10 patarimų, kaip padaryti, kad vaškavimas būtų mažiau skausmingas

Būkime sąžiningi, kai vaškas, jūs traukiant plaukus iš šaknimis, todėl jis ketina pakenkti truputį! Bet nebijok, jei jūs niekada vašku anksčiau, nes tai tikrai nėra taip blogai, kaip jis skamba ir yra būdų, kad jūs galite žymiai sumažinti epiliacija skausmą. Nėra jokių abejonių, kad epiliacija daro darbą; jis pašalina daugiau plaukų, nepalieka šešėlį ir jis palieka jūsų odą idealiai lygus. Taigi, kaip jums pasirengti ilgų saulėtų dienų paplūdimyje, nereikia atidėlioti vaškavimas, nes manote, kad tai gali pakenkti per daug, ir skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip padaryti epiliacija mažiau skausminga.

1. Paimkite šiek tiek skausmo, prieš jums tai padaryti

Nepalikite atsižvelgiant skausmo, kol po vaško, juos anksčiau. Pavartojus per keletą over-the-counter skausmo, pusvalandį valandą prieš jums epiliacija padaryta, tai sumažins skausmą ir sumažins patinimą po to per daug.

2. Negalima gerti kavą dėl vaško rytą

Pralaidos rytinę atvežimo me-up kavos padės sumažinti epiliacija per skausmą. Energijos didinimo poveikis kofeino stimuliuoja nervų galūnes per daug, ir, kad bus padaryti jūs netgi jautresni skausmui. Išsaugoti kavos, kol turėjo vaškas ir ji bus jums sutaupyti daug skausmo.

load...

3. Eiti karto po savo laiką

Kitas patarimas, kaip padaryti epiliacija mažiau skausminga yra eiti į jį iš karto po menstruacijų. Jūsų laikotarpis leidžia jums jautresni skausmui, todėl niekada eiti vaškas tiesiog prieš jūsų laikotarpis yra dėl to, pradėti. Jūsų kūnas yra mažiau jautrūs skausmui metu ir tik po to, kai savo laiką, todėl mažiau skausminga laikas epiliacija, bus per pirmąsias kelias dienas, iš karto po laikotarpiui. Štai kai skausmas tolerancija yra didžiausias.

4. Stenkitės ne įtempta

Kitas naudingas patarimas kaip padaryti epiliacija mažiau skausminga yra išbandyti ne įtempta proceso metu. Tai natūrali reakcija į įtempta tik prieš vaškas juostelė iškedentas off, nes jūs žinote, kas yra apie ateiti. Tensing aukštyn, nors, iš tikrųjų, kad skausmas blogiau, todėl pabandykite imtis savo mintis nuo ją ir atsipalaiduoti. Tensing iki bus ištraukti savo raumenis ir odą griežtesnę, todėl skauda labiau, kai plaukeliai yra ištrauktas iš savo odos.

5. Pleiskanomis prieš išvykdami į vaško

Kitas geras patarimas, kaip padaryti epiliacija mažiau skausminga yra pleiskanomis jūsų odą, prieš išvykdami į vašką, tai leis depiliacijos efektyviau, taip pat mažiau kankinantis. Drėkinamasis odos plotą, kuris yra apie būti vašku bus pašalinti negyvas odos, kad paslėpti, ir spąstai plaukus, kuri leistų jiems sunkiau ištraukti. Ji taip pat pakelia plaukus nuo odos, todėl vaškas gali laikytis jiems lengviau.

6. Tegul plaukai auga tarp vaško

Kai skustis plaukus, jūs galite padaryti jį tankesnis, šiurkštesni ir sunkiau pašalinti. Jei neturite skustis tarp vaškuose arba, keleto dienų iki vašku, ji bus, kad procesas daug mažiau skausmingas. Jei esate naujas epiliacija, tada būkite kantrūs su tai. Kai turėjo vaško keletą kartų, plaukai, kad auga po to palaipsniui tampa mažiau matomi ir prabangiau.

7. Turėti karštas dušas prieš jums vaškas

Kitas patarimas, kaip padaryti epiliacija mažiau skausminga yra turėti karštas dušas prieš jums vaškas. Karštas vanduo ir garai bus minkština odą ir atverti poras. Ilgas mirkti vonioje, tada bus daug lengviau plaukai išeiti ir jis leis visą procesą daug mažiau skausmingas. Tai yra būtent dėl ​​tos pačios priežasties, kodėl žmonės sako, kad skutimosi duše yra efektyvesnis nei skutimosi sausas.

8. Dėvėti minkštas, laisvus drabužius

Pirmąsias kelias valandas po to, kai buvo vaškas, jūsų oda bus minkšta ir šiek tiek skausminga, ypač, jei turite bikini vašku. Geriausias tipo drabužių dėvėti po vaškas yra palaidi montavimo audiniai, pagaminti iš natūralių pluoštų. Sandarūs, drabužiai bus apsunkinti odą ir sukelti augančių plaukų. Natūralaus pluošto audiniai yra geriau, nes cheminiais pluoštais gali spąstus prakaito ir, kad gali dirginti ir užsikimšti savo poras po vaško.

9. Gerkite mintis nuo jo

Kitas patarimas, kaip padaryti epiliacija mažiau skausminga yra imtis savo mintis nuo jo. Blogiau dalykas, kad jūs galite padaryti, kai jums kyla vaškas yra stebėti, kas vyksta, todėl taip pat, kaip tai darytumėte, jei jums yra suteikta injekcijos, ieškoti toli ir bandyti ir galvoti apie ką nors kita. Jei darai savo namų vaškas, tada galima žiūrėti televizorių, arba, jei jūs gaunate profesionalų vašką, tada bandykite skaityti žurnalą ar kalbėti su estetika.

load...

10. Panaudojimas aušinimo losjonas

Įdėkite šviesos odos losjonas šaldytuve naktį prieš jus, nes eiti vaškas, tada jūs turite raminantis, kietas būdas nuraminti skausmą ir vėl hidratas odą, kai grįši namo.

Kaip padaryti, kad epiliacija mažiau skausminga? Kokie jūsų patarimai?

load...