10 patarimų, kaip padaryti, kad vaikinas įsimylėtų jus

Kai mergina atitinka berniukas ir jis būna, kad jos svajonių vyras, žinoma, ji nori jam patinka ją taip pat. Mes jau aptarė temą apie „Kaip padaryti, kad pirmąjį pasimatymą – paskutinis vieną“, kur mes davė jums keletą ‘anti-tips „ko nedaryti… Šiandienos straipsnyje, leidžia kalbėti apie paprastų dalykų, kad bus naudinga, kai jūs nori savo svajonių vaikinas patinka jums. Mes nebus jokios manipuliavimo patarimų apie tai, kaip apgauti žmogų į mylėti tave. Mes tiesiog bus pasidalinti kai naudinga pataria nepamiršti, kai tikrai nori toliau tirti šį „ypatinga“ žmogų ir pamatyti, jei tiesa meilės istorija gali gimti iš šių santykių.

1) Būk savimi. Iš visa tai paradoksas yra tai, kad nėra tokių patarimų ir gudrybės, kad bus padaryti ką nors, kad jums patinka. Žinoma, manipuliavimo metodai egzistuoja ir jie gali turėti jų poveikį, bet tai bus ne paskutinis, nei duoti jokios laimės ne visi, ir tokiu būdu, manipuliacijos negali turėti tikrąją meilę, kaip rezultatas. Tai kodėl mano pirmoji patarimas – būti savimi. Jei norite santykius su praėjusiais, norite jį myliu tave už tai kas jums tikrai yra, tiesa? Tada nereikia apsimesti, tiesiog realus tu, tokiu būdu jums bus unikalus ir skiriasi, nes yra tik vienas jums ant visos planetos!

2) Grožio viduje ir išorėje.

load...

Visi žino, kad pirmas įspūdis yra labai svarbus. Be to, yra toks posakis, kad „vyrai myli akimis“, kuri yra iš dalies tiesa, ypač pradžioje. Bet vaikinas neturi įsimylėti tik su savo fiziniu kūnu, jis traukia į bendrą vaizdą apie jūsų ir jūsų grožio, tiek išorėje ir viduje. Kaip savo išvaizda, grožiu, nebūtinai reiškia, kad taikomos tonų makiažas ir kurti išgalvotas plaukų stilių salone. Paslaptis yra pabrėžti savo natūralias savybes su kai kurių grožio patarimų ir makiažo pagalba, bet nebandykite per sunku, tiesiog gerai rūpintis savimi ir sukelti sveiką gyvenimo būdą. Atminkite, kad atrodo, yra ne viskas, specialus asmuo taip pat pažvelgti į savo vidų, o įsimylėti vidinis jums, taip pat. Todėl, ugdyti savo vidinį grožį, geras savybes širdies ir nuoširdumu, tie dalykai yra tikrai patraukli.

3) Smile ir būti teigiamas. Kai vibruoti teigiamai energiją, žmonės natūraliai traukia jus. Vienas iš labai svarbių patarimų yra – šypsena! Kai jūs suteikiate savo šypseną kažkam, dažniausiai jums gauti ją atgal. Kai bandote nustebinti savo ypatingas asmuo, įdėti šypsena ir teigiamas nuotaikos, kaip ir jūsų bendravimo bus lengviau ir sklandžiau ir jums atrodys patrauklesnis. Gražiausių mergaitė yra laimingas! Venkite gossiping, skundžiasi, išvengti negatyvumo ir aptarti kitų žmonių verslą, niekas patinka. Vaikinai, kaip merginos su linksmas ir „saulėtas“ nuostatomis.

4) Palikti šiek paslaptį apie jus. Tai nereikalinga pasakyti vaikinas visiems apie savo praeities gyvenimo ir santykių iš karto į santykių pradžioje, neverskite jo pavargę ar nuobodu jūsų pernelyg Gadatliwość. Jei tikrai patiko šį žmogų ir jis yra skirtas būti jums, tada jums tikrai bus kartu, ir jūs turėsite viso gyvenimo laiko pasikalbėti apie viską. Paslaptis paprastai yra patraukli, ir jis norės žinoti daugiau, bet yra plona riba tarp paslapties ir paslapties, todėl pabandykite jį jausti.

5) Nerodyti jam visus savo jausmus. Jei jau esate pamišęs meile su šiuo asmeniu, jums nereikia išreikšti visa tai jam, nei leisti jam žinoti, kiek jis yra svarbu jums, nes jis gali būti supainiotas ir kartais net bijo 🙂 Tai nereiškia, kad jūs turite įdėti į abejingumo, mano taškas yra: suteikti santykiai laiką kurti ir laukti, kol jums augti arčiau vienas kito, tada galėsite kalbėti apie viską ir atvirai pasidalinti savo meilę, bet pačioje pradžioje perviršinis meilės išraiška gali atstumti žmogų (weather vaikinas ar mergina).

6) mergaitė, kuri klauso labai žavinga. Ir aš ne tik kalbame apie gerų manierų, ugdyti gėrio ir nuoširdus klausytojo kokybę, tai padės daug bendraujant su kitais žmonėmis, ir taip pat su savo ypatingą asmenį. Ar ne per daug kalbus, reikia laiko išsiaiškinti, kas yra jo protas, būti domina tai, kas jį domina, o ypač nereikia primesti savo nuomonę, prisiminti posakį: „Nuomonių planetoje suma yra lygi suma gyvenančių žmonių! „, todėl pagarba ir apsvarstyti, ką kitas asmuo turi pasakyti.

7) Venkite barnių, naudoti humorą. Geras humoro jausmas visada ant rinkos. Žmonės patinka, nesvarbu vaikinas ar mergina. Jei jūs natūraliai turite gerą humoro jausmą, jį naudoti, nereikia slopinti. Pokštas, juoktis, pasakykite anekdotų, tai leis ryšio lengva.

8) Ieškoti bendrus interesus. Klauskite vaikinas, ką jis mėgsta, gali būti jis yra sportas Junky ir jūs taip pat praleidžia valandų sporto salėje, arba jis mėgsta keliauti, o tai taip pat yra jūsų aistra. Jei galite rasti bendrą pagrindą su savo ypatingą kažkas, yra didelė tikimybė, kad tai leis jums arčiau ir jūsų santykiai tęsis.

load...

9) „Fall in love“ su savimi. Žiūrėti… Gali kas nors įsimylės su jumis, jei jūs manote, nepatraukli, neturi pasitikėjimą ir savo visą darbą turi būti savarankiškai kritikas viduje savo galvą? Atsakymas yra ne. Taigi, vienas iš svarbiausių dalykų, kad kas nors tave myliu yra įsimylėti su savimi ir priimti save visiškai nesvarbu, ką. Ir aš kalbu ne apie narcisizmo ar arogancija, taškas yra turėti sveiką savęs meilę ir savigarbą. Išmokti matyti meilę viduje jums ir visas pasaulis bus įsimylėti su jumis.

10) Tegul viskas teka. Ir baigti, tik būkite kantrūs ir tegul viskas teka natūraliai, ne jėga nieko, nei bandyti per sunku. Štai vienas iš mano mėgstamiausių kabučių ir tai labai aktuali santykių srityje: „Jei jums patinka kas nors, tegul eina Jei jie grįžti į jus, jie yra tavo amžinai Jei ne, tada ji niekada nebuvo.. Būti.“ Manipuliavimo arba smarkieji santykiai niekada paskutinis. Jei vaikinas turėjo būti už jus – jūs būsite kartu ir nuostabiai laiminga!

Prašome pasidalinti savo mintimis į komentarus skyriuje.

Likti laimingi ir branginti save.

load...