tam tikrą nepriklausomybę, tačiau galiausiai geri santykiai yra, kai du žmonės dirbti kartu siekiant bendrų tikslų. Įtraukti jį į savo tikslus ir ambicijas, o tada galite dirbti kartu jiems pasiekti; ir jis bus per mėnulį, kad jis galėtų padėti.

load...

10. Negalima auklėti problemas visuomenei arba prieš kitus žmones

Buitinė problemos turėtų būti namuose, todėl nereikia juos auklėti, o jūs esate išvykę. Kliūtis plataus savo pasididžiavimą aptariant problemas visuomenei, leis jam jaustis sutrikę ir jis matys ją kaip nepagarbos ženklas.

Kaip padaryti, kad jūsų vyras jaučiasi puikiai ir super gerbiamas? Ar turite kokių nors kitų patarimų? Nedvejodami pasidalinti savo santykius patarimų moterims žemiau komentarą secetion.

load...