10 patarimų, kaip jaustumėtės, tačiau elegantiškas ir elegantiškas ilgą skrydį

Tolimojo kelionės yra labai smagu; jums pamatyti naujas vietas, ir jūs galite susitikti daug naujų ir įdomių žmonių, bet jūs taip pat gausite sėdėti ant plokštumos aštuonias valandas, o jūsų drabužių gauti sulamdytas, jūsų plaukai tampa visiškai nelaimės, ir gausite dehidratuoti ir labai nuobodu. Kai kurie žmonės, atrodo, atsisakė bando atrodyti elegantiškos plokštumoje, jie lenta atrodo kaip jie apie išdėstyti priešais namuose televizoriaus, bet jei norite atrodyti šiek tiek daugiau kaip tarptautinės keliautojas, kuris turi tam tikrą stilių mes turime dešimt patarimų jums, kaip būtų patogu ant ilgo nuotolio skrydžio ir vis dar atrodo elegantiškas ir prašmatnus tuo pačiu metu.

1. Dėvėti slydimo ant avalynės

Jūs turite būti protingas jūsų pasirinkimas avalynės ilgo nuotolio skrydžio. Pasirinkite batus, kad jums bus suteikta galimybė paslysti lengvai įjungti ir išjungti ir tada bus lengviau gauti patogi plokštumoje ir ji bus jums sutaupyti laiko ne saugumui, jei jie paprašys pašalinti savo batus. Butai yra geriausias pasirinkimas už komfortą, ir tai yra gera idėja dėvėti šiek tiek trikotažo natūra laikyti savo basomis kojomis nuo liesdami Kirmėlių kilimą į lėktuvą.

load...

2. Dėvėti ruožas audinio kelnės

Kitas geras patarimas, kaip keliauti stiliaus dėvėti ruožas audinio kelnes. Daug žmonių dėvėti džinsinio džinsus, kai jie skraido, bet džinsas yra gana negailestinga audinys ir jis gali sumažinti ir aplink juosmens, kai jums buvo sėdi džinsai ilgą laiką. Stretch-džinsinio ar kitos lanksčios medžiagos yra kur kas geriau dėvėti skrisdamas; jie bus daug patogesnis ir jie atrodys geriau, kai jūs gaunate iš lėktuvo taip pat.

3. Dėvėti sluoksniai

Kai skristi, jūs turite susidurti su namuose oras, šalto oro plokštumoje ir tada šilumos, kai jūs atvykstate į savo saulėtą vietą. Paprasčiausias būdas išspręsti šią, yra dėvėti sluoksnius. Tada galite pridėti arba pašalinti sluoksniai susidoroti su temperatūros pokyčius ir, jei jums dėvėti gražią striukę, galite imtis, kad ne per kovos, todėl ji vis dar atrodo puikiai ir elegantiškas, kai jums žemę.

4. Dėvėkite laisvus viršų

Dar vienas puikus ilgai nuotolio skrydžio patarimai yra dėvėti laisvus viršuje, ar marškinius, kad jūs galite lengvai kažkas zawiniętego iš savo kelnių, kai esate savo sėdyne, bei Tuck atgal, kai jūs atsistoti. Palaidi marškinėliai bus patogu nešioti skrydžio metu ir jis nebus kabintis į nugarą, kai jūs gaunate iš lėktuvo.

5. Dėvėti protingas liemenėlė

load...

Liemenėlės gali būti itin nepatogu plokštumoje, todėl vienas iš didžiųjų ilgai nuotolio skrydžio patarimai yra pasirinkti liemenėlę protingai. Tai geriausia nešioti liemenėlę, kad neturi bet pagal vielos, bet vis tiek duos jums pakankamai paramą skrydžio trukmės. Jūs galite, žinoma, tik imtis savo liemenėlę išjungti, kai jūs einate miegoti. Niekas pastebėsite bet kokiu atveju, nes jie bus miegoti ar žiūrėti televizorių.

6. Šaliko

Kitas puikus patarimas, kaip keliauti stiliaus dėvėti šaliką, nes ji gali pridėti žavesio tiek prie bet kokios aprangos, ir jei jūs dėvėti platų šaliką, galite naudoti jį kaip papildomą antklodę plokštumoje. Jei dėvėti gražus, spalvingas šalikas, ji taip pat gali dvigubai kaip už kai jūs atvykstate į savo paskirties vietą ekrano užsklandą. Kad bus rūpintis savo plaukais, jei ji gavo messed up ant skrydžio.

7. Nešiokite plaukus iki skrydžio metu

Jei jūsų plaukai ilgi arba vidutinio ilgio, tada visada nešioti plaukus iki skrydžio metu. Tokiu būdu, jis negaus susiėmę toje vietoje, kur jūsų galva remiasi į jūsų sėdynės nugaros. Jei jūsų plaukai yra trumpesni, tada nepamirškite sutvarkyti jį prieš pradėdami išlipti iš lėktuvo.

8. Dėvėti akiniai nuo saulės

Tai yra vienas iš paprasčiausių patarimų, kaip keliauti stilingai. Pabandykite, kaip jums gali, tikriausiai nebus tinkamai miegoti ant plokštumos, ir kad kartu su Jet lag ir prastos oro salone, tikriausiai suteiks jums raudona erzina akis. Akiniai nuo saulės atrodys tikrai prašmatnus išvykimo salėje ir jie gali būti labai svarbus atvykimo salėje. Jie taip pat gali būti dėvimi ant galvos kaip ekrano užsklandą nukreipti dėmesį nuo savo plaukus, jei ji tapo susiėmę nuo skrydžio.

9. Gerti daug vandens

Oro, kad yra pumpuojamas per lėktuvo salone yra labai sausa, ir jis bus greitai dehidratuoti jums ir jūsų odą. Taigi dar vienas naudingas ilgai nuotolio skrydžio patarimai yra gerti daug vandens per kovos, ir tai padės jums atrodyti pailsėję ir miega, kai jūs atvykstate. Nešiojimo veido dulksna taip pat yra gera idėja, kad jūsų oda hidratuotas skrydžio metu.

10. Paruošimas išlaipinti iš lėktuvo

Prieš lėktuvui paliečiant žemę, suteikti savo veidą nuvalykite per švelniai veido nuvalyti ir sudrėkinti su šviesos drėkintuvai. Naudokite makiažo pagal jūsų akis ir visa kita paraudimas, kurie įvyko kelionės metu, iš lūpų servetėlės ​​ir akių makiažas šiek tiek, jei jūs norite, ir jums bus pasiruošę išlipti iš lėktuvo ieško daug daugiau elegantiškas ir prašmatnus, nei tų žmonių, kurie keliavo į savo sportinių kostiumų!

Kaip keliauti stilingai? Kokie jūsų mėgstamiausi ilgo nuotolio skrydžių patarimai?

load...